Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Не риторичні запитання українцям (хто такі за суттю зрадогниди)

В мене виникли декілька (не) риторичних запитань:
1) чому мені, «порохоботу», в’їзд на Росію ФСБ заборонило ще за три роки до початку русско-української війни, а зрадогнидам в’їзд за парєбрік не заборонено й досі, не дивлячись на 4 роки війни?
2) чому московська адміністрація Фейсбуку регулярно банить мої акаунти, а сторінки зрадогнид, «наших» лєвалюціонерів та ряжених поцріотів не лише не банять, але їх навіть піарять ольгінці та деякі ватники та рашаЗМІ?
3) Чому мої сторінки УСІХ соцмереж Роскомнадзор заборонив ще до початку війни на території РФ і не дозволяє росіянам читати мене по сей день, а до акаунтів «наших» зрадогнид Роскомнадзору нема ніякої справи?
4) Чому мені російські окупанти не дозволяють приїхати у власні, рідні хати на Кримі і в Донецьку, а «наші» т.з. «патріоти» можуть собі дозволити відпочивати на анексованому півострові?
5) Хто з цієї манкуртської маси (Лещенко, Найєм, Савченко, Семенченко (Грішин), Соболєв (Зімін), Мочанов, Касьянов, Гордон etc) колись казав чи писав слова на кшталт «Росія – ворог України і людства», «Україна повинна знищити Росію» чи «Русскіє не народ, а імперська фашистська біомаса»? Про себе можу сказати, що я казав це та писав про це і десять років тому, і двадцять і навіть тридцять років тому, навіть за часи СРСР.
Скажіть, будь ласка, хто з цих сьогоднішніх швондерів захищав українські інтереси і виступав проти засилля руцкагамирку в 1980-1990-2000-х роках у Донецьку, Севастополі, на Кримі? Отож..П’ять копійок: Ось коли мені хтось відповість розумно на ці запитання, тоді, можливо, я й зможу вважати зрадогнид українцями. Але поки, що вони для мене, на жаль, московські посіпаки, кремлівські ганчірки, корисні ідіоти, зрадники України та вороги. Крапка.
PS: прошу репосту в ФБ, бо я там давно в бані завдяки спільним діям зрадогнид і кремлеботів.
Tags: вопрос на засыпку, гниди, зрадофилы, леворуцие, манкурты, порохоботы, пятая колонна, статті О. Леусенка, шариковы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 25 comments