Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українські природа й кухня отримали нові туристичні проморолики. Добраніч!

У мережі з'явилися два промоційні відеоролики, присвячені туристичному потенціалу України. Роботи опублікувало Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на своїй сторінці в Facebook.

Українські природа й кухня отримали нові туристичні проморолики

Одне з відео присвячене природним заповідникам та екологічному туризму, а друге – гастрономії. Обидва – тривалістю одна хвилина.

"Екотуризм - шалено популярний в світі. Багато хто долучає себе до цього сучасного руху. Але, як кажемо ми в Мінекономрозвитку, хто не подорожував українськими заповідними зонами, насправді, не знає, що це таке. Унікальні природні багатства, мальовничі річки, густі тисячолітні ліси та могутні гори - лише частина всього того, що ми можемо показати. Для цього ми створили відео "Ukraine open for tourism", щоб ближче познайомити українців та наших потенційних гостей з тим, чим багата наша країна", - йдеться в описі до першого відео.

Другий ролик демонструє процес приготування та подачі найвідоміших страв української кухні, як-от борщ, котлета по-київськи, а також інших популярних в Україні інтернаціональних страв."Вареники, борщ чи, може, щось із ф’южн? Українська кухня – багата на традиції, але, водночас, не відстає від світових трендів: ресторани високої кухні, фестивалі вуличної їжі та ще багато чого. Українські страви разом з традиційною гостинністю та вмінням приймати гостей – справжня туристична "фішка". Тож бельгійські вафлі та баварські сосиски, начувайтеся!", – прокоментували у МЕРТ друге відео.

У міністерстві зазначають, що використовуватимуть ці відео для промоції України в місцях, де часто бувають туристи чи просто збирається велика кількість людей, як-от аеропорти, потяги "Iнтерсіті" й інші публічні місця.


Tags: популяризация Украины, презентация, природа, туризм, українська кухня
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment