Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як в Україні ничегониделаеца: № 221 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут (№№ 001-100), тут (№№ 101-200) і тут (№№ 200-передостанній)

Інвестиції Світового банку в інфраструктурні проекти в Україні становлять понад $2 млрд.


Фото УНІАН

Україна впроваджує 7 спільних проектів зі Світовим банком на загальну суму $2,3 млрд

Спільні зі Світовим банком проекти реалізуються за такими напрямками, як поліпшення транспортного сполучення, підтримка функціонування та безпеки руху для користувачів доріг на відібраних ділянках національної мережі доріг; фінансування розвитку вітчизняних магістральних електромереж; підвищення якості медичних послуг у відібраних областях з особливим акцентом на первинній та вторинній профілактиці серцево-судинних захворювань і раку, ефективності управління в системі охорони здоров’я, передає finance.ua .

Крім того Світовий Банк фінансує проекти з підвищення ефективності соціальної допомоги і системи соціальних послуг в Україні для малозабезпечених сімей; якості та ефективності послуг з водопостачання, водовідведення та утилізації твердих побутових відходів у відібраних містах України.

Окремим пунктом співробітництва є підвищення енергоефективності та якості відібраних підприємств теплокомуненерго України.

Перегляд портфеля проектів Світового банку відбувається кожні 6 місяців. Такий постійний і системний перегляд стану впровадження проектів сприяє ефективному використанню коштів, що надаються Банком. Також під час спільного перегляду портфелю проектів відбувається аналіз проблемних питань, що виникли при реалізації проектів, та пошук дієвих шляхів їх вирішення. Вибирання коштів позик в 2017 році становить $117,2 млн, порівняно з 2016 роком воно зросло на $47,6 млн, – йдеться в повідомленні Мінфіну.

Новые рентгенаппараты для исследования сосудов получат 11 больниц

Новые рентгенаппараты для исследования сосудов получат 11 больниц

Еще 11 учреждений здравоохранения Украины в этом году получат новые ангиографы. Об этом премьер-министр Владимир Гройсман написал в Facebook.

“Днями передали сучасний ангіограф Тернопільській університетській лікарні. Це дуже потрібна технологія для тих, хто має серцево-судинні захворювання. До цього на обстеження і лікування людей відправляли в Київ та інші регіони. Тепер така потреба відпала.

На черзі - ще 11 лікарень у Кривому Розі, Вінниці, Могилів-Подільському, Дніпрі, Черкасах, Маріуполі, Запоріжжі, Чернівцях, Коломиї, Рівному і Сумах. Там ангіографи з‘являться протягом 2018-го року. Гроші вже виділені. 13 нових кардіоцентрів - безцінний вклад у здоров‘я нації. Вчасне діагностування серцево-судинних недуг - це шанс зберегти життя! ”, - отметил Гройсман.Он подчеркнул, что 13 новых кардиоцентров - это бесценный вклад в здоровье нации.

Уряд профінансує місцеві культурні стартапи на 4 млн грнКабінет міністрів України готовий профінансувати вісім культурних стартапів в малих містах на суму від 500 тисяч гривень кожен

Згідно з рішенням експертної ради, фіналістами конкурсу пілотних культурних проектів стали міста Тростянець Сумської обл. (“Створення культурного бренду міста”), Тульчин Вінницької обл. (“Леонтович Арт Квартал”), Острог Рівненської обл. (“Культурний Барбакан”), Славутич Київської обл. (“Міжнародний фестиваль кіно і урбаністики – 86″)”, передає Інтерфакс-Україна

До переліку фіналістів також попали Гадяч Полтавської обл. (“Фестиваль молодих театрів”), м.Чугуїв (“Репинский пленер”) і с.Шарівка (“Культурний хакатон”) Харківської обл., Вилківська територіальна громада Одеської області (“Гастрономічний фестиваль” Дунайські гостини”).

Проектами переможців передбачено проведення заходів, будівництво культурних об’єктів на території населених пунктів.

Міністерство культури також надасть методичну допомогу в розробці концепції стартапу і супроводу під час його реалізації. Однією з обов’язкових умов культурного проекту є його співфінансування органами місцевої влади.

Фильм «Черный квадрат» о Малевиче выйдет в прокат осенью

Фильм «Черный квадрат» о Малевиче выйдет в прокат осенью
Фото:.peoples.ru

Украинский документальный фильм "Черный квадрат", посвященный известному художнику Казимиру Малевичу, появится в кинотеатрах уже этой осенью.

Об этом на брифинге "Неизвестный Казимир Малевич: производство документального фильма "Малевич" и сенсационные архивные находки по поводу его рождения в Киеве", сказал кинопродюсер Олег Щербина.

"Формально, фильм - на финальном этапе. Его рабочее название - «Черный квадрат». Мы ставим целью до конца февраля полностью завершить картину и работать над стратегией его продвижения. Надеемся на продвижение фильма через мировые и европейские кинофестивали. В Украине планируем прокат на осень", - сказал Щербина.

Участники брифинга также акцентировали внимание на важности личности Малевича для украинской культуры, а также на том, что таких людей необходимо возвращать в отечественный культурный дискурс.

"Это не просто документальный фильм, это фильм-открытие. В Украине есть необходимость реприватизации культурного деятеля. Тема фильма актуальная, поскольку нам необходимо вернуть личность Малевича в украинский культурный дискурс. Так же, как мы сейчас пытаемся вернуть в этот дискурс Дзыгу Вертова, Александра Довженко и многих других", - заметил председатель Государственного агентства Украины по вопросам кино Филипп Ильенко.

Держкіно обеспечивает 80% финансирования фильма с рабочим названием "Черный квадрат".

Канадські інвестори побудують сонячні електростанції в Луганській областіКонсорціум канадських компаній має намір підтримати створення спільного з Україною проекту по установці “зелених” джерел виробництва електроенергії в Луганській області, що дозволить стабілізувати подачу електроенергії в цьому регіоні.

Про це повідомила позафракційний народний депутат, глава комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко, передає Інтерфакс-Україна.

Як написала А.Гопко у Фейсбук, за підтримки уряду Канади представники канадських компаній відвідали Київ і схід України. За її словами, прихід іноземних інвесторів на Донбас є таким же переконливим аргументом у відновленні територіальної цілісності і суверенітету України.

- Ми віримо в Луганську область, і наші інвестиції – це знаковий проект, щоб досягти стратегічної мети – продемонструвати інвестиційні можливості регіону в сфері відновлюваної енергетики, – процитувала А.Гопко слова представників Канадської комерційної корпорації і бізнес-компаній, які були сказані під час їх зустрічі.

Одним з пріоритетних проектів є створення в Україні спільного підприємства для підтримки енергетичної незалежності в Луганській області.

- Ініціатива, яку ми підтримуємо, дозволить стабілізувати подачу електроенергії і роботу ліній електропередач Луганської області за допомогою реалізації проекту по установці альтернативних” зелених “джерел видобутку електроенергії, – розповіла нардеп.

Рішення для реконструкції цієї критичної інфраструктури, як зазначила А.Гопко, буде надано Канадою консорціумом канадських компаній: S2E Technologies, DAI, GoldLeaf EGF, Capital Hill Group використовуючи сонячні панелі канадського виробництва.

Очаков будет привлекать курортников новыми туристическими продуктами

Очаков будет привлекать курортников новыми туристическими продуктами

Городские власти Очакова в Мыколаивской области занялась созданием конкурентоспособного туристического продукта, который должен привлечь в этот курортный регион большее количество гостей. Об этом сообщили в секторе информационной деятельности и коммуникаций с общественностью аппарата Очаковского городского совета и его исполкома.

"У городских властей есть идеи по развитию туризма в Очакове, которые уже в ближайшее время будут реализованы, и которые привлекут в наш город большее количество туристов. В первую очередь мы планируем сделать новый въездной знак в город, разработать туристический путеводитель, изготовить сувенирную продукцию, создать фотогалерею очаковских видов, разработать карту города с действующими и планируемыми туристическими маршрутами - пешими и автобусными", - отметил городской голова Сергей Бычков.

По его словам, в Очакове также планируется создать информационно-туристический центр, который будет работать круглогодично, в том числе и в режиме онлайн. Человек, который обратится в этот центр, получит полную информацию о работающих базах отдыха, имеющихся туристических маршрутах, музеях и т.п.

Среди интересных идей для привлечения туристов - проект "Очаков - город рыбаков". Речь идёт о том, чтобы приобрести хату-мазанку, шаланду, рыболовные сети и организовывать туда экскурсию с угощением ухой. А ещё есть планы по созданию музея под открытым небом, организации туристического маршрута с дегустацией местных вин и тому подобное.

В городе создаётся рабочая группа, в состав которой войдут как чиновники, так и специалисты историко-культурной сферы. Прежде всего, они будут заниматься разработкой рекламной продукции (буклеты, листовки, карта туристических маршрутов) и работать над видеороликом "Очаков туристический". На реализацию этих целей в городском бюджете уже предусмотрено 50 тысяч гривень.
*****
30 січня в селі Олександро-Калинове Костянтинівського району та місті Миколаївка Слов’янського району запрацювали Центри безпеки громади,
в яких будуть нести службу поліцейські та рятувальники. Віднині на Донеччині функціонують вже 5 таких центрів.
*****
У місті Решетилівка (Полтавська обл.) відкрили новозбудований спортивний майданчик
Спортивний майданчик має футбольне поле зі штучним покриттям та трибуну, розраховану на 180 глядачів*****
У Дмитрівці Знам’янського району (Кропивниччина) відремонтували амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Наприкінці грудня минулого року заклад уже приймав перших пацієнтів*****
1 лютого поїзд № 11/12 Львів – Одеса запускаємо у щоденному режимі. Досі він курсував через день. Зважаємо
на популярність маршруту - збільшуємо періодичність курсування нічного експресу. За три місяці ним скористалися понад 22 тис. пасажирів, - Євген Кравцов


*****
@Kabmin_ua за ініціативи Мінекономрозвитку призначив нового члена наглядової ради Державного концерну @ukroboronprom. Ним став американець доктор Ентоні Тетер.


*****
Сьогодні @Petrenko_Pavlo разом з Сюзан Фрітц, директором Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові відкрили сучасний багатоканальний call-центр Мін‘юсту.
Відтепер українці за єдиним номером (044) 364-23-93 можуть звернутися за допомогою чи консультацією з питань діяльності МЮ.
*****
Із завтрашнього дня жоден геокадастр країни не має права приймати одноосібні рішення. Не дай Бог хтось спробує передати землю поза межами населеного пункту без згоди ОТГ. За це буде чітка кримінальна відповідальність
В прошлом году существенно вырос профицит платежного баланса

В прошлом году существенно вырос профицит платежного баланса - НБУ

Профицит платежного баланса Украины в прошлом году существенно вырос по сравнению с 2016 годом - с 1,3 млрд долл. США до 2,6 млрд долл. США. Об этом сообщает пресс-служба НБУ.

«Третий год подряд платежный баланс Украины сведен с профицитом. Более того, в 2017 году профицит платежного баланса существенно вырос по сравнению с 2016 годом - с 1,3 млрд долл. США до 2,6 млрд долл. США, по предварительным данным», - говорится в сообщении.

По итогам 2017 года дефицит текущего счета составил 3,8 млрд долл. США и практически соответствовал уровню предыдущего года (3,5 млрд долл. США), несмотря на негативное влияние от прекращения торговли с неконтролируемыми территориями (НКТ) и низкий урожай сельскохозяйственных культур. Однако расширение дефицита торговли товарами из-за этих факторов и дальнейшее наращивание инвестиционного импорта было частично компенсировано устойчивым ростом частных переводов и экспортом услуг.

Экспорт товаров вырос на 19% по результатам года и составил 39,9 млрд долл. США. Экспорт продовольственных товаров увеличился на 16% благодаря высоким объемам поставок зерновых, масла и жиров, прежде всего урожая 2016 года, и интенсивному экспорту мясо-молочной продукции.

Разрыв производственно-логистических связей с предприятиями на НКТ обусловил снижение физических объемов экспорта черных металлов, однако благодаря росту мировых цен стоимостные объемы экспорта продукции металлургии увеличились на 22,1%. Также увеличились стоимостные объемы экспорта железных руд (в 1,4 раза) благодаря благоприятной ценовой конъюнктуре.

Наиболее существенно в 2017 году возросли поставки украинской продукции в страны ЕС - на 32%. Как следствие, страны ЕС стали крупнейшим торговым партнером Украины, и их доля в общем экспорте товаров возросла до 35,4% (по сравнению с 31,9% в 2016 году).

В то же время несмотря на рост экспорта в Россию его доля в общем объеме экспорта украинских товаров сократилась до 8,5% (с 9,1% в 2016 году). Импорт товаров увеличился на 21% в 2017 году и составил 49 млрд долл. США. Прежде всего произошло расширение энергетического импорта - в 1.5 раза.

Дефицит угля на внутреннем рынке, значительная часть которого в предыдущие годы поставлялась с НКТ, обусловил рост физических объемов его импорта. Также активизация частных импортеров природного газа привела к увеличению его закупок.

В то же время в мире повысились и цены на энергоресурсы. Это имело значительный вклад в рост стоимостных объемов импорта нефтепродуктов на 27,6%. На фоне оживления внутреннего спроса высокими темпами рос инвестиционный импорт, в том числе продукции машиностроения, сельскохозяйственного назначения и импорт легковых автомобилей. За год импорт продукции машиностроения увеличился на 31%. Больше всего за прошлый год вырос импорт товаров из стран ЕС (на 23%) за счет поставок природного газа и продукции машиностроения, а также России (на 40%) - за счет угля, нефтепродуктов и удобрений.

Прошлый год также отметился увеличением экспорта услуг (на 13%), прежде всего за счет ІТ-услуг, услуг трубопроводного транспорта и авиационного транспорта. Импорт услуг также возрастал (на 7,2% г/г) вследствие существенного увеличения импорта транспортных услуг (18,6% г/г) и по статье "путешествия" (11,7% г/г). Однако темпы роста импорта услуг уступали экспорту услуг, что привело к увеличению профицита торговли услугами до 2,3 млрд долл. США (по сравнению с 1,5 млрд долл. США в 2016 году).

На Львівщині встановлять три повноцінні лініі з сортування сміттяЛінії з сортування сміття вже закуплені Львівською ОДА і найближчим часом будуть встановлені на трьох полігонах області

Сортувальні лінії знаходитимуться у Дрогобичі, Самборі та Новояворівську, а повноцінно запрацює система вже навесні. У планах адміністрації – закупівля ще п’яти таких ліній, передає прес-центр ЛОДА.

Із січня набрав чинності закон щодо заборони захоронення неперероблених відходів. Кожне підприємство, яке приймає сміття, має його сортувати. Плануємо цього року закупити ще 5 ліній сортування, тож маємо надію, що через три роки Лвівщина буде мати на всіх полігонах сортувальні лінії, що дасть можливість максимально відсортовувати сміття, – зазначив начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

Чиновник додав, що згідно з розробленою Стратегію управління відходами до 2030 року, планується будівництво 4 сучасних комплексів з утилізації сміття, з яких по 2-м інвестори вже визначились з земельними ділянками. Найближчим часом буде оголошено про громадські обговорення, щоб дати можливість інвестору розпочати розробку проектно-кошторисної документації. Орієнтовно, будівництво може розпочатися вже до кінця року.

Финляндия инвестирует 6 миллионов евро в развитие "зеленых" проектов в Украине

Финляндия инвестирует 6 миллионов евро в развитие "зеленых" проектов в Украине

Украина совместно с Финляндией создает целевой фонд для финансирования подготовки «зеленых» проектов в Украине. Объем фонда составит 6 млн евро. Об этом пишетПравительственный портал со ссылкой на главу Госэнергоэффективности Сергея Савчука.

«Вместе с МИД Финляндии и НЕФКО создаем целевой фонд финансирования подготовки «зеленых» проектов в Украине. Объем фонда составит 6 млн евро», - подчеркнул он.

Савчук также напомнил, что Украина тесно сотрудничает по возобновляемой энергетике с Германией и Данией.

Госэнергоэффективности также приводит данные относительно общей суммы инвестиций в проекты зеленой энергетики в мире.

"По данным авторитетного издания Bloomberg New Energy Finance (BNEF), общая сумма инвестиций в проекты «чистой» энергетики в мире составила 333,5 млрд долларов. Почти половина инвестиций, а именно – 160,8 млрд долларов, направлена на проекты солнечной энергетики", - отмечает ведомство.

Второй по объему привлеченных инвестиций стала ветроэнергетика. Сумма капиталовложений в эту сферу составила 107,2 млрд долларов.

Третий сектор, который охотно финансировали различные страны мира, – это energy smart technologies. Речь идет о развитии smart grids и электротранспорта, производстве инновационного энергоэффективного оборудования, установке електроаккумуляционных систем. В эту сферу инвестировано 48,8 млрд долларов.

«Статистические данные доказывают постоянный мировой тренд – широкомасштабное развитие «чистой» энергетики ради решения вопросов энергообеспечения общин, достижение энергонезависимости, а также уменьшение вредных выбросов и сохранение окружающей среды. Украина также следует этой тенденции, создавая благоприятные условия для привлечения «зеленых» инвестиций и работы бизнеса в этой сфере», - прокомментировал председатель Госэнергоэффективности.

ПрАТ “Івано-Франківський арматурний завод” виконав експортне замовлення у Білорусь

ПрАТ "Івано-Франківський арматурний завод"

ПрАТ “Івано-Франківський арматурний завод” відвантажив офіційному представнику підприємства у Білорусі – ТОВ “БелСпецАрматура” чергову партію трубопровідної арматури, передає ПрАТ “Івано-Франківський арматурний завод”.


Затвор атомної групи Фото: ІФАЗ

Мова йде про затвори атомної групи діаметром 300 мм у кількості 6 штук та діаметром 600 мм у кількості 8 одиниць. Замовлення виконано згідно графіку та доставлено іноземному Замовнику.

Як повідомляють на підприємстві, продукція заводу відповідає високим стандартам якості та всім вимогам галузі атомної енергетики, буде встановлена на АЕС.

Днипро обзавелся первым интерективным музеем

Днипро обзавелся первым интерективным музеем
Фото: dniprorada.gov.ua

В Днипре открыли первую в городе интерактивную музейную экспозицию, посвященную творчеству преподавателя, композитора и поэта Владимира Скуратовского.

Идею реализовали при помощи днипрян, благодаря победе в конкурсе общественных проектов "Бюджет участия", сообщает пресс-служба Днипровского горсовета.Отмечается, что основной замысел проекта – создания ощущения присутствия, чтобы каждый гость погрузился в атмосферу творчества мастера и ближе познакомился с его музыкой и стихами. Также в экспозиции представлены личные вещи, архивные материалы и рукописи автора.В частности, среди экспонатов – сувениры, которые поэту дарили его воспитанники, грамоты, записки от учеников, афиши. Есть и мультимедийный киоск, где желающие могут прослушать концерты композитора с помощью наушников или колонок.
Разместился новый музей в музыкальной школе №6 им. В.И. Скуратовского.

На суднобудівному заводі “НІБУЛОН” завершився монтаж стапельних колійЦе дозволить підприємсту спускати і обслуговувати 100-метрові судна

Натепер вже завершено будівництво стапельних колій № 9, 10. Засипано основи під монолітні балки підйомно-спускових колій, довжина яких 56 м, ширина – 25 м, висота – 2 м. Для виконання цих робіт було завезено близько 10 тис. тонн каміння та щебеню. Змонтовано 9 одиниць залізобетонних підрейкових балок, передає прес-центр підприємства.

Також завершені електромонтажні роботи з укладання кабелю до будівлі сліпу, виконані роботи з укладання всіх кабелів від будівлі сліпу до всіх спускових лебідок у кількості 9 одиниць. На 70 % виконано роботи з монтажу електромереж усередині приміщення пультової.

Зводиться будівля управління підйомно-спусковими та стапельними коліями, стилізованої під справжній буксир. В компанії хочуть, щоб робоче місце суднобудівників, окрім функціональності, було також естетичним та ергономічним. На минулому тижні була встановлена рубка та металоконструкції. Виконано більше половини робіт з благоустрою.До проведення масштабної реконструкції компанію спонукала відсутність у Миколаєві потужностей для будівництва суден довжиною до 140 м. Після завершення реконструкції нібулонівські суднобудівники зможуть самостійно, без залучення підрядників, будувати та спускати на воду 140-метрові судна. Спуск одного з таких сучасних вантажних суден запланований на 1 липня 2019 року.

В программе "Доступные лекарства" принимают участие уже более 300 киевских аптек

В программе "Доступные лекарства" принимают участие более 300 киевских аптек

С начала года в столице к участию в программе "Доступные лекарства" уже присоединились 20 субъектов хозяйствования. Об этом сообщает пресс-служба КГГА.

Как отметила директор Департамента здравоохранения Валентина Гинзбург, благодаря проведенной работе с начала года к участию в программе "Доступные лекарства" уже присоединились 20 субъектов хозяйствования.

"Сейчас в более чем 300 аптеках столицы киевляне могут реализовать рецепты по Программе. В дальнейшем перечень фармацевтических учреждений будет увеличиваться. Следите за обновлением информации на официальном сайте Департамента здравоохранения", - призвала она.

Гинзбург напомнила, что для участия в программе "Доступные лекарства" необходимо обратиться к врачу, получить выписанный рецепт с указанием действующего вещества, прийти в аптеку и получить лекарства.

По ее словам, программа "Доступные лекарства" дает возможность каждому украинцу получить бесплатно или с незначительной доплатой лекарства по трем категориям: сердечно-сосудистые заболевания, бронхиальная астма, диабет 2 типа.

С апреля 2017 года в городе Киеве введена и реализуется правительственная программа "Доступные лекарства". В Реестр лекарственных средств Министерства здравоохранения Украины в прошлом году были внесены для реализации 198 лекарственных средств.

С 22 января 2018 года Министерство здравоохранения Украины внесло изменения в программу "Доступные лекарства" - утвержден новый реестр, содержащий новые международные непатентованные названия: "Лозартан", "Глибенкламид" и включает 239 лекарственных препарата. Возмещение стоимости лекарственных средств для лечения осуществляется за счет субвенции из Государственного бюджета Украины по бюджетной программе КПКВК 2311460 "Субвенция из государственного бюджета местным бюджетам на возмещение стоимости лекарственных средств для лечения отдельных заболеваний".

В 2017 году с начала действия правительственной программы Киев использовал 52,1 млн грн. Сумма, распределенная городу Киеву на 2018 год, составляет 75 397,5 тыс. грн. Сейчас Департаментом здравоохранения г. Киева относительно правительственной программы заключены договоры с 20 субъектами хозяйствования.

ПАТ “АвтоКрАЗ” суттєво збільшив відрахування до державного бюджету


КрАЗ-65032

«АвтоКрАЗ» – єдиний український виробник вантажних автомобілів із замкнутим технологічним циклом виробництва, найбільший в Кременчуці і Полтавському регіоні платник податків, в 2017 році збільшив відрахування на 13% по відношенню до 2016 року, передає прес-центр компанії ПАТ “АвтоКрАЗ”.

Загальні бюджетні платежі підприємства в минулому році склали близько 162 млн.грн. При цьому до держбюджету Кременчуцький автозавод перерахував майже 109 млн. грн., що на 10% більше аналогічного показника роком раніше. У цій сумі єдиний соціальний внесок склав без малого 40 млн.грн., ПДВ – понад 67 млн.грн.

«КрАЗ» традиційно залишається і одним з основних донорів бюджетного фонду Кременчука. У минулому році за рахунок відрахувань підприємства місцевий бюджет поповнився майже на 53 млн. грн., що на 17,4% більше відрахувань у 2016 році. Найбільшу суму в цьому виді платежу складають: 32, 2 млн. грн. – податок з доходів фізичних осіб (зростання до 2016 року на 26%), орендна плата за землю – майже 18 млн.грн. І більше 2,7 млн.грн. – військовий збір. Таке збільшення відрахувань до місцевого бюджету пов’язано, в основному, за рахунок зростання податкових відрахувань з доходів фізосіб, а також зростання екологічного податку на 34% і військового збору на 22%.

У цілому, ПрАТ «АвтоКрАЗ» у 2017 році вдалося в повному обсязі виконати свої зобов’язання перед державою по відрахуваннях, навіть з урахуванням негативних наслідків економічної та політичної кризи в країні і падіння машинобудівної галузі. Очевидно, що держскарбниця могла б отримати і в рази більше відрахувань від «КрАЗу», за умови підтримки підприємства бюджетними закупівлями. У тому числі, за рахунок замовлень військової техніки із коштів військового збору – 15 млрд. грн, заплачених українцями в 2017 році (дані Державної фіскальної служби України). Тим більше, що виробничі потужності заводу дозволяють виробляти понад 5000 одиниць техніки на місяць і на даний момент задіяні далеко не в повному обсязі.

Виконав завод повністю в 2017 році і взяті на себе соцзобов’язання. Тричі протягом року підвищувалася заробітна плата працівників, яка в середньому становила 5828 грн. і, в порівнянні з 2016 роком, зросла на 26%.

У поточному році «АвтоКрАЗ» планує і далі вишукувати можливість для підвищення соцпакета своїх працівників, поліпшення умов їх праці, продовжувати роботи по реконструкції об’єктів соціального призначення.

Украина в прошлом году обеспечила свои потребности газом собственной добычи на 72%

Украина в прошлом году обеспечила себя собственным газом на 72% - эксперты

Об этом на пресс-конференции сообщил исполнительный директор Ассоциации газодобывающих компаний Украины Роман Опимах.

"В 2017 году добыча природного газа в Украине составила 20,5 млрд кубометров. При этом, она увеличилась по сравнению с прошлым годом на 2,4%. Надо отметить, что за счет собственного газа Украина обеспечила себя на 72%", - сказал Опимах.

При этом, по его словам, было импортировано почти 8 млрд кубометров газа.

"Налогов газодобывающие предприятия уплатили более 74 млрд грн. Это почти 10% от поступлений в государственный бюджет", - отметил Опимах.

Как сообщалось ранее, государственная компания ПАО "Укргаздобыча" стало крупнейшим плательщиком налогов за прошлый год.

У 2018 році компанія «Ваговимірювальні системи» виготовить 20 унікальних автомобілерозвантажувачів


Авторозвантажувач компанії «Ваговимірювальні системи»

Портал Agravery повідомляє, що компанія «Ваговимірювальні системи» планує виробництво унікальних автомобілерозвантажувачів для зернових підприємств України у 2018 році.

У цьому році в планах Компанії випустити 20 одиниць продукції. Власна виробнича база (2 000 м2) і конструкторський відділ дозволяють розробляти, виготовляти і впроваджувати проекти будь-якої складності (з урахуванням потреб підприємства) у короткі терміни.

Компанія «Ваговимірювальні системи» вже понад 11 років займається розробкою та виготовленням відповідної продукції. Перші автомобілерозвантажувачі виробництва ВВС були успішно впроваджені в Одеській області на підприємстві Білгород-Дністровський елеватор та його філіях у 2016 році.

На Сумщині відкрилась нова сучасна сироварняСучасні технології працюють на розвиток переробної галузі Сумщини.

Цьому прикладом є нещодавно відкрита сироварня у Сумах, яку відвідав заступник голови облдержадміністрації Микола Подопригора, повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

Потужності сирцеху дозволяють переробити до 2 тонн молока за добу. Підприємство спеціалізується на виробництві переважно сичужних сирів голландської, англійської, швейцарської груп (Гауда, Чеддер, Маздамер, Рикотта та інші). Крім того на даних потужностях виробляється вершкове масло.Керівник підприємства ознайомив відвідувачів з виробництвом, провів дегустацію сирів та розповів про перспективи на майбутнє. Обладнання, що встановлене для переробки молока – сучасне, ефективне, вироблене з кращих матеріалів та комплектуючих українського виробництва. Камери для дозрівання і зберігання сирів оснащені стелажами, холодильними установками, в яких контрольований мікроклімат повністю відповідає умовам зберігання продукції.У ході зустрічі Микола Подопригора підняв питання про можливість проведення на базі даного підприємства навчань та консультацій за напрямком охолодження та переробки молока, розвитку сироваріння та будівництва сирцехів для зацікавлених представників бізнесу Сумщини.

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: #нічогонезмінюється, АПК, ОПК, Україна, бизнес, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, реформы, успехи, экономика, экспорт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments