Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На Закарпатті забуяла Долина нарцисів (фото, відео)

На Закарпатті забуяла Долина нарцисів

Цвітіння Долини нарцисів в урочищі Кіреші, що на околиці закарпатського Хуста, майже досягло свого піку. Про це свідчать світлини фотокореспондента Укрінформу.

Як повідомляється на сторінці Карпатського біосферного заповідника в Facebook, кожен охочий іще встигне побачите це природнє диво на власні очі в ці вихідні, 5-6 травня.

За інформацією, яку розмістила в Facebook закарпатська журналістка Алла Хаятова, в бутонах – третина квітів Долини нарцисів. Тож туристи ще мають нагоду помилуватися цією перлиною Закарпаття.Період цвітіння закарпатських нарцисів залежить від погоди. Цього року він затримався через березневі холоди, а зазвичай перші квіти розпускаються до початку травневих свят.
Ціна відвідування Долини нарцисів під час цвітіння становить для дорослих 25 грн, студентів – 20 грн, школярів – 15 грн. За кожну зірвану рослину загрожує штраф – 49 гривень.Нагадаємо, що заповідний масив «Долина нарцисів» входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО. Це найбільший у Центральній Європі осередок нарцису вузьколистого, який внесено до Червоної книги України. Площа Долини – 256,5 га. Заповідний масив розташований за 4 кілометри на схід від міста Хуста Закарпатської області.Впродовж місяця в області також очікують цвітіння тюльпанових дерев в Ужгороді та Мукачеві, лаванди в Ужгородському замку.


Фото, відео: Сергій Гудак/Укрінформ
Tags: Закарпаття, Карпати, весна, заповідники, зеленый туризм, квіти, красиво, природа, флора
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment