Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Україна буде першою в Європі за рівнем підготовки спеціалістів з робототехніки

Робобус оснащений штучним інтелектом, який аналізує потребу людей і вибирає найоптимальніший географічний маршрут, виходячи з рівня розвитку технологій в регіоні.Команда проекту налаштована рішуче і відкрита до партнерства.

У чому дійсно потребує проект, так це в донесенні цієї інформації тим людям, кому необхідні знання та рух вперед! Поділіться цією інформацією зі своїми близькими. Створимо наше майбутнє разом!

Український світ Ukrmir.Info

Українська компанія Дім роботів — створила пересувні школи робототехніки, програмування і штучного інтелекту, які планують «довозити» освіту в найвіддаленіші куточки України. Проект має на меті — здійснити прорив в області IT навчання і стати помічником державним реформам у сфері STEM освіти. Робобус є перевізний клас на платформі причепа, який спеціально спроектований для навчання дітей і дорослих в групах до 10 осіб. Оснащений 3Д принтерами, комп’ютерами, роботами, комплектуючими для розумного будинку та іншою сучасної технікою. Навчання відбуватиметься у напрямках:

— Програмування С / С ++, Python, Swift
— Робототехніка на базі світових платформ Raspberry Pi, Arduino, STM32
— ШІ на базі відкритих нейромереж
— 3Д моделювання та друк на базі Solidworks і AutoCAD
— Створення квадрокоптера та ракетомоделювання

Творці Робобус планують відвідати всі обласні центри України протягом 3-х років, при цьому навчити не менше 10000 чоловік азам основних напрямів. На протязі 5 років планується випуск 10 Робобусів для розширення маршрутів на невеликі селища і села.

Робобус оснащений штучним інтелектом, який аналізує потребу людей і вибирає найоптимальніший географічний маршрут, виходячи з рівня розвитку технологій в регіоні.

Команда проекту налаштована рішуче і відкрита до партнерства.

У чому дійсно потребує проект, так це в донесенні цієї інформації тим людям, кому необхідні знання та рух вперед! Поділіться цією інформацією зі своїми близькими. Створимо наше майбутнє разом!

Robo house/ Дім роботів


Tags: 21 век, IT-технологии, зроблено в Україні, искусственный интеллект, освіта, роботы, специалисты, техніка, українське, учения
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments