Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як влада брехала українцям про “Роттердам +”

Очень познавательная статейка, как нам постоянно врут зрадогниды под предводительством швондеров 21 века - Ю.Тимошенко, Семенченко (Гришина), Соболева (Зимина) и прочих оголтелых мошенников от политики. Рекомендую к прочтению:Mason Lemberg

Рік тому окремі політичні сили, зокрема Самопоміч, УКРОП і БЮТ, раптово вирішили, що потрібно перекрити поставки вугілля з ОРДіЛО до України. Свої дії вони назвали “блокадою Донбасу”, і направлені вони були нібито на звільнення полонених, припинення торгівлі з окупованими територіями і звільнення цих територій.

Логіку цих дій важко зрозуміти й досі, особливо якщо врахувати, що кілька десятків людей перекривали постачання вугілля в Україну взимку, а постачання товарів на окуповану територію їх чомусь не цікавило. Також цих людей чомусь не цікавили фінансові потоки компаній Ахметова, перевіривши які, можна було встановити, чи фінансувались терористи цим олігархом, яким способом фінансувались, як на окуповані території могли потрапляти гроші Ахметова і чи потрапляли вони взагалі. Це все можна було і потрібно було з’ясувати в Україні, без будь-яких блокад. Але чомусь блокувальників цікавило тільки фізичне блокування перевезення українського вугілля в Україну під час опалювального сезону.

В результаті їхніх дій Україна повністю втратила можливості поставки вугілля з окупованих територій, тепер вугілля з окупованих територій продає Росія, а українські теплоелектростанції замість того, щоб закуповувати вугілля по 1736 грн за тонну, закуповують вугілля в США по 113 доларів, в ПАР по 100 доларів і на Росії по 95 доларів.

Одним з головних аргументів людей, що блокували поставки вугілля в Україну, стала так звана формула “Роттердам +”. Така назва формули і її пояснення були вигадані ЗМІ, що близьке до російського олігарха Григоришина, який має прямий інтерес в українській енергетиці. Пізніше до цих трактувань додались трактування так званого “експерта з енергетики”, близького до партії Самопоміч, що була організатором раптової блокади ввезення вугілля в Україну під час опалювального сезону.

Зараз, через рік після тих подій, в умовах відсутності штучних інформаційних істерик, настав час розібратися в тому, що ж насправді таке цей “Роттердам +”. Тим більше, що в цьому так і не розібралось НАБУ, яке рік тому пообіцяло розібратися, а півроку тому навіть проводило якісь слідчі дії. Тим більше, що експерти подавали в суд з вимогою відмінити рішення, яке вводить формулу, але результати чомусь замовчуються.

Попри це вказана тема досі викликає інтерес і досі є предметом маніпуляцій. Тому далі я буду описувати, що таке “Роттердам +”, аргументуючи свою думку чинними нормативними документами та даними, розміщеними в публічному доступі на офіційних сайтах державних органів.

Таким чином, в режимі “питання-відповідь” про “Роттердам+”:

Більш докладніше за посиланням - Тверезий погляд
Tags: Ахметов, антизомби, блокада, ликбез, уголь, ценообразование, экономика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment