Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У повітряних силах ЗСУ сформовано нову бригаду

У повітряних силах ЗСУ сформовано нову бригаду

На Житомирщині 1 січня відбулося переформування винищувальної авіаційної ескадрильї на бригаду тактичної авіації. Про це повідомляють на сторінці командування повітряних сил ЗСУ у Facebook.

"За Планом Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2030 року продовжується переформування й нарощення боєздатності авіаційних частин повітряних сил. Як розповіли в авіації командування повітряних сил, найближчими завданнями на 2018-2020 роки є планове відновлення авіаційного парку та аеродромної інфраструктури, а також поетапне нарощення боєздатності військової авіації", - відзначили військові.

"У рамках виконання Плану вже 1 січня 2018 року відбулося переформування однієї зі старіших авіаційних частин Повітряних сил - винищувальної авіаційної ескадрильї, що дислокується в селищі Озерному на Житомирщині. Вона стала бригадою тактичної авіації. Раніше частина вже мала такий статус, поки зрештою в процесі скорочення не була переформована в окрему авіаескадрилью", - йдеться у повідомленні.

Як підкреслюють в авіації командування повітряних сил, від початку проведення антитерористичної операції заводи здають по декілька літаків на місяць. До того ж, не лише капітально відремонтовані, а й модернізовані. Протягом двох останніх років повітряні сили отримали понад 6 десятків відремонтованих та модернізованих літальних апаратів.


Tags: ВВС, Житомирщина, ЗСУ, Збройні сили України, авіація, самолеты, українське військо
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments