Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Чому деякі артисти їздять до РФ, а не виступають в Україні

Співачка, художниця, майстриня, етнограф, волонтерка Анжеліка Рудницька називає неправдою те, що в артистів немає можливості заробляти в Україні й тому вони їздять до Росії.

Рудницька розповіла, чому артисти їздять до РФ, а не виступають в Україні

В Україні є 130 міст із населенням понад 100 тисяч людей і 700 маленьких містечок, тож сказати, що немає поля діяльності, - неможливо, розповіла вона в інтерв'ю Укрінформу.

Зокрема, у відповідь на запитання про ставлення до тих артистів, які, прикриваючись висловом, що мистецтво - поза політикою, їздить на гастролі до Росії, Рудницька сказала: "Чисте мистецтво - поза політикою, але артисти, які їздять до Росії, займаються не мистецтвом, а шоу-бізнесом. Це абсолютно різні речі. Артисти, про яких ми говоримо, - переважно заробітчани, кон'юнктурники, пристосуванці. Треба буде, вони будуть носити вишиванку, треба буде – зароблятимуть на чомусь іншому. Це просто різна система цінностей, різне відчуття часу, себе, простору і розуміння себе в цьому просторі. Тому що людина може бути талановитою, класно співати чи писати музику і водночас бути нікчемним громадянином або поганим батьком чи мамою. Це різні речі й різні властивості. Чи повинен митець продавати свій талант? Він змушений це робити, тому що цим заробляє гроші. Чи справді немає можливості артистам заробляти в Україні й тому вони їздять до Росії? Неправда. Тому що в Україні є 130 міст із населенням понад 100 тисяч і 700 маленьких міст, типу райцентрів, тож сказати, що немає поля діяльності, – неможливо".

Звичайно, зазначає співачка, "це - не корпоративи, не якісь величезні кошти, які дають олігархи. Багато артистів не зрозуміли, що з нами відбувається, тому що за минулої влади їм було зручно, з чемоданів витягали і давали стоси доларів, це все не оподатковувалося, не обговорювалося публічно. Крім грошей, вони отримували ще й різноманітні преференції й почували себе абсолютно нормально, а як живуть люди навколо, їх тоді не цікавило, та й зараз не дуже цікавить. Тому вони не зрадили собі, але давайте не називати це мистецтвом".

На переконання Рудницької, "медійники створюють ілюзію, що тільки на цих артистів є попит". Насправді, за словами артистки, вже навіть з часів революції і до сьогодні сформувалася велика кількість нової музики або музики, яка вже існувала, – просто стала відомою завдяки новітнім медіа. "Але вона не потрапила в ефіри великих каналів, тому що там - своя мафія, свій бізнес, який живе в якомусь накатаному режимі", - зазначила Рудницька.Продовження: В зону АТО приезжают около 100 артистов, и этого мало
Tags: РФ, Рудницька, Україна, артисты, гастроли, зрадники, концерты, культура, мистецтво, оборотни, певцы, предательство, шоу-бизнес
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments