Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Перфоманси й туристичні презентації: чим дивуватиме "Карпатський простір". Доброго ранку!Сьогодні, 4 травня, в Івано-Франківську розпочнеться міжнародний фестиваль «Карпатський простір». Про це повідомляє прес-служба управління Івано-Франківської облдержадміністрації.

«4 травня на площі Івана Франка о 16 годині відбудеться офіційне відкриття міжнародного фестивалю «Карпатський простір». Тоді заплановані концерти Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, перфоманс театру «Воскресіння» (Львів), концерти гурту «Кораллі» і гурту «Друга ріка», - йдеться в повідомленні.

За інформацією, в межах заходу 4 травня також очікується туристична презентація шести країн-учасниць фестивалю: України, Грузії, Румунії, Болгарії, Угорщини та Польщі. Посольства представлять художні виставки і фотоекспозиції.

Перфоманси й туристичні презентації: чим дивуватиме «Карпатський простір»

Національні читання «Ліна Костенко об’єднує» відбудуться на 13 локаціях Івано-Франківська. Їх підтримають ще й у Коломиї.

Представники міністерств освіти країн-учасниць проведуть пленарну сесію, на якій головуватиме міністр освіти України Лілія Гриневич.

Також в Івано-Франківську очікують на міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, який проведе зустрічі зі своїми колегами з країн ЄС.

Міжнародний фестиваль «Карпатський простір» триватиме з 4 до 6 травня.
Tags: Івано-Франківськ, Прикарпаття, виставки, концерты, перфоманси, популяризация Украины, посольства, презентация, туризм, фестивалі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments