Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як в Україні ничегониделаеца: № 238 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут (№№ 001-100), тут (№№ 101-200) і тут (№№ 200-передостанній)

KTD Group запустить завод з виробництва холодильників в Черкасах навесні 2018 рокуKTD Group, що випускає в Україні побутову техніку під торговими марками ТМ Saturn, ST і Laretti, має намір в квітні-травні 2018 роки запустити виробництво холодильників з планами вивести його на потужність близько 300 тис. од., - повідомив директор Української асоціації виробників електротехніки Олег Іваненко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Терміни запуску трохи зміщуються (планувалося відкрити завод в січні-лютому поточного року – ІФ), але це пов’язано з необхідністю повного вирішення всіх виникаючих технічних питань, тим більше такого складного виробництва. Зараз йде налагодження устаткування, в будь-якому випадку все буде доведено до кінця . На відкриття планується запросити президента України, – повідомив він агентству.

Як повідомлялося, спочатку запуск заводу намічався на літо 2017 року, однак президент KTD Group Олександр Громико пояснив зрушення термінів на початок 2018 року необхідністю зміни проекту з урахуванням енергозберігаючих технологій, оскільки планується випускати енергозберігаючі холодильники класу “А ++” і “А +++ “.

В даний час компанія продовжує роботу по підписанню контрактів з європейськими виробниками, які хочуть розмістити замовлення на випуск продукції під своїми торговими марками на заводі в Черкасах.

Раніше А.Громика відзначав, що українські виробники можуть замінити європейським компаніям китайські заводи, оскільки розміщення в Україні виробництва дозволяє скоротити терміни доставки, уникнути мита завдяки зоні вільної торгівлі з ЄС. Крім цього, вартість робочої сили в Україні майже втричі нижче, ніж в Китаї.

KTD Group працює на ринку побутової техніки 20 років. Є великим постачальником побутової техніки різних торгових марок на європейському ринку, частина продукції виготовляє на фабриках Китаю, Туреччини та Тайваню. За даними на її сайті, за цей період відкриті офіси в 15 країнах світу, в тому числі в Дубаї, ОАЕ і Тунісі. Інвесткомпанія “Драгон Капітал” оцінює частку групи на українському ринку побутової техніки в 14%.

KTD Group вже відкрила в Каневі завод напівавтоматичних пральних машин Kupava, потім асортимент заводу було розширено за рахунок випуску різної техніки під торговою маркою Saturn.

KTD Group також включає роздрібні магазини побутової техніки франчайзингової мережі “E-electric.ua”, яка об’єднує понад 540 торгових точок, а також інтернет-магазини.

В Україні найбільшим виробником холодильників був завод “Норд” в Донецьку, який змушений був припинити роботу через неможливість здійснювати виробничу діяльність в умовах агресії Росії і переніс виробництво холодильників в Китай.

Украина экспортировала 27,5 миллиона тонн зерновых

Украина экспортировала 27,5 миллиона тонн зерновых

Украина с начала текущего маркетингового года экспортировала почти 27,5 млн тонн зерновых культур. Такие данные приводит Департамент фитосанитарной безопасности, контроля в сфере семеноводства и рассадничества Госпотребслужбы.

В частности, экспортировано 13,2 млн тонн пшеницы (в том числе продовольственной – 7,3 млн тонн, фуражной – почти 6 млн тонн), ячменя – почти 4 млн тонн, кукурузы – 9,7 млн тонн.

За аналогичный период прошлого маркетингового года было экспортировано 29,8 млн тонн зерновых, в том числе 13,6 млн тонн пшеницы (в том числе продовольственной – 8,4 млн тонн и фуражной пшеницы более 5,2 млн тонн), ячменя – 4,7 млн тонн, кукурузы – 11,1 млн тонн).

Также в рамках текущего маркетингового года было экспортировано свыше 4,1 млн тонн масличных культур, в том числе: рапса – свыше 2 млн тонн, сои – 2,1 млн тонн. По состоянию на аналогичную дату прошлого года экспорт масличных составил более 3 млн тонн (в том числе рапса – более 0,94 млн тонн, сои – 2,07 млн тонн).

У Первомайській політехніці розпочнуть підготовку спеціалістів з ремонту електромобілейПро це повідомляє депутат Первомайської міської ради Наталія Клименко на своїй сторінці в Facebook, передає 05161.com.ua.

Цю тему підняв серед студентства підприємець Юрій Арабаджи, який останні кілька років професійно цікавиться даною темою. Він вивчає, як сам електромобіль, так і намагається створити інфраструктуру для функціонування нової техніки. Зараз в Первомайську вже відкрита «зарядка» для електромобіля, поки в межах підприємства Юрія.

Тепер підприємець хотів би долучити до вивчення теми обслуговування електромобілів і молодих людей. За електромобілями Юрій бачить майбутнє, а значить готовий виступити меценатом в плані обладнання лабораторії в стінах політеху.

У Юрія відбулася розмова з адміністрацією філії та коледжу, під час якого вдалося прийти до взаєморозуміння.

За даними відділу по роботі з молоддю та міжнародних програм Первомайського політеху, зараз ведуться переговори щодо принципів устаткування спец лабораторії і вивчається питання ймовірності введення в навчальний план спеціальності з вивчення обслуговування електромобілів.

На украинскую станцию в Антарктике в этом году проведут интернет

На украинскую станцию в Антарктике в этом году проведут интернет

Полноценная Интернет-связь на украинской антарктической станции "Академик Вернадский" может появиться в этом году.

Об этом рассказал и.о. директора Национального антарктического научного центра (НАНЦ) МОН Евгений Дикий, сообщает пресс-служба Министерства образования и науки Украины.

"Сейчас мы ведем переговоры с провайдерами, уже знаем, какие спутники покрывают нашу станцию в Антарктике, чтобы обеспечить на ней бесперебойную Интернет-связь. Нам уже удалось решить много технических нюансов. Если и дальше все пойдет по плану, то полноценный Интернет на станции должен появиться уже в этом году, когда там будет находиться новая, двадцать третья экспедиция", - отметил Евгений Дикий.

Он подчеркнул, что этот процесс будет происходить в два этапа. Первый - это увеличение объемов трафика в пределах имеющегося подключения в 20 раз.

"Уже во время ближайшей пересменки зимовщиков, в апреле этого года, в пределах имеющегося подключения переходим на другой тариф. Будем платить вообще больше, но за единицу переданной информации - дешевле, чем сейчас. Пока ограничимся объемом 10 гигабайт в месяц. Это не много, но по сравнению с нынешним - примерно 0,5 гигабайт - в 20 раз больше. И это уже дает качественный прорыв: зимовщики будут иметь возможность каждый сам пользоваться Интернетом, просматривать сайты, иметь собственную почту или даже блог, только пока без видео. Для сравнения - сейчас только текстовые письма, раз в неделю, и только через адрес НАНЦ, то есть ни о какой приватности переписки даже с семьями речь просто не идет. А с точки зрения науки мы получим возможность хотя бы еженедельно получать данные со всех приборов, а не ждать год, чтобы во время пересменки забрать лоджеры (специальное устройство, собирает и хранит данные - Ред.) с накопленной информацией", - детализировал глава НАНЦ.

А второй этап, по его словам, "это монтаж собственной принимающей «тарелки» и переход к типу связи V-SAT. Тогда уже будет неограниченный Интернет, с возможностью видео-стримов, веб-камер на станции и т.д. Это планируется ориентировочно в декабре 2018-го - январе 2019 года".

Наличие Интернет-связи на станции очень важно для работы полярников. Ведь, например, ежедневно в Антарктике наши ученые собирают и обрабатывают первичные данные, которые затем используются для анализа глобальных процессов - изменений климата, динамики таяния ледников и т.д. Для этого информация передается в крупные международные центры данных. Интернет позволит украинским зимовщикам делать это в режиме онлайн и получать обратную связь, открывать новые возможности для их собственных научных исследований.

Как известно, участники новой - 23-й экспедиции на станцию "Академик Вернадский" уже прошли обучение и отправятся в Антарктиду ориентировочно в конце марта.

Нібулон провів чергову реконструкцію свого суднобудівного заводу


Фото: nibulon.com

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» завершилася перебудова заводського сліпу. Ця черга модернізації передбачала будівництво двох додаткових підйомно-спускових та відкатних доріжок. Тепер на заводі можна будувати та обслуговувати повнокомплектні судна довжиною 100 м, передає прес-служба компанії.

Сьогодні на заводі закінчуються роботи зі стилізації під справжній буксир будівлі управління підйомно-спусковими та стапельними коліями згідно з програмою благоустрою та створення комфортних умов праці.Нагадаємо, що у 2017 році на заводі було введено в експлуатацію цех металообробки та збірно-секційний цех. Всі цехи отримали сучасне обладнання від провідних виробників світу.

В найближчих планах компанії будівництво ще шести підйомно-спускових та відкатних доріжок, що дасть можливість обслуговувати судна довжиною 140 м.

Правительство расширило список городов, где создадут "Прозрачные офисы"

Правительство расширило список городов, где создадут "Прозрачные офисы"

Кабинет министров расширил список городов, где будут созданы центры предоставления административных услуг в формате "Прозрачный офис". Такое решение было принято на заседании правительства.

Распоряжение разработано в связи с поступлением обращений от городов и объединенных территориальных громад. Всего перечень увеличился на 8 позиций, из которых шесть - это ОТГ и два города.

Реализация решения позволит обеспечить создание и функционирование центров предоставления административных услуг, в том числе услуг социального характера, в формате "Прозрачный офис" на территориях городов областного значения и объединенных территориальных громад для повышения эффективности социального обслуживания населения.

У 2018 році заплановано три запуски ракет які створили за участі українських підприємствПопередньо у 2018 році заплановано три запуски ракет, створених за участью українських розробок.

Зокрема, у цьому році заплановано три запуски ракет створених за участю України, а саме: Antares (травень і листопад) і Vega (вересень). Повідомляє УНН, з посиланням на графік запусків Space Flight Now.

Так, ракета Orbital ATK Antares, попередньо, 1 травня, з космодрома Воллопс в американському штаті Вірджинія запустить 10-й вантажний корабель Cygnus (Лебідь) на дев’ятому рейсі з доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію.

Місія відома як OA-9. Ракета буде літати в конфігурації Antares 230 з двома двигунами першого ступеня RD-181 і другого ступеня Castor 30XL.

Головним розробником ракети-носія Antares є американська компанія Orbital АТК, а основну конструкцію першого ступеня створюють вітчизняні державні підприємства космічної галузі КБ “Південне” ім. М.К. Янгеля та ВО “Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова” (Дніпро) в кооперації з підприємствами “Хартрон-АРКОС” (Харків), “Хартрон-ЮКОМ” (Запоріжжя), “ЧЕЗАРА ”, “РАПІД” (Чернігів) та ін.

А вже у вересні з космодрому Куру ракета Arianespace Vega позначена як VV12, буде запущена з супутником Aeolus для Європейського космічного агентства. ADM-Aeolus стане першим супутником, який буде передавати дані стосовно зовнішніх вітрів у глобальному масштабі і щодня.

Ракета-носій Vega розроблена Європейським космічним агентством (ESA) спільно з Італійським космічним агентством (ASI). Маршовий двигун РД-843 для 4-го ступеня ракети-носія розроблений державним підприємством “Конструкторське бюро “Південне” ім. М.К.Янгеля та виготовлений Державним підприємством “Виробниче об’єднання “Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова”.

Також, 10 листопада ракету Orbital ATK Antares планують запустити з космодрома Воллопс з 11-й вантажний корабель Cygnus на 10-му оперативному рейсі з доставки вантажів до Міжнародної космічної станції. Місія відома як OA-10.

Противотанковые ракетные комплексы "Стугна" и "Корсар" прошли испытания

Противотанковые ракетные комплексы "Стугна" и "Корсар" прошли испытания

Конструкторское бюро "Луч" провело успешные испытания противотанковых ракетных комплексов "Корсар" и "Стугна", подтвердив заявленные характеристики очередной партии противотанковых ракет в интересах заказчика. Об этом сообщается на странице КБ "Луч" в Facebook.

Также опубликованы соответствующие фотографии испытаний.

Испытание ракетных комплексов "Стугна" и "Корсар" / Фото: КБ "ЛУЧ"

Как сообщалось, ранее в ГК "Укроборонпром" заявили, что украинская армия начала получать высокоточные противотанковые ракеты "Стугна" и "Корсар".

Обсяг експорту товарів Луганської області за 2017 рік сягнув $234 мільйониЗа підсумками 2017 року обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами Луганської області становив 233,9 млн доларів США.

Зовнішньоторговельні операції проводились з партнерами 77 країн світу, повідомляє прес-служба ЛОДА.

У минулому році до країн Європейського Союзу експортовано товарів на 118,0 млн доларів (50,4% експорту області), а імпортовано з ЄС – на 58,0 млн доларів (21,2% імпорту області).

Основа товарної структури експорту: папір та картон – 29,7%, чорні метали – 19,8%, органічні хімічні сполуки – 8,3 %, прилади та апарати оптичні, фотографічні – 6,6%, жири та олії тваринного або рослинного походження – 5,5%.

Мінеральні палива, нафта і продукти ії переробки складали 40,2% від обсягу вартості імпорту, маса з деревини – 15,5%, пластмаси, полімерні матеріали – 11,2%, продукти неорганічної хімії – 9,0% та органічні хімічні сполуки – 3,9%.

С 1 марта Укрпошта запустила обновленную услугу курьерской доставки

С 1 марта Укрпочта запускает обновленную услугу курьерской доставки

С 1 марта 2018 года курьерские услуги ПАО "Укрпошта" осуществляются на новых специализированных авто. Об этом сообщили в пресс-службе почтового оператора.

"Масштабная программа развития услуги начнется со столицы и в дальнейшем будет масштабируема на все областные центры страны", - отметили в "Укрпоште".

Сообщается, что для перезапуска курьерской доставки предприятие обновило автопарк, закупив более сотни специализированных автомобилей, а также осовременило логистическую инфраструктуру.

"Мы не только обновили автопарк 131 специализированным авто, но и создаем дополнительные площадки обработки курьерских отправлений, усиливаем диспетчеризацию и программные продукты для сопровождения курьеров", - подчеркнули в "Укрпоште".

Південнокорейська компанія допоможе Україні впровадити Smart Grid технології в енергетиціУкраїна співпрацюватиме з південнокорейськими енергетичними компаніями щодо впровадження Smart Grid технологій в Україні.

20 лютого 2018 року Ольга Буславець, генеральний директор Директорату енергетичних ринків Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, спільно з головою правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимиром Ставнюком та представниками Міненерговугілля Вікторією Гнатовською, Юлією Задорожнюк, Дмитром Толмачовим, взяла участь у зустрічі з керівництвом південнокорейської компанії Korea Electric Power Corporation (KEPCO KPS) в особі Youngseop Lee, повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Ця зустріч є продовженням низки перемовин щодо співпраці з південнокорейськими енергетичними компаніями, що проходили протягом 2017 року, та в рамках підписаного 21 листопада 2017 року Меморандуму між Міненерговугілля та Корейськими компаніями KEPCO та KOTRA щодо співпраці в сфері електроенергетики.

KEPCO – компанія, яка є найбільшим виробником та дистрибютором електроенергії в Піденній Кореї.

Представники Корейської Компанії підтвердили своє бажання взяти участь у впровадженні Smart Grid технологій в Україні, запровадженні пілотних проектів в енергопостачальних компаніях України, зокрема в ПАТ «Хмельницькобленерго».

Ольга Буславець наголосила, що співпраця з південнокорейською компанією KEPCO та її досвід з розвитку та впровадження Smart Grid технологій в Південній Кореї допоможе у виборі пріоритетних заходів з найбільшою ефективністю та мінімальними затратами при створені Концепції комплексного впровадження «розумних мереж» в Україні до 2035 року та середньострокового Плану заходів з їх впровадження, забезпечить зменшення втрат електроенергії на її передачу і розподіл електричними мережами.

Саме розвиток інтелектуальних Smart Grid технологій в електричних мережах, оснащення споживачів інтелектуальним обліком дозволить споживачам реалізовувати своє право, передбачене Законом України «Про ринок електричної енергії», на управління своїм попитом та впливу на власні рахунки за спожиту електричну енергію.

Представники компанії KEPCO планують візити до енергопостачальних компаній України з метою обговорення технічних деталей щодо запровадження зазначених пілотних проектів.

За результатами візитів проводитимуться додаткові зустрічі представників компанії KEPCO та Міненерговугілля, ДІФКУ та енергопостачальних компаній України для визначення умов подальшої співпраці в цьому напрямі.

Финляндия поможет с реформированием украинских школ

Финляндия поможет с реформированием украинских школ

Финляндия поможет Украине повысить квалификацию учителей, подчеркнуть для общества важную роль образования, а также улучшить образовательную среду школ в рамках реформы "Новая украинская школа".

О соответствующем сотрудничестве идет речь в проекте Соглашения между правительствами Украины и Финляндии «О реализации проекта «Финская поддержка реформы украинской школы», который был утвержден 28 февраля 2018 года, во время заседания Кабинета министров, сообщает пресс-служба Министерства образования и науки.

«Предусмотренный Соглашением проект будет иметь ориентировочную стоимость 6 миллионов евро. Он рассчитан на 4 года. Эти средства будут направлены на поддержку реформы именно в сфере, где Финляндия наиболее сильна, в частности, речь идет об обучении педагогов. Наши учителя нуждаются в новых инструментах для общения и обучения современных детей», - объяснила министр образования и науки Украины Лилия Гриневич.

Она подчеркнула, что МОП очень ценит помощь Финляндии, которая является одним из мировых лидеров качества среднего образования.

Своим решениям КМУ также делегировал полномочия относительно подписания этого Соглашения министру образования и науки Украины. После подписания документ также должен быть ратифицирован Верховной Радой Украины.

«Очень важно, чтобы все бюрократические процессы относительно вступления в силу этого соглашения прошли как можно быстрее, ведь мы очень рассчитываем на поддержку Финляндии в рамках реформы. В частности, было бы хорошо, если бы все процедуры были пройдены уже в ближайшие месяцы», - отметила Гриневич.

Следует добавить, что Финляндия является одним из надежных партнеров Украины. После Революции Достоинства Финляндская Республика увеличила объем помощи нашей стране. Так, за последние три года объем предоставленной гуманитарной и технической помощи составил 28,7 млн евро. Финляндия поддерживает реформы в законодательном, экономическом и энергетическом секторах через Совет Европейського Союза, ЕБРР, Мировой банк и Северную экологическую финансовую корпорацию.

Как известно, с 1 сентября 2018 года все первоклассники будут учиться по новому государственному стандарту для начальной школы. Чтобы поддержать на этом пути педагогов, МОП запустило масштабное повышение квалификации учителей.

Експорт українських товарів до Німеччини виріс на 24 відсоткиЗа рік Україна збільшила експорт товарів до Німеччини приблизно на 24 відсотки. Якщо у 2016 році обсяг експорту становив 1,8 мільярда євро, то в 2017-му він зріс до понад 2,2 мільярда євро.

Такі дані наводить німецьке Федеральне відомство статистики у Вісбадені, повідомляє DW.

Нагадаємо, що у 2017 році експорт товарів з України в ЄС вперше перевищив довоєнний рівень.

Amazon за миллиард долларов покупает компанию с исследовательским центром в Киеве

Amazon за миллиард долларов покупает компанию с исследовательским центром в Киеве

Американская компания Amazon покупает компанию Ring, которая занимается производством умных звонков и камер наблюдения. Об этом сообщает Reuters.

"Соглашение оценили в более чем 1 миллиард долларов", - говорится в сообщении.

Пока что Amazon не объявлял свои планы относительно Ring. Однако, по мнению руководства компании, новое приобретение поможет привлечь внимание клиентов к покупкам на сайте компании.

Стоит отметить, что крупнейший исследовательский центр американской компании Ring - Ring Labs - расположен в Киеве. В украинской лаборатории занимаются разработкой программного обеспечения в сфере компьютерного зрения, интеллектуального анализа данных и других сфер искусственного интеллекта. Киевский офис открыли в 2016 году.

У Києві побудують новий корпус інституту Амосова за 2,837 млрд грнУ Києві за $100 млн побудують новий корпус інституту Амосова.

Уряд затвердив проект будівництва нового корпусу Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду, повідомляє УНН.

Зазначимо, тривалість будівництва складе 37,5 місяців та коштуватиме 2,837 млрд грн.

Проект є складовою державного інвестиційного проекту “Будівництво лікувально-реабілітаційного корпусу державної установи “Національний інститут серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова Національної академії медичних наук України”, відібраного Міжвідомчою комісією з питань державних інвестиційних проектів.

Інститут імені Миколи Амосова проводить близько 30% від загальної кількості складних операцій на серці та магістральних судинах, що проводяться в Україні.

"Антонов" будет строить АН-132 вместе с саудовскими компаниями

"Антонов" будет строить АН-132 вместе с саудовскими компаниями

ГП «Антонов», Taqnia Aeronautics, подразделение саудовской Technology Development and Investment Co, и WAHAJ, филиал компании SIPCHEM, КСА, подписали Меморандум о взаимопонимании по производству Ан-132.

Соглашение подписано в ходе выставки AFED-2018, которая проходит в городе Эр-Рияд с 25 февраля по 3 марта 2018 года, сообщает пресс-служба авиапредприятия.

"Этот Меморандум является следующим шагом в реализации инициативы компании TAQNIA по формированию кооперации для производства, испытания и обслуживания этого самолета", - отметили в ГП "Антонов".

Стороны договорились, что на первом этапе производства начальная партия серийных Ан-132 будет построена на ГП «Антонов» в кооперации с TAQNIA и WAHAJ. На этом этапе «Антонов» будет главным исполнителем работ, а партнеры - TAQNIA и WAHAJ будут делать агрегаты и элементы в соответствии с кооперационной схемой. В частности, WAHAJ будет выпускать шасси и оборудование для него.

Последующие этапы предусматривают углубление кооперации по производству самолетов «Антонов» на основе Стратегического плана создания производственных мощностей на территории Саудовской Аравии.

"Этот Меморандум является следующим шагом в развитии нашего взаимодействия по программе Ан-132. Мы высоко ценим это сотрудничество. Это выгодно для всех ключевых партнеров, а также компаний, участвующих в проекте. Наш новый продукт должен занять достойное место на мировом рынке», - отметил Александр Кривоконь, президент ГП «Антонов».

Ан-132 - многоцелевой самолет, предназначенный для перевозки военных и военного оборудования. Проект реализуется ГП "Антонов" в рамках заключенного в апреле 2015 года соглашения о кооперации с саудовскими King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST) и Taqnia Aeronautics Co. К проекту также привлечены такие производители авиационных компонентов, как канадские Pratt & Whitney Canada и CMC Electronics, американская Honeywell, швейцарская Liebherr, британская Dowty Propellers.

На Львівщині ввели в експлуатацію елеваторний комплекс компанії ПП «Західний Буг»У смт. Жвирка Сокальського району, ввели в експлуатацію елеваторний комплекс ПП «Західний Буг». Елеватор потужністю 20 тисяч тонн приймає сільськогосподарську продукцію з підвищеними показниками вологості, засміченості та доводить її до товарних кондицій.

Участь в урочистому відкритті взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Важливо у нашому аграрному комплексі не тільки виростити продукцію, але й якісно її зберегти, для того, щоб аграрії отримали максимальний прибуток на піку ціни. Ми сьогодні відкриваємо елеватор місткістю 20 тис тон, інвестиція – 20 млн гривень і звичайно дуже приємно, що ще декілька десятків робочих місць у Сокальському районі будуть створені і люди не будуть їздити за кордон, а отримуватимуть заробітну плату на місці. Приємно, що у ПП «Західний Буг» заробітна плата за минулий рік сягнула 15 тис гривень, – зазначив Олег Синютка.

Це вже третій елеватор у структурі підприємства. Тут обробляють такі зернові культури як озима пшениця, соя, ріпак, кукурудза і горох.

П’ять років тому ми придбали цей елеватор, відповідно виробнича потужність цього елеватора була 28 тис тонн, елеватор складається зараз з трьох частин: перша – це польська частина, побудована у 1936 році її потужність 1800 тонн, друга черга загальною потужністю 28 тис тонн і у 2017 році збудували третю чергу потужністю 20 тис тонн. На сьогодні виробнича потужність сокальського елеватора – 48 тис тонн, враховуючи кратність приймання зерна і відвантаження сокальський елеватор за рік обробляє 120 тис тон зерна, що повністю задовільняє компанію “Західний Буг” і частину фермерів, які здають до нас зерно для продажу на експорт. Елеватор обробляє такі зернові культури як озима пшениця, соя, ріпак, кукурудза і горох, – розповів заступник директора ПП «Західний Буг» Юрій Одноріг.

ПП «Західний Буг» засноване у 2003 році і почало свою діяльність на 2 тисячах гектарів землі. На даний час в 6 районах Львівщини обробляється близько 32 тисяч гектарів землі. На підприємстві працює близько 400 працівників.Основні види діяльності підприємства: вирощування зернових, технічних та кормових культур, доробка та зберігання зернових і технічних культур, оптова торгівля товарним зерном і насінням, вирощування і приготування насіння, виробництво готових кормів для великої рогатої худоби, надання послуг аграрної лабораторії та картографування, надання послуг сільськогосподарською та спецтехнікою з обслуговуючим персоналом, а також з діагностики та ремонту сільськогосподарської та спецтехніки.

ПП «Західний Буг» – аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є вирощування зернових, технічних та кормових культур, їх зберігання та реалізація.

У туристов есть шанс увидеть отреконструированную жемчужину Харьковщины

У туристов есть шанс увидеть отреконструированную жемчужину Харьковщины

Сессия Харьковского облсовета выделила деньги на разработку документации для реконструкции наиболее значимого туристического объекта Харьковщины - Шаровского дворцового комплекса в Богодуховском районе, известного как Шаровский замок.

Этот факт прокомментировал журналистам директор департамента градостроительства и архитектуры Харьковской ОГА, главный архитектор области Михаил Рабинович.

"Приведение в порядок документации, на что выделены 1 млн 300 тыс. грн - первый шаг на пути к реконструкции этого памятника национального значения. Речь идёт о научно-проектной документации на предварительные работы в дворцово-парковом комплексе "Усадьба" в Шаровке и проектно-сметной документации на выполнение первоочередных противоаварийных работ. Работы можно будет начать сразу после утверждения необходимой документации с учётом норм Закона Украины "Об охране культурного наследия", - отметил Рабинович.

По его словам, при разработке документов специалисты проведут необходимые инженерные, исторические, архитектурные исследования памятника зодчества: "Это означает, что будут проведены первоочередные работы, которые позволят сохранить замок до момента реконструкции. Первоочередного ремонта требует кровля замка и коммуникации".

"Для решения этого вопроса аккумулируются средства из трёх источников: двух областных программ - экономического и социального развития Харьковской области на 2018 год - и спецсредства департамента, всего 3,2 млн грн", - добавил чиновник.

По его словам, в новой документации будут обозначены строительные этапы реконструкции и определено, сколько всего требуется средств: "После этого можно будет приступить к поиску других источников финансирования и инвесторов. Очевидно, что стоимость реконструкции будет значительной".

Необходимую документацию планируют подготовить уже в I квартале 2018 года, чтобы с началом строительного сезона приступить к реставрации объектов дворцово-паркового комплекса.

Как сообщалось ранее, посёлок Шаровка в Богодуховском районе Харьковской области назван так по имени его основателя – козацкого есаула Шарого. Здесь в начале XIX века немецкий барон Леопольд Кениг построил дворянскую усадьбу, больше похожую на готический замок, а также улицу из домов со шпилями для слуг, площадь с ратушей, ферму, конюшни, гаражи – все, как в Германии. Белоснежный двухэтажный замок виден на расстоянии: он расположен на возвышении и украшен двумя башнями. На въездных воротах - крепостные зубцы. Рядом с воротами - домик охраны со сторожевой башней. Дворец "смотрит" на пруд в живописной балке, окружённой липами, как бы любуясь своим отражением. Он ещё затмевает своим блеском разрушающиеся от времени террасы и фонтаны, беседку и фазанник. К числу достопримечательностей относится не только дворец, но и Шаровский парк площадью почти 40 гектаров. Полвека назад он был объявлен заповедным объектом республиканского значения.

Продовження: Як в Україні ничегониделаеца: № 239 (огляд)

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: АПК, ОПК, Україна, бизнес, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, реформы, успехи, экономика, экспорт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments