Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Дешевий популізм гнид

Так і кажіть…

Я так розумію, що біосміття, яке каже: «Влада наживається на війні, тому війна триває«, — щиро вважає, що агресію розпочала Україна? То так і кажіть, жевжики сцикливі.
Я так розумію, що у тих, хто каже: «Я припиню війну, щойно прийду до влади«, — є суперідея, як примусити до миру Кремль, але вони її не озвучують, щоби поточна влада не використала їхнього рецепту для власного піару? То так і кажіть, мовляв, життя вояків коштує менше, ніж моя дупа у жаданому кріслі.
Поглядаючи на цей дебільний цирк, що в Україні чомусь називається опозицією та свободою слова, іноді таки хочеться дощу — сірчаного та вогняного.
Владимир Саркисян
http://ibigdan.com/2018/05/05/tak-i-kazhit/

Олександр Палій

Хто забув - не зайве нагадати, як виглядає "український прорив" у прірву від Тимошенко - не на словах, а на ділі.
Нагадаю, у 2009 році падіння ВВП України було другим найглибшим на планеті Земля серед 206 країн-членів ООН - мінус 14.8%. І це без війни, без втрати ринків, без надвитрат на оборону, без ампутації 20% промисловості і чверті валютних надходжень.
Криза була у всьому світі, але лише Тимошенко зуміла добитися такого результату вже через півтора роки свого прем'єрства!

================================
Yury Bogdanov
Про Тимошенко и прочих
Юлия Владимировна выбрала совершенно разумную стратегию поведения. Она обещает всем все. Левым тарифы, либералам реформы, правым правизну. Так будут поступать и другие товарищи из пула мучеников режима. Им в 2019 или победа или смерть.
Им, в отличии от действующего Президента, не надо было вытягивать из состояния трупа страну, в которую они же её и завели. Потому деньги и медиа ресурс можно брать у кого угодно. И опираться на что угодно.
Поэтому не надо удивляться, когда человек, загнавший Украину в нефтегазовую кабалу, обещает снижение тарифов. Ведь чтобы опять загнать Украину в нефтегазовую кабалу нужно для начала постараться консолидировать вокруг себя глупейшую часть общества. И стать Президентом.
Или для того, чтобы опять загнать в армию левых подрядчиков и начать зарабатывать на распродаже за копейки армейского имущества, нужно ведь опять получить доступ к минобороны. А для этого обещать можно хоть ключи от рая. Чтобы стать Президентом.
И так по кругу.
Так что.
Или Порошенко, или новое адекватное лицо. Старые проверенные черти не нужны. Спасибо.
Tags: Тимошенко, антизомби, гниди, зрадофилы, кроты Лубянки, ликбез, популисты, популізм
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments