Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ихтамнет: РФ отказывается от своих пропавших без вести на Донбассе

Россия и ее представители в Минской группе и в "Нормандском формате" категорически отказываются делегировать своих экспертов на поиски механизма с участием МККК по поиску пропавших без вести.Об этом первый заместитель головы Верховной Рады, представитель Украины в гуманитарной подгруппе Трехсторонней контактной группы Ирина Геращенко написала в Facebook.

Координаторы же ОБСЕ, по мнению Геращенко, занимают в этом вопросе недостаточно активную позицию.

"З Mariya Ionova і Іриною Фріз подали запити до всіх компетентних структур щодо інформації про кількість ідентифікованих загиблих на Донбасі росіян. Лише цього тижня українські військові передали останки двох загиблих росіян. Звичайно, за роки російської агресії проти України випадків, коли після експертизи ДНК чи співпадіння документів і інших обставин , росіяни забирали останки своїх рідних з моргів чи поховань на Сході України, було набагато більше. Тим не менше, РФ і її представники в мінській групі і в нормандському форматі категорично відмовляються делегувати своїх експертів до механізму за участі мкчх для пошуку зниклих безвісти. Координатори ОБСЄ займають в цьому питанні, як на мене, недостатньо активну позицію", - подчеркнула она.

Джевелин

Зато сама Геращенко намерена и в дальнейшем добиваться побед в вопросе о масштабах уничтоженных на Донбассе россиян.

"Я ж збираюся й далі лупати цю стіну/ бо механізм потрібен нам для пошуку наших зниклих. Й чим більше ми матимемо інформації про справжні масштаби загиблих на Донбасі росіян, тим більше шансів розблокувати процес пошуку зниклих на окупованому Донбасі із залученням МКЧХ", - отметила она.

Политик также выразила уверенность, что "рано чи пізно , ми встановимо істину про кожного зниклого , знайдемо інформацію про всіх загиблих. А Росія буде відповідати за всі своі злочини періоду «настамнєт»".
Tags: Геращенко, Минские договоренности, ОБСЕ, груз 200, ихтамнету, пропавшие без вести, русские оккупанты, уничтожение калорадов, утилизация русскогомира
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments