Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українська стрічка "Дякую" посіла друге місце на кінофестивалі у Ризі. Добраніч, хунто!

Короткометражна стрічка "Дякую", виготовлена на замовлення Мінінформполітики, посіла друге місце у номінації "Туристичний напрямок - Регіон" на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 (Латвія). Про це повідомляє прес-служба МІП.

Українська стрічка "Дякую" посіла друге місце на кінофестивалі у Ризі

"Нагороду отримала знімальна група стрічки. Всього на фестиваль подалося близько 500 фільмів, з яких було відібрано 220. Переможці були оголошені на церемонії 27 квітня 2018 року після оцінювання робіт професійним журі", - йдеться в повідомленні.

Як нагадують в Мінінформполітики, стрічка "Дякую" також пройшла офіційний відбір на міжнародний фестиваль Tokyo Lift-Off Film Festival 2018. Загалом фільм подано на 100 фестивалів по всьому світу. Раніше у квітні "Дякую" виграла у номінації "найкращий монтаж" на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

"Креативна стрічка про Україну очима японського туриста продовжує свою переможну ходу міжнародними кінофестивалями. Авторитетне журі обрало її з-поміж сотень фільмів з усього світу. І це ще раз підтверджує, що за кордоном є запит на Україну і що ми на правильному шляху", - зазначає міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Короткометражна стрічка "Дякую" показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну із захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП. "Дякую" вже презентували в Токіо, Києві, Харкові, Острозі та Львові.


Tags: Мінінформ, зроблено в Україні, кинофестивали, награды, популяризация Украины, призы, туризм, українське, фильмы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments