Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Москва уже пытается украинцев натравить и на беларусов, подменяя понятие народ на режим Луки

После попыток стравить украинцев с уграми, румынами, грузинами, кърымлы, чеченцами и поляками в сети появились новые вбросы ольгинской гэбни, стравливающих соседей с сябрами, вот один из последних примеров, из комментария:

antirussians:
Для українців не повинно бути ніяких свят БНР. Біларусь ворог для України та українців, як і нацистська росія. А ось сепаратизм на землях Біларусі потрібно фінансувати для від'єднання Півдня Біларусі від Біларусі та приєднати їх до складу України, бо Південь Біларусі - землі етнічних українців, що досі окуповані вилупком нацистської росії Біларусью.

oleg_leusenko:
Гебнявий вброс мені зрозуміло. Але, на щастя, і білоруси, і українці завжди підтримуватимуть один одного. Сябри, так само, як українці і представники інших народів гинули за Україну і на Майдані, і в АТО проти московської чуми. Ось цей малюнок – яскрава відповідь на кремлівські технології «раздєляй і властвуй!»:

Tags: беларусы, кремлевские технологии, межэтнические конфликты, ольгинцы, разжигание межнациональной розни, соседи, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 22 comments