Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як в Україні ничегониделаеца: № 239 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут (№№ 001-100), тут (№№ 101-200) і тут (№№ 200-передостанній)

Видобуток природного газу в Україні у січні 2018 року збільшився на 3,2%


Фото: Укргазвидобування

Видобуток природного газу в Україні в січні 2018 року збільшилася на 3,2% (на 55,4 млн куб. м) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 1 млрд 775,4 млн куб. м., повідомляє Інтерфакс-Україна.

За даними міністерства, підприємства НАК “Нафтогаз України” в минулому місяці збільшили видобуток газу на 1,8% (на 24,8 млн куб. м) – до 1 млрд 395,4 млн куб. м. У т.ч. числі ПАТ “Укргазвидобування” збільшило видобуток газу на 3,3% (на 41,5 млн куб. м) – до 1 млрд 302,8 млн куб. м, тоді як ПАТ “Укрнафта” скоротило на 16,7% (на 18,3 млн куб. м) – до 91 млн куб. м. У січні також зафіксована видобуток ПАТ “Чорноморнафтогаз” в обсязі 1,6 млн куб. м газу.

Інші працюючі в країні нафтогазовидобувні компанії в січні 2018 го наростили видобуток газу на 8,8% (на 30,6 млн куб. М) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 380 млн куб. м.

Найбільшими газодобувачами за січень-2018 також стали ПрАТ “Нафтогазвидобування” – 131,13 млн куб. м (-7,3% до січня-2017), ТОВ “Еско-Північ” – 43,67 млн куб. м (-19,3%), ПрАТ “Укрнафтобуріння” – 38,883 млн куб. м (+ 19,3%), ПрАТ “Природні ресурси” – 18,13 млн куб. м (-5,5%), ТОВ “Куб-Газ” – 12,392 млн куб. м (-25,1%), ТОВ “ПГНК” – 12,45 млн куб. м (-24,6%), ПрАТ “Девон” – 10,331 млн куб. м (-0,03%), ПрАТ “Укргазвидобуток” – 9,301 млн куб. м (-3%), ТОВ “Перша українська газонафтова компанія” – 8,65 млн куб. м (+ 10%), ТОВ “Регал Петролеум” – 8,528 млн куб. м (+2,1 рази), ТОВ “Енергія-95” – 7,203 млн куб. м (-10%), ТОВ “Надра-Геоінвест” – 6,46 млн куб. м (-30,7%), ТОВ “Сістемойлінженерінг” – 5,511 млн куб. м (-15,3%), ПП “Нордік” – 4,34 млн куб. м (+2,8 рази), ТОВ “Стрийнафтогаз” – 4,31 млн куб. м (+ 100%), ТОВ “Пром-енерго продукт” – 2,62 млн куб. м (-2,2%), ТОВ “Західнадрасервіс” – 2,364 млн куб. м (+4,9 рази), ТОВ “Парі” – 1,87 млн куб. м (+ 13,3%), ТОВ “Надрагаз” – 1,516 млн куб. м (+ 42,9%), ТОВ “Сіріус 1” – 1,46 млн куб. м (-17,5%), ТОВ “Укргаз Інвест” – 1,227 млн куб. м (-15%), ТОВ “СП” Укркарпатойл “- 1,185 млн куб. м (+ 100%), ТОВ” Українська бурова компанія “- 1,09 млн куб. м (+ 6,9%).

Экспорт малины и ежевики в прошлом году вырос на 72%

Экспорт малины и ежевики в прошлом году вырос на 72% - Минагро

По итогам 2017 года Украина экспортировала 1 238 тонн малины и ежевики, что на 72% больше, чем в 2016 году. В то же время, выручка от этого вида экспорта выросла на 15% - с $0,8 млн до $0,94 млн. Об этом сообщает пресс-служба Министерства аграрной политики и продовольствия Украины.

Крупнейшим покупателем украинских малины и ежевики (как и в 2016 году) стала Польша - туда было экспортировано 961,3 тонн на $799,1 тыс.

Также эти ягоды покупали Беларусь (238,3 тонн на $115,2 тыс.), Румыния (32,6 тонн на $11,8 тыс.), Израиль (2,7 тонн на $10,6 тыс.), Эстония (2,6 тонн на $2,5 тыс.) и Молдова (0,5 тонн на $0,3 тыс.).

В 2017 году было ввезено в Украину малины и ежевики 54,5 тонн на $34,8 тысяч. Таким образом внешнее торговое сальдо по этой группе составило $0,9 млн.

Український ринок вантажівок повністю відновився та перевищив докризові показникиВ лютому 2018 року ринок нових вантажівок в Україні продемонстрував потужне зростання на 105% і за абсолютними показниками значно перевершив докризові обсяги, передає AUTO-Consulting.

Судячи з початку року, 2018 рік буде дуже динамічним для операторів ринку вантажівок. Але крім зростання обсягів, в цьому сегменті відбуваються і якісні зміни.

Так, вперше в історії спостережень, сегмент середньотоннажних машин очолив не ГАЗ, а IVECO. Такими стали результати минулорічної роботи з адаптації шасі IVECO під різні спецнадбудови. Компанії і замовники переходять з російської техніки на IVECO, такі авто почали активно замовляти і державні компанії і муніципалітети.Найбільш запекла боротьба в лютому розгорнулася в важкому сегменті. Тут №1 за підсумками місяця став Mercedes-Benz. Йому вдалося навіть потіснити МАЗ, який також в цьому сезоні кинувся до лідерства і в січні їм був. А ось за третє місце на ринку в лютому була справжня битва. З однаковим результатом фінішували відразу три виробника: КрАЗ, КАМАЗ і MAN.

Сумарно за підсумками продажів вантажівок всіх категорій в лютому лідером став МАЗ з результатом 27%, Mercedes-Benz буквально «наступав на п’яти» і зайняв 24%, а на третє місце вийшла IVECO.


Mercedes-Benz Actros 1841LS

За підсумками 2-х перших місяців року картина ринку багато в чому така ж, за винятком третього місця, яке займає MAN. За 2 місяці 2018 роки ринок вантажівок України вже виріс на 60%. За показниками продажів трейдери вже зараз працюють на рівні 2009 року.

В порту Рени построят комплекс по перевалке и переработке органического зерна

В порту Рени построят комплекс по перевалке и переработке органического зерна

В ГП "Ренийский морской торговый порт" в 2018 году построят высокотехнологичный комплекс по перевалке и переработке органического зерна. Об этом сообщает Администрация морских портов Украины.

Инвестиционный проект реализует ООО «Био-Лайн-Рени» в рамках Закона Украины «О специальной экономической зоне (СЭЗ) Рени».

"На сегодня инвестиционный проект прошел все необходимые согласования и экспертизы согласно закону. Кроме того, реализация этого проекта предусмотрена новой редакцией «Плана развития Ренийского морского порта на кратко-, средне-, долгосрочную перспективу», утвержденной в Администрации морских портов Украины в прошлом году", - говорится в сообщении.

Проект будет выполнен в два этапа в течение двух лет, общая сумма инвестиций составит 40 млн грн.

Первый этап реализации проекта запланирован на 2018 год, в течение которого будет построен зерносклад на 6 тыс. тонн. Общая сумма инвестиций составит 11,5 млн грн. Второй этап - строительство маслозавода по переработке подсолнечника и сои – запланирован на 2019 г. и предусматривает сумму инвестиций в размере 28,5 млн грн. Технология комплекса будет соответствовать стандартам и правилам Европейского института органического хозяйства (FIBL).

«Мировой опыт доказывает, что грамотное развитие свободных экономических зон – это эффективная модель, которая приносит положительные плоды как государству и отрасли, так и региону, в котором расположена СЭЗ. Реализация инвестиционного проекта в рамках действующей СЭЗ в порту Рени – это сигнал для других инвесторов относительно привлекательности порта. Но что еще важнее - это развитие портов на принципиально другом уровне, поскольку такие проекты, как строительство комплекса по переработке органической продукции позволят не только наращивать грузооборот, но и развивать на территории порта производство с добавленной стоимостью. АМПУ со своей стороны совместно с Мининфраструктуры разработала и направила в Одесскую ОГА проект изменений в Закон о СЭЗ Рени в части пролонгации его действия и назначение АМПУ, как независимого субъекта, органом хозяйственного развития СЭЗ. Рассчитываем на поддержку Одесской ОГА, ведь это позволит повысить интерес и доверие со стороны инвесторов и сделать их работу в порту максимально эффективной», - прокомментировал руководитель АМПУ Райвис Вецкаганс.

Проект обеспечит новый грузопоток масличных и зерновых грузов в порт Рени объемом 120 тыс. тонн в год в экспортном сообщении. Продукция предприятия будет направляться в страны Европы. По предварительным оценкам, количество судозаходов в порт составит 80-90 судов.

Кроме того, в результате реализации проекта будет создано 30 рабочих мест, дополнительные налоговые поступления планируются в объеме 762 тыс. грн, а уже через два года после начала работы комплекса годовые отчисления в бюджет составят дополнительно 3-3,5 млн грн.

В Одесі запрацювала муніципальна система відеоспостереження яка може розпізнати автономери та обличчяВ Одесі запрацювала муніципальна система відеоспостереження «Безпечне місто», що дозволяє цілодобово фіксувати правопорушення, розпізнавати обличчя й автономери, повідомляє прес-служба Одеської міськради.

Нова муніципальна система відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне місто» дозволяє цілодобово в автоматичному режимі фіксувати правопорушення, розпізнавати обличчя й автономери, а також за фотографіями визначати місця недавньої відеофіксації розшукуваного об’єкта.На сьогодні до системи підключені 562 камери, у тому числі 412 SMART IP камер, які мають високу якість дозволу з 32-кратною можливістю збільшення зображення. Частина встановлених камер мають кут огляду до 360 градусів. Усі відеокамери управляються з Центру обробки даних і працюють на основі єдиного програмного забезпечення.

Реалізації проекту передувала спільна з правоохоронними органами робота зі складання кримінологічної карти міста і вивчення наявного досвіду реалізації аналогічних проектів.

Як зазначив куратор проекту «Безпечне місто», начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради Борис Магазіннік, ця система є власністю територіальної громади міста Одеси.

До системи підключено Головне управління Національної поліції України в Одеській області, у стадії реалізації – надання віддаленого доступу міському підрозділу Державної служби надзвичайних ситуацій України в Одеській області.Місто продовжить роботу з інтеграції в Центр обробки даних наявних і нових відеосистем у торгових центрах, закладах освіти та охорони здоров’я, місцях масового відвідування людей.

Також завдяки наявним можливостям систему «Безпечне місто» планується застосовувати для розвитку транспортної логістики міста, контролю та управління окремими процесами й об’єктами. У перспективі планується використання можливостей проекту «Безпечне місто» для модернізації системи оповіщення населення.

Wizz Air полетит из Харькова в Вену

Wizz Air полетит из Харькова в Вену

Венгерская бюджетная авиакомпания Wizz Air объявила о запуске рейса Вена - Харьков - Вена с 25 ноября 2018 года.

Как сообщает  LowcostUA, маршрут открывается в рамках программы расширения направлений полётов из австрийской столицы. Авиакомпания будет использовать два дополнительных самолёта А321.

Полёты будут выполняться дважды в неделю - по средам и воскресеньям. А с марта 2019 года рейсов будет уже три - по вторникам, четвергам и субботам.

Стоимость билетов на рейсы Харьков - Вена стартует от 1009 грн в одну сторону. Для участников Wizz Discount Club - 699 грн.

У Маріуполі відновлять видобуток електроенергії зі сміттяКомпанії “Тіс Еко” зможе відновити переробку сміття в електроенергію на непрацюючому полігоні в Маріуполі.

Це випливає з дозволу на викиди, яке 27 лютого було видано департаментом по екології Донецької обласної державної адміністрації, передає depo.ua.

Полігон знаходиться в Приморському районі міста. Згідно з документацією, в межах санітарно-захисної зони навколо полігону відсутні житлові будинки та об’єкти громадського призначення.

Для знищення комунальних відходів на території Маріуполя існують два полігони ТПВ, які включено до реєстру ста найбільших офіційно зареєстрованих полігонів ТПВ в Україні. Полігони було засновано як стихійні звалища, що мають суттєві порушення технології складування відходів і не відповідають санітарним та екологічним нормам: відсутня система збору фільтрату та протифільтраційний екран для захисту підземних вод та ґрунтів, система відводу поверхневих вод, ізоляція робочої зони поверхні полігонів, газовий дренаж та інші природоохоронні заходи.

На сьогоднішній день полігони ТПВ є комунальною власністю і знаходяться на балансі та оперативному управлінні КП «Полігон ТПВ».


Розташування полігонів ТПВ на території м. Маріуполь (1 – Полігон № 1, Приморський район; 2 – Полігон № 2 – Орджонікідзевський район)

Компанія «ТІС Еко» була заснована у 2008-му році з метою реалізації проектів з видобутку та використання біогазу з полігонів твердих побутових відходів (ТПВ) в енергетичних цілях. Входить до групи компаній «ТІС» (виробництво будматеріалів, логістика, девелопмент).

Лучшие спецэффекты: "Сторожова застава" попала в номинацию индийской FICCI BAF

Лучшие спецэффекты: "Сторожова застава" попала в номинацию индийской FICCI BAF

Украинский фэнтези-фильм «Сторожевая Застава» номинирован на FICCI BAF Awards (Индия) за лучшие визуальные эффекты. Об этом сообщает пресс-служба Госкино.

Фильм номинирован в категории VFX Film (International). Визуальные эффекты к фильму создала компания POSTMODERN.

За победу в этой категории также сразятся «Бегущий по лезвию 2049», «Приключения Паддингтона 2», «Стражи Галактики 2» и «Бахубали 2: Завершение».

Победителей объявят на официальной церемонии награждения, что состоится 5-го марта в Отеле Grand Hyatt, Мумбаи.

Полный список номинантов - здесь.

FICCI BAF Awards была основана в 2004-м году в Индии, чтобы выявить и наградить лучших профессионалов в анимации и создании визуальных эффектов. Сейчас награда присуждается в 21 номинации. Ежегодно комитет BAF Awards получает более 400 заявок со всего мира.

Ірландські інвестори побудують на Січеславщині сонячну електростанцію за 255 млн євроНа Січеславщині ірландці планують збудувати потужну сонячну електростанцію. Обіцяють, вона буде однією з найбільших в Україні.

Інвестпроект загальною вартістю 255 млн євро втілять у Павлоградському районі. Меморандум про співпрацю у сфері альтернативної енергетики підписали ДніпроОДА та ірландська «Altostrata», повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Залучати інвестиції та забезпечувати комфортні умови для бізнесу – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. З початку збройного конфлікту на Донбасі Дніпропетровщина не втратила жодного інвестора, бо вони мають можливість вільно працювати. Проектам з альтернативної енергетики – «зелене світло». Зокрема, ірландські інвестори вирішили вкласти кошти в будівництво сонячної електростанції, – наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Інвестпроект планує реалізувати ірландська компанія «Altostrata», яка спеціалізується на відновлюваних джерелах енергії. Вона має досвід роботи в Америці та Європі. Переводити енергію сонця в електрику прагне і в Україні.

Маємо велику зацікавленість у співпраці з Україною. Партнерство розпочинаємо на Дніпропетровщині. Ми знайшли підтримку в Інвестиційно-інноваційному центрі при ДніпроОДА. Тут створена ефективна система, яка заохочує до інвестування, – підкреслив директор компанії «Altostrata» Торстен Меркель.

Будівництво електростанції потужністю 250 МВт збираються розгорнути в Павлоградському районі поблизу села Левадки. Площа – півтисячі гектарів.

Станція має забезпечити електрикою понад 40 тисяч домівок та підприємств. Це можна порівняти з енергоспоживанням Павлограда.

Енергозаощадження – не єдина вигода сонячних панелей. Ще один аспект – екологічний. Електростанція не завдаватиме шкоди довкіллю, а вироблена енергія буде екологічно чистою. Крім того, інвестор обіцяє створити майже 450 нових робочих місць.

Останнім часом на території області реалізовано кілька інвестроектів у сфері альтернативної енергетики.Зокрема, сонячні електростанції вже працюють у Підгородному й Нікополі. Інвестори не бояться вкладати кошти, бо ми супроводжуємо проекти й гарантуємо невтручання у ведення бізнесу, – акцентував перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

За проектом, введення в експлуатацію об’єкта – за два роки. Це буде вже третя потужна сонячна електростанція в регіоні, збудована коштом інвесторів.

Из Харькова запускают авиарейсы в ВенуЛоукостер WizzAir запускает новый авиарейс из Харькова в Вену. Об этом на своей странице в Facebook сообщила председатель Харьковской облгосадминистрации Юлия Светличная.

"С 25 ноября этого года – дважды в неделю. Ждем официальное заявление авиакомпании", – написала Светличная.

В Харьковcкой области появятся шерифыВ Харьковской области реализуют проект "Шериф для новых громад". Об этом сообщили в патрульной полиции Харькова.

По опыту организаторов круглого стола, шерифы смогут быть инспекторами по охране общественного порядка, правовой работы и благоустройства, помощниками участковых офицеров, а также участвовать в рейдах, патрулировании и проводить профилактическую работу.

Чотири авіакомпанії влітку будуть виконувати рейси Одеса – Тель-АвівІзраїльська авіакомпанія IsrAir в літньому сезоні почне виконувати рейси за маршрутом Тель-Авів – Одеса, передає ЦТС.

Згідно з розкладом авіапідприємства, рейси по заданому маршруту виконуватимуться двічі на тиждень – по понеділках і п’ятницях. Перший з них відбудеться 21 травня.

Польоти здійснюватимуться на ВС Airbus A320. Наразі віакомпанія вивчає попит на на цей напрямок, тому що, судячи з розкладу, польоти припиняться 2 липня.

Відзначимо, що крім IsrAir, в літній період між Одесою і Тель-Авівом будуть також літати авіакомпанії МАУ, Yanair і EL AL.

Подписан меморандум о взаимопонимании между Holtec International и "Энергоатомом"Меморандум подразумевает получение Украиной технологий малого модульного атомного реактора (small modular reactor, SMR) и созданием в стране хаба для производства компонентов для реакторов SMR-160.

Дочерняя компания Holtec работает над коммерциализацией 160 МВт SMR-реактора, который использует в качестве топлива низкообогащённый уран. Ядро реактора с пассивной безопасностью и парогенераторы будут размещаться под землёй. Конструкция реактора позволяет использовать его в труднодоступных районах или в местах с ограниченными водными ресурсами.

Меморандум подписанный в городе Кэмден, штат Нью-Джерси, включает положения о лицензировании и сооружении реакторов SMR-160 в Украине, а также частичную локализацию производства компонентов. Украинское производство будет полным аналогом завода Holtec's Advanced Manufacturing Plant в Кэмдене, и будет одним из четырёх в мире к середине 2020-х годов.

В Holtec также заявили, что ведут переговоры с "ведущими украинскими производителями" специального оборудования, например, турбогенераторов, которые будут интегрированы в SMR-160.

Вступление в строй первых реакторов SMR-160 планируется на 2026 год.

Короткою стрічкою:

«Київстар» спільно з Мінагрополітики запустять мобільний додаток для аграріїв
В основу цифрової платформи для аграріїв закладена інформація про ціни на продукцію і матеріали, інформація про шкідників, основні новини аграрного сектора, дані про погоду і корисні поради. Додаток має допомогти сільгоспвиробникам контролювати свій бізнес, дізнаватись про державні програми підтримки, отримувати консультації тощо.
http://infoindustria.com.ua/kiyivstar-spilno-z-minagropolitiki-zapustyat-mobilniy-dodatok-dlya-agrariyiv/

В Днепре находится самый большой 3D-принтер в мире
Вы знаете где находится самый большой 3D - принтер в мире? Нет, не в Берлине или Токио. В Днепре! И на нем печатают детали для ракетных двигателей.
http://dnpr.com.ua/content/v-dnepre-nahoditsya-samyy-bolshoy-3d-printer-v-mire

КПІ ім. Ігоря Сікорського разом із польським університетом створять спільного наносупутника
Cпільним завданням університетів-партнерів є розробка, проектування і виготовлення електронної платформи спільного наносупутника для дистанційного зондування Землі.
http://vnz.org.ua/novyny/tehnologiyi/10504-kpi-im-igorja-sikorskogo-ta-poznanskyj-universytet-tehnologij-domovylysja-rozpochaty-robotu-nad-stvorennjam-spilnogo-nanosuputnyka

Ryanair планирует летать ещё в три города Украины
Это Харьков, Одесса и Херсон. "Думаю, если не в текущем, то в следующем году Ryanair может полететь в Харьков", - сказал коммерческий директор аэропорта Харьков Владислав Ильин.
https://glavnoe.ua/news/n335611-v-ryanair-nazvali-esche-tri-goroda-ukrainy-kuda-planiruet-letat-loukoster

Qatar Airways тестирует "Борисполь" в качестве грузового хаба
Первый грузовой самолет авиакомпании Qatar Airways приземлился в аэропорту Борисполь.
https://glavnoe.ua/news/n335612-qatar-airways-testiruet-aeroport-borispol-v-kachestve-svoego-gruzovogo-habaХерсонские верфи загружены работой на 100%
По состоянию на первое марта Херсонская верфь Смарт Меритайм Групп загружена судоремонтными заказами на 100% - в ремонте находится 22 судна.
http://favoritekherson.co/2018/03/04/hersonskie-verfi-zagruzheny-rabotoy-bankrotstvo-zabyto/

На Сумщине построили цех по переработке овощей
В Сумской области в области пищевой и перерабатывающей промышленности реализовано четыре инвестиционных проекта, в частности, «Агробизнес ТСК» обустроило цех по переработке овощей мощностью 4 тыс. тонн.
https://glavnoe.ua/news/n335613-na-sumschine-postroili-ceh-po-pererabotke-ovoschej

В 2018 году украинцам начнут выдавать электронные пенсионные удостоверения
Пенсионный фонд Украины в 2018 году начнёт выдачу электронных пенсионных удостоверений.
http://mariupolnews.com.ua/news/view/v-2018-godu-ukraintsam-nachnut-vydavat-e-lektronnye-pensionnye-udostovereniya

"Нибулон" спустил на воду баржу длиной более 100 метров
На судостроительной верфи "Нибулон" состоялся спуск на воду баржи, рассчитанной на перевозку 5 тысяч тонн грузов. Длина баржи проекта В5000 составляет 101 метр.
http://cfts.org.ua/news/2018/03/03/nibulon_spustil_na_vodu_pervuyu_barzhu_gruzopodyemnostyu_5_000_tonn_i_dlinoy_bolee_100_metrov_foto_45992/

Німецька компанія вирішила перемістити частину виробництва з Франції до України
Німецька компанія Klingspor AG вирішила збільшити присутність в Україні, перемістивши сюди частину закордонних виробничих потужностей. Klingspor, провідний виробник абразивів, виробляє продукцію для металообробної, деревообробної промисловості, будівництва та інших галузей.
https://biz.nv.ua/ukr/markets/nimetska-kompanija-virishila-peremistiti-chastinu-virobnitstva-iz-frantsiji-v-ukrajinu-2455284.html

Ирландцы построят солнечную электростанцию в Днепропетровской области
Ирландская компания Altostrata вложит в строительство СЭС 255 млн евро и создаст 450 рабочих мест. Строительство электростанции мощностью 250 МВт планируется на площади 500 га вблизи с. Левадки Павлоградского района. Срок введения в эксплуатацию – два года.
https://1news.com.ua/tsikave/irlandtsyi-postroyat-solnechnuyu-elektrostantsiyu-v-dnepropetrovskoy-oblasti.html

Мультфильм "Викрадена принцеса" выходит в украинский прокат

Мультфильм "Похищенная принцесса" выходит в украинский прокат

Компания "Animagrad" представила Государственному агентству по вопросам кино готовую полнометражную анимационную картину "Викрадена принцеса" режиссера Олега Маламужа, которая в марте выходит в прокат. Об этом сообщает пресс-служба Госкино.

"В широкий кинотеатральный прокат в Украине "Викрадена принцеса" выйдет уже 7 марта. Находясь на стадии производства, права на прокат фильма уже были предварительно проданы на больше чем 30 территорий", - отмечают в Госкино.

По убеждению председателя агентства Филиппа Ильенко, эта лента составит конкуренцию диснеевским мультикам. "Приємно спостерігати, як на наших очах в Україні з'являється національний продукт, що може скласти конкуренцію стрічкам Піксара та Діснея!
Також хочу запевнити, що, крім імен персонажів, з відомою казкою Пушкіна цю стрічку мало що пов'язує. Якщо ви сумніваєтеся в моїх словах, запрошую переглянути фільм в кінотеатрах вже з 7 березня, а якщо не сумніваєтеся – то тим більше", - сказал после просмотра Ильенко.

Проект "Викраденої принцеси" стал одним из победителей девятого конкурсного отбора Госкино, которое оказало ему финансовую поддержку размером 19 млн 44,4 тыс. грн., что составляет почти 20% от общей стоимости производства фильма. Режиссером ленты стал Олег Маламуж. Автор сценария - Ярослав Войцешек, продюсер - Егор Олесов, художник-постановщик - Кристиан Коскинен.


Видео: Dergkino Ukraine

Эта удивительная история произошла в волшебном городе Киеве - во времена отважных воинов, прекрасных принцесс и могучих колдунов. Странствующий артист Руслан, который мечтает стать рыцарем, встречает прекрасную Милу и влюбляется в нее, даже не подозревая, что девушка является дочкой киевского князя. Но счастью влюбленных не суждено было длиться вечно: злой колдун Черномор появился в магическом вихре и на глазах Руслана похитил любимую, стремясь превратить силу ее любви в собственное колдовское могущество. Не раздумывая, Руслан отправился в погоню за похищенной принцессой, чтобы, преодолев все препятствия и опасности на своем пути, доказать, что настоящая любовь - сильнее магии.

Експорт українського льону встановив рекорд за останні три рокиЗгідно даних аналітиків «АПК-інформ», за підсумками вересня — січня сезону 2017/2018, Україна експортувала 5 тисяч тонн макухи льону, повідомляє прес-служба AgroPolit.com.

Це на 70% більше супроти середнього показника за останні три сезони. Найбільші поставки такої продукції відвантажували до Італії — на цю країну припадає 38% всього експорту.

З вересня по січень цього сезону продали також 3,6 тисячі тонн української лляної олії, що на 86% перевищило середній показник за останні 3 роки. Основним покупцем лляної олії була Індія, що купила за перші 5 місяців сезону 1,6 тис. тонн продукції. Це в півтора разу більше супроти сезону 2016/2017.

Серед експортерів лідирувало підприємство «Ніжинський ЖК» — це один із найбільших переробників льону в Україні.

О приключениях Святого Мыколая снимают фильм

О приключениях Святого Николая снимают фильм

В Пирогово проходят съемки художественного полнометражного фильма для семейной аудитории "Груднева казка, або Пригоди Св. Миколая". Премьеру ленты Госкино заранее запланировало на следующие Новогодне-Рождественские праздники, сообщает пресс-служба Госкино.

"Съемки картины будут проходить также на Прикарпатье. Премьера "Грудневої казки" запланирована на конец 2018 года", - говорится в сообщении.

"Груднева казка" - это история о взрослении, о вере в сказку, о том, что чудеса могут сделать жизнь лучше, подарить радость, дружбу и любовь. Лента будет рассказывать о приключениях второклассника Артема, чья семья только что переехала из большого города в дом в Карпатах. К Артему в канун Дня Святого Мыколая неожиданно приходит сам Николай. На самом деле это вор-домушник в костюме волшебника. Мальчику вместе с сестрой-подростком и местной детворой придется проявить настоящую сплоченность, смелость и находчивость, чтобы победить вора и спасти настоящего Святого Николая.

Как сообщается, на съемочной площадке в Пирогово побывал глава Госкино Филипп Ильенко.

"Приятно, что, несмотря на холод, а может и благодаря ему, сейчас при поддержке Госкино многие съемочные группы в разных уголках Украины одновременно снимают зимнюю натуру!» - отметил он.

Уточнено, что производство картины осуществляет компания BIG HAND FILMS при поддержке Госкино. Продюсирует ленту Мария Каэль, автор сценария - Антон Базелинский.

У 2017 році капітальні інвестиції в АПК зросли на 30,7%У 2017 році в Україні було освоєно та використано 412,8 млрд грн капітальних інвестицій, що на 22,1% більше, ніж в попередньому році, повідомляє Agravery.

На сільське, лісове та рибне господарство залучили 57,8 млрд грн (14% від загального обсягу інвестицій), що на 30,7% більше, ніж 2016 року. В галузі сільського господарства та мисливства використано 56,97 млрд грн (13,8%), що на 31,2% більше попереднього року.

Обсяг інвестицій в лісове господарство та лісозаготівлю залишився 760 млн грн. Водночас, на 53,7% зросли капітальні інвестиції в рибне господарство, які в 2017 році склали 58 млн грн.

Введена в експлуатацію 6-а черга морського перевантажувального терміналу «Евері»


Фото: Orexim

У лютому 2018 році введена в експлуатацію 6-а черга морського перевантажувального терміналу «Евері» у Миколаєві, що входить до складу Групи компаній Orexim.

Тепер сумарний обсяг резервуарного парку терміналу «Евері» становить 175 000 куб. метрів (40 резервуарів, обсяг зберігання до 160 000 тонн), загальна перевантажувальна потужність зросте до 1,6 мільйонів тонн.

Додана ще одна насосна станція, що дає можливість збільшити швидкість завантаження і в той же час допомагає зменшити час знаходження танкерів в Миколаївському морському порту.

Все це дозволить надати клієнтам терміналу, серед яких найбільші експортери соняшникової олії як “Кернел”, “Cargill Україна”, “Bunge Україна”, “Glencore”, “Cofco Agri Ukraine”, більшу квоту для зберігання і дозволить поліпшити ситуацію з постановкою великих суден на навантаження.

В Виннице провели уникальную операцию на сердце

В Виннице провели уникальную операцию на сердце
Фото: vin.gov.ua

В Винницком кардиоцентре в пятницу, 2 марта, впервые провели уникальную операцию на сердце по методике профессора Феррацци, направленную на борьбу с синдромом внезапной сердечной смерти. Об этом Укринформу сообщила заведующая пресс-центра Винницкого областного Центра здоровья Елена Шмигельская.

«В Винницком кардиоцентре успешно проведена уникальная кардиохирургическая операция при гипертрофической кардиомиопатии. Данная операция по методике профессора Феррацци (Монца, Италия) направлена на борьбу с синдромом внезапной сердечной смерти. Она проводится в условиях искусственного кровообращения и является золотым стандартом лечения пациентов с тяжелыми и рефрактерными к медикаментозной терапии симптомами заболевания», - рассказала Шмигельская.

По ее словам, группа специалистов во главе с заместителем директора Национального института сердечно-сосудистой хирургии имени Н. М. Амосова Константином Руденко и Винницкого кардиоцентра сегодня планируют провести еще одну такую же операцию. Столичные специалисты помогали коллегам из региона освоить методику таких операций, чтобы они проводились в областных кардиоцентрах регулярно.

Указанная операция считается современным эффективным методом лечения гипертрофической кардиомиопатии. До сих пор в Украине такие оперативные вмешательства выполнялись лишь в Экспертном центре лечение больных с ГКМП г. Киева, которая функционирует на базе НИССХ им. Амосова.

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: АПК, ОПК, Україна, бизнес, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, реформы, успехи, экономика, экспорт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment