Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Криза зради

КРИЗА ЗРАДИ
Трапляється мені новина. Про сухпайки в ЗСУ. Про те, що їх їсти не можна і що взагалі від них зуби випадають. Скан - дивіться нижче. Все чинно - з цитуванням Юрий Бирюков. Дата свіжа - квітень 18-го.
https://golos.ua/i/607612


Можливо, поставився б я до неї як до чергової зради, тобто просто забив би на неї. Але!...
Кинулася мені в очі фраза про Донецький аеропорт. Який-такий Донецький аеропорт? Нема зараз наших військ в Донецькому аеропорту. З 15-го року нема. А це означає...
Коротше, беру цитату Бірюкова, кидаю на Гугл, і... па-бам!
Мені показує реальне інтерв'ю Юрія Бірюкова, опубліковане таке Лігою (як і написано), але від 9 ГРУДНЯ 2014 р! Тобто - тих часів, коли нинішній сухпай ЗСУ існував лише в ескізному проекті!
http://news.liga.net/politics/interview/yuriy_biryukov_reformirovat_nyneshnee_minoborony_pochti_nevozmozhno
Очевидно, все процітоване Бірюков справді казав - але про старий, ще довоєнний "баночний" сухпай. Той що був наявний у 14-му році. Той самий, який наразі з ЗСУ практично прибраний - старанням того самого Бірюкова, серед іншого.
А тепер запитаймо себе - автори цієї зради випадково не глянули на дату в інтерв'ю, чи свідомо зманіпулювали інформацією? Очевидно - свідомо. Навіть не знаючи дати, по тексту інтерв'ю стає очевидно, що ідеться аж ніяк не про сучасність.
А навіщо ж авторам випускати такий дебелий фейк? Я бачу лише одне поснення. Бабки за публікацію зрад уже проплачені, а реальних зрад - нема.
Взагалі звернув увагу, що останні тиждень-два зі зрадами якось не тавой-то. Якщо зразу після ліквідації міхо-майданчика нас ними цвяхували зі швидкострільністю кулемета "покемона", то зараз зрадомети якось видохлися. Певно - подавання як зрад просто поточних події вже не дає того ефекту.
А значить - зраду треба придумати. Або - скомпелювати.
Всякі кризи я бачив у житті, але кризу зради - бачу вперше.
Мені тільки одне цікаво. Це ж як треба ненавидіти власну країну, аби в інформуванні своїх громадян опуститися до ТАКОГО!

Дмитро "Калинчук" Вовнянко
Антивсепропальщик/Антипопулiст
Tags: антизомби, вбросы, гниди, журнашлюхи, зрадофилы, информационные враги, опровержение утки, слив
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments