Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вінниця кличе на фестиваль сала, хліба й ковбаси. Добраніч, хунто, смачних нам снів!

сало
У Вінниці 18 травня відбудеться фестиваль сала, хліба й ковбаси VinSALOFest. Про це Укрінформу повідомили в оргкомітеті фестивалю.

«Вінниччина – це житниця нашої країни, а вінницьке сало – один із упізнаваних брендів регіону. Тому ми хочемо запровадити у місті проведення заходу, який, сподіваємося, стане найсмачнішою подією цієї весни у Вінниці, – VinSALOfest. Це не тільки гастрофест, а й бізнес-захід, який збере власників та топ-менеджмент підприємств хлібопекарської та м’ясопереробної галузей», - зазначили в оргкомітеті.

У програмі фесту передбачені заходи і для підприємців, і для місцевих жителів та гостей міста.

Так, уранці розпочне роботу бізнес-форум для власників та топ-менеджменту підприємств хлібопекарської та м’ясопереробної галузей. Його учасники зможуть дізнатися про нові технології, фінансову підтримку для розвитку бізнесу, можливості експорту, а також знайти на бізнес-форумі партнерів. Для участі в цьому заході відберуть 350 підприємців.

Вінниця кличе на фестиваль сала, хліба й ковбаси

А по обіді на майдані Незалежності відкриється виставка-ярмарок для всіх поціновувачів справжньої сертифікованої української харчової продукції.

Поруч - на фонтанному майданчику перед готелем «Поділля» - відбудеться фестиваль хліба, сала й ковбаси для тих, хто бажає дізнатися забуті рецептури виготовлення ковбас та випічки хліба, а також долучитися до створення найбільшого бутерброду з вінницьким салом.
Tags: Вінниця, бизнес, бренди, еда, колбасы, народні гуляння, пища, сало, смачно, українська кухня, фестивалі, хліб
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments