Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Виробник спортивних товарів Head вкладе EUR 80 млн у будівництво заводу в УкраїніАвстрійська HEAD International Holding GmbH, "дочка" Head UK Ltd, планує вкласти EUR 80 млн у будівництво свого "нового найбільшого заводу" на території Вінницького індустріального парку, повідомив перший віце-прем'єр - глава Мінекономрозвитку України Степан Кубів за підсумками зустрічі з представниками компанії у п'ятницю.

"Реалізація проекту в Україні відбудеться у три етапи: 2019-2020 роки - будівництво 1-1,5 га нових виробничих об'єктів. Для роботи на створених потужностях заплановано залучити близько 200-300 осіб", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

За словами першого віце-прем'єра, на 2020-2021 роки заплановано будівництво додаткових 1-1,5 га нових виробничих об'єктів і робочі місця для 600 осіб, а на останньому третьому етапі в 2022-2023 роки заплановано будівництво ще 1,5-2 га нових виробничих об'єктів та розширення робочого штату до 1000 осіб.

Head UK Ltd. - один з провідних світових виробників і продавців спортивного обладнання та одягу. Бізнес компанії передбачає п'ять дивізіонів: зимові види спорту, ігри з ракеткою, дайвінг, спортивний одяг та ліцензування. Торгові марки компанії HEAD, Penn, Tyrolia, Mares, SSI і rEvo.

Основні ринки - Європа (переважно Австрія, Італія, Німеччина, Франція, Швейцарія, країни Бенілюксу, Іспанія, Великобританія, Чехія, Польща), Північна Америка та Азія.
Tags: заводы, инвестиции, проекти, строительство
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments