Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як в Україні ничегониделаеца: № 219 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут (№№ 001-100), тут (№№ 101-200) і тут (№№ 200-передостанній)

Прокладання колії та електромережі у Бескидському тунелі


Монтажні роботи в Бескидському тунелі Фото: Євген Кравцов

Як повідомив в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов у себе на каналі в Twitter у Бескидському тунелі продовжуються роботи з електрифікації, облаштування систем автоматики та телекомунікацій.


Прокладання колії у Бескидському тунелі Фото: Євген Кравцов

Також вже завершується монтаж обладнання новітньої мікропроцесорної централізації керування рухом поїздів.


Монтажні роботи в Бескидському тунелі Фото: Євген Кравцов

Після завершення будівництва пропускна здатність тунель збільшиться з 47 до 100 пар потягів за добу, а швидкість проходження зросте з 15-40 км/годину до 60-70 км/годину.Azur Air Ukraine откроет новый маршрут из Украины в Таиланд

Azur Air Ukraine откроет новый маршрут из Украины в Таиланд

Авиакомпания Azur Air Ukraine получила разрешение на выполнение регулярных рейсов из Киева в Пхукет (Таиланд) с 25 марта 2018 года. Об этом пишет транспортный ресурс ЦТС, ссылаясь на соответствующее решение Комиссии Госавиаслужбы.

"Azur Air Ukraine планирует летать в Пхукет с частотой два раза в неделю. Разрешение вступит в силу с 25 марта. Срок действия права - неограниченный", - говорится в сообщении.

Также Azur Air Ukraine подала заявку на выполнение чартерных рейсов из Киева в Пхукет с частотой два раза в неделю. Комиссия Госавиаслужбы одобрила и эту заявку. В авиакомпании сообщили, что обе заявки были поданы с разной целью: регулярный рейс можно выполнять круглогодично, а чартерный - под конкретные туристические программы.

Отмечается, что на маршруте Киев-Пхукет есть ограничения по частоте регулярных рейсов - не более 21 в неделю. На данный момент все частоты свободны. Украинские авиакомпании пока что выполняют в Пхукет только чартерные рейсы.

Если авиакомпания Azur Air Ukraine запустит регулярный рейс в Пхукет, она станет вторым перевозчиком, который летает в Таиланд на регулярной основе. Сейчас регулярные рейсы между Украиной и Таиландом выполняет только авиакомпания МАУ. Перевозчик летает из Киева в Бангкок, столицу азиатского государства.

Как сообщалось, 29 декабря в аэропорт Борисполь из Дюссельдорфа прибыл самолёт Boeing 767-300ER Azur Air Germany с бортовым номером D-AZUB, который поступил в распоряжение авиакомпании Azur Air Ukraine. На следующий день он выполнил первый чартерный рейс из Киева в Шарм-эль-Шейх.

Які світові бренди мають прийти в Україну у цьому роціРедакція AIN.UA зібрала у своєму матеріалі інформацію про довгоочікувані бренди, що можуть з’явитись в Україні вже цього року.

Відомі світові бренди доволі довгий час не заходили на ринок України, мова йде про такі електронні сервіси як Android та Apple Pay, PayPal, а також ритейлерів на кшталт IKEA, H&M, Starbucks, Amazon та лоукостер RyanAir. Проте минулого року в цьому напрямку відбувся суттєвий рух.

Apple Pay

Так у листопаді 2017 року в Україні з’явився перший глобальний мобільний платіжний сервіс – Android Pay (зараз Google Pay). У “ПриватБанку” розказали, що ще на початку 2017 року Google не розглядав виведення сервісу на ринок України,але змінила своє рішення завдяки комунікації зі сторони банку та MasterCard.

Як розказала гендиректор MasterCard в Україні, Грузії, Молдові та країна Середньої Азіїї Віра Платонова, що коли у країну заходить один гігант, протягом року зайде і наступний. Тому вірогідно, що до кінця 2018 року в Україну зайде конкурент сервісу – Apple Pay.

H&M

Найвідоміші шведські бренд – H&M та IKEA неодноразово намагались зайти в Україну. H&M зареєстрував українське юридичну особу ще у грудні 2013 року, після чого була підписана угода з ТЦ Respublika, але на етапі узгодження документів угоду заморозили.

У грудні 2016 року у Київ прибув Маттіас Ламбер – відповідальний з розвитку ринків компанії. Вже влітку 2017 року у H&M офіційно підтвердили запуск рітейлеру в Україні у 2018 році. Згодом стало відомо, що з новим ТРЦ Lavina Mall була підписана угода на оренду близько 3000 квадратних метрів площі та весною цього року планується його відкриття. Також свідоцтво цьому відкриті вакансії PR & Marketing Manager, Office Administrator и Construction Project Manager в акаунті H&M у LinkedIn.

IKEA

Щодо спроб вийти на ринок України найбільшої меблевої мережі IKEA, то досвід з нашою країною значно більше та розпочався у 2005 році. Весною 2017 року на запит “Громадського” у компанії офіційно відповіли, що франшиза для України вже надана, але точної дати, щодо відкриття торгівельної мережі немає.

Пізніше вже наприкінці 2017 року IKEA у своєму прес-релізі дала більше деталей про запуск:

“На даний момент IKEA шукає найбільш підходящу бізнес-модель, яка дозволить компанії реалізувати плани у Києві протягом найближчих одного-двох років”

Також у компанії уточнили, що рішення про подальші кроки буде прийнято за результатами дослідження ринку та бажань українських споживачів. Очікується, що IKEA зайде на ринок України протягом 2018-2019 років.

Раніше повідомлялося, що на український ринок збирається вийти Starbucks — найбільша міжнародна мережа кав’ярень американської фірми Starbucks Corporation зі штаб-квартирою у Сіетлі у штаті Вашингтон.

В Запорожье построят первый бассейн для детей с особыми потребностями

В Запорожье построят первый бассейн для детей с особыми потребностями

В Запорожье на острове Хортица построят первый бассейн для детей с инвалидностью и особыми образовательными потребностями, рассказала директор Департамента науки и образования Запорожской ОГА Татьяна Озерова.

«Специально оборудованный под потребности учащейся молодежи, детей с инвалидностью и детей с особыми образовательными потребностями бассейн будет построен на острове Хортрица – на территории «Хортицкой национальной учебно-реабилитационной академии». На сегодняшний день его проект уже разработан, прошел все необходимые согласования и экспертизу. Также завершен процесс выделения земли под строительство объекта», - рассказала Озерова.

По ее словам, согласно проекту, новый бассейн будет частью спортивного комплекса, который построят на о. Хортица.

Проектом бассейна предусмотрено наличие чаши 25 на 12 метров, оснащенной механизмами для спуска в бассейн, подъема из него, и безопасности пребывания в воде детей с ДЦП, детей, передвигающихся только на инвалидных колясках, а также детей с другими особыми потребностями. Спецмеханизмами для детей с особыми образовательными потребностями будут оборудованы раздевалки, душевые и вспомогательные помещения спорткомплекса. Проектная стоимость комплекса – 70,8 млн. грн.

«Хортицкая национальная учебно-реабилитационная академия» определена местом размещения комплекса, как единственное учебное заведение региона, где дети с особыми потребностями проходят обучение, социализацию и реабилитацию с дошкольного возраста до получения высшего образования.

Сейчас управлением капстроительства ЗОГА проводятся тендерные процедуры для определения подрядчика строительства.

Верстатобудівний завод “Харвест” вдвічі збільшив реалізацію продукції у 2017 році


Харківський верстатобудівний завод "Харвест" Фото: harverst.com.ua

Об’єм реалізації продукції у 2017 році Харківським верстатобудівним заводом “Харвест” склав 44,3 млн гривень з темпом зростання в порівнянні з 2016 роком – 196%, йдеться у повідомлені на офіційному сайті підприємства.

Зараз “Харвест” активно працює з підприємствами Казахстану, країн Балтії та Східної Європи.

Минулого року підприємство освоїло новий напрям у виробництві – виготовлення вузлів для сільськогосподарської техніки в рамках стратегічного партнерства з одним з провідних виробників сільськогосподарської техніки України.

На початку 2018 року був підписаний контракт з білоруським холдингом “АМКОДОР” на виробництво шпіндельного вузла до круглошліфувального верстату 3М151.

Також підприємство готується до участі в модернізації виробництва Харківського підшипникового заводу. По цьому замовленню йде опрацювання на оновлення 14 одиниць технологічного обладнання.

На самому підприємстві цього року буде повністю переобладнана малярна дільниця, що дозволить значно покращити якість фарбування у відповідності з міжнародними стандартами. Також завод планує придбати ряд технологічного обладнання, зокрема дробеструменеву камеру, верстат для плазмового різання та стрічко-пильні верстати.

Хроніки "зубожіння" Слобожанщини:

В рамках программы «Безопасный город» в Харькове устанавливают видеокамерыКамеры, установленные по периметру площади Конституции работают круглосуточно, и вся информация с них поступает в специализированный центр, где за всем следит оператор.

Как сообщил начальник отдела сбора и автоматической обработки данных КСП «Инженерные сети» Константин Колесов, камеры - современные и точно передают изображение. Они работают в любую погоду - когда идет снег, дождь, а также при аномально высоких или низких температурах - от 40 градусов мороза до 50 градусов выше нуля.

Программное обеспечение сможет распознавать и нарушителей закона.

«В скором времени мы получим обновление программного обеспечения, которое позволит вносить в базу данных граждан, которые по каким-то причинам находятся в розыске. Программное обеспечение сможет распознавать их по овалам лица», - рассказал Константин Колесов. По его словам, оператор сразу же будет сообщать о нарушителях правоохранителям.

Напомним, что в Харькове устанавливают системы видеонаблюдения для защиты критически важных объектов от угроз различного характера. Программу «Безопасный город Харьков» утвердили в сентябре 2016 года на сессии Харьковского городского совета. Выполнение программы рассчитано сроком до 2020 года и возложено на КСП «Инженерные сети». Ранее систему видеонаблюдения установили на площади Свободы.

Сейчас специалисты разрабатывают новые проекты, связанные с видеонадзором, чтобы сделать Харьков еще безопаснее.

"Электротяжмаш" приступил к производству тяговых локомотивных электродвигателейСогласно контракту с польским производителем железнодорожного подвижного состава Newag SA, "Электротяжмаш" приступил к производству тяговых электродвигателей ЭД-118АУ1.

В рамках контракта необходимо изготовить и поставить 62 электродвигателя в течение 2018 года. Первая партия в количестве шести штук будет отгружена заказчику уже в январе.

"Завод "Электротяжмаш" постепенно открывает для себя рынок Польши. Мы сможем обеспечить Польскую железную дорогу качественным электрооборудованием", - отметил и. о. директора завода Дмитрий Костюк.

Кроме того, госпредприятие также ведет переговоры по участию в крупных тендерах компаний из Индии. 24 января "Электротяжмаш" с рабочим визитом посетила делегация индийских компаний Larsen&Toubro Limited и L&T-MHPS Turbine Generators Pvt Ltd. Цель визита - ознакомление с производственными мощностями предприятия для дальнейшей перспективы сотрудничества в сфере поставок и ремонта турбогенераторного оборудования.

"По результатам переговоров нас пригласили принять участие в нескольких тендерах по ремонту турбогенераторного оборудования, которые состоятся в ближайшее время в Индии", - сообщил Костюк.

Объем реализации ПАО «Турбоатом» в 2017 году превысил ₴ 2,5 млрдПАО «Турбоатом» (Харьков) в 2017 году реализовало продукцию более чем на ₴ 2,5 млрд, об этом сообщил генеральный директор предприятия Виктор Субботин.

В числе наиболее знаковых событий минувшего года на предприятии отмечают, в частности, контракт с ЧАО «Укргидроэнерго» на реконструкцию трех гидроагрегатов Каневской ГАЭС более чем на ₴ 560 млн за средства ЕБРР, контракт на поставку рабочего колеса для ГЭС Ларджи в Индии, договора с «Укргидроэнерго» на поставку турбин для Каховской ГЭС на $ 92 млн, с НАЭК «Энергоатом» на поставку конденсатора для блока Запорожский АЭС на ₴ 488 млн, с Евразийской энергокорпорацией (Казахстан) на поставку оборудования для ТЭС «Аксу» на $ 3,3 млн.

Также на предприятии отметили подписание с НАЭК «Энергоатом» программы поставок оборудования для АЭС Украины на пятилетний период (2018-2022 гг.) на сумму около $ 100 млн и меморандума с Westinghouse Electric о повышении эффективности работы оборудования и повышении мощности действующих энергоблоков АЭС Украины.

Гендиректор напомнил, что в 2017 году "Турбоатом" подписал контракты на ₴ 5 млрд, что обеспечит заводу загрузку на ближайшие годы.

Харьковский станкостроительный завод резко увеличил объемы производстваОбъем реализации продукции Харьковского станкостроительного завода "Харверст" в 2017 г. составил ₴ 44,3 млн, что на 96% больше объёмов производства 2016 г.

Об этом сообщил генеральный директор завода Александр Штрассер. По его словам, больше всего продукцию завода заказывают в Казахстане, странах Балтии, Восточной Европе.

Справка. "Харверст" производит вальцешлифовальные и круглошлифовальные станки, а также специализированные шлифовальные станки для подшипниковой отрасли, осуществляет ремонт и модернизацию станков любой сложности.

Короткою стрічкою:

Українець створив мобільний додаток для людей із вадами слуху
Віталій Потапчук розробив мобільний додаток «BeWarned», який допоможе порозумітись людям з вадами слуху з персоналом того чи іншого закладу. Наразі цей додаток набуває популярності не лише в Україні, а і за кордоном.
https://lvivski.in.ua/news/ukrainec-stvoriv-mobilnij-dodatok-dla-ludej-iz-vadami-sluhu

Доля биоэнергетики в Украине растет с каждым годом
Доля биоэнергетики в энергетическом балансе Украины выросла почти втрое. Объем первичной энергии только из биотоплива составил 2,83 млн т, что эквивалентно замещению около 3,5 млрд м³ газа.
http://agroportal.ua/news/tekhnologii/dolya-biotopliva-v-energobalanse-ukrainy-vyrosla-pochti-vtroe/

Канада намерена инвестировать более миллиарда долларов в украинскую промышленность
Канада инвестирует 1,1 миллиарда долларов в постройку горно-обогатительного комбината на территории Шимановского месторождения возле поселка Рудничное Днепропетровской области.
https://hyser.com.ua/business_and_finance/kanada-sdelaet-samuyu-bolshuyu-investitsiyu-v-promyshlennost-ukrainy-za-poslednie-pyat-let-302525

Одеський припортовий завод відновлює виробництво аміаку та карбаміду
"Сьогодні почали запуск ОПЗ. Планується ввести в експлуатацію один агрегат з виробництва аміаку та два агрегати з виробництва карбаміду", - написав перший заступник директора ОПЗ Микола Щуріков.
https://economics.unian.ua/industry/2371640-opz-vidnovlyue-virobnitstvo-amiaku-ta-karbamidu.htmlВ 2017 году дедвейт украинского речного флота для зерноперевозок увеличился на 18 тыс. тонн
Суммарный тоннаж одних только барж крупнейшего собственника флота, перевозящего зерновые грузы, "Нибулона", составляет более 75 тыс. тонн.
http://www.proagro.com.ua/news/ukr/19576.html

Украина на 25% сократила потребление газа
Таких результатов удалось достичь благодаря мерам административного и стимулирующего характера, в том числе, совершенствованию законодательной базы, программе "теплых кредитов" и увеличению использования возобновляемых источников энергии и альтернативных видов топлива.
https://www.segodnya.ua/economics/enews/ukraina-na-25-sokratila-potreblenie-gaza-1109405.html

В Никополе заработала солнечная электростанция построенная на канадские средства
Более 32 тыс. солнечных панелей общей мощностью 10 МВт установлено на 15 га Никопольского завода ферросплавов.
https://glavnoe.dp.ua/articles/Na-Dnepropetrovshhine-zarabotala-solnechnaja-jelektrostancija-postroennaja-kanadcami

Українці створили "розумний" спінер
Нова версія іграшки може відображати повідомлення з соцмереж та виконувати функцію ліхтарика.
https://www.unian.ua/science/2371082-ukrajintsi-stvorili-rozumniy-spiner-video.html

Топ 10 украинских стартапов, которые удивили весь мир в 2017 году
2017 был достаточно успешным для стартапов -- gроекты один за другим заявляли о себе. 10 самых популярных технологических новинок и достижений Украины.
https://prostotech.com/internet/6134-top-10-ukrainskih-startapov-kotorye-potryasli-mir-v-2017-godu.html

Какой новой военной техникой обзаведется Украина в 2018 году
Государственный оборонный заказ – это главный механизм обеспечения войск новой техникой и вооружением.
http://statuspress.com.ua/ukrainian-news/voennyj-ekspert-rasskazal-kakoj-novoj-voennoj-texnikoj-obzavedetsya-ukraina-v-2018-godu-video.html

СБ України відкрила Ситуаційний центр забезпечення кібернетичної безпеки
Ключовими можливостями Центру стануть система виявлення та реагування на кіберінциденти та лабораторія з комп’ютерної криміналістики. Вони дозволять попереджати кібератаки, встановлювати їх походження, аналізувати для вдосконалення протидії.
http://ukrainepravo.com/news/ukraine/u-sbu-vidkrili-situatsiyniy-tsentr-zabezpechennya-kibernetichnoi-bezpeki/

На Львовщине появилась огромная тюбинг-трасса

На Львовщине появилась огромная тюбинг-трасса
Фото: @tubingparklviv

Вблизи села Новоселки, что в 17 км от Львова, открыли крупнейшую в Украине трассу для тюбинга. Как отмечается на странице "Їжак-парку" в Facebook, тюбинг-парк будет работать с 10:00 до 17:00.

Стоимость двухчасового абонемента для взрослых составляет 200 грн, для детей до 8 лет - 150 грн. Вверх можно подняться с помощью мультилифта или бугельного подъемника.

В стоимость билета входят прокат тюба, пользование подъемником и трассой для катания.

Тюбинг - это катание на надувных санях (тюбах) по снегу или воде. Такой вид спорта считается интересным развлечением для взрослых и детей. Надувной тюбинг создает ощущение экстрима из-за высокой развивающейся скорости. Надувные сани имеют удобные ручки, с помощью которых можно управлять тюбинг-ватрушкой во время спуска.

У 2017 році роздрібна торгівля в Україні зросла майже на 9%Оборот роздрібної торгівлі в Україні у порівнянних цінах зріс на 8,8% протягом року

Загальна сума роздрібного товарообороту у 2017 році становила до 816,553 млрд грн. Серед лідерів по зростанню роздрібної торгівлі опинилися Закарпатська (+17,2%), Одеська (+14,1%), Львівська (+13,5), Черкаська (+12,3), Київська (+11,7%), Вінницька (+11%) області, передає Держстат.

Найбільше зниження роздрібного товарообороту було зафіксовано у Волинській області (- 5,8%).

При цьому у грудні 2017 року товарооборот зріс на 16,1%, порівняно з груднем 2016 року. Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі, у 2017 зріс на 8,6% протягом року.

Одесский припортовый заработал после несколько месяцев простоя

Одесский припортовый заработал после несколько месяцев простоя

29 января на Одесский припортовый завод начал поступать газ по давальческой схеме, что создало возможность для запуска предприятия. Об этом сообщил первый заместитель директора предприятия Николай Щуриков на своей странице в Facebook.

"Сегодня начали запуск ОПЗ. ООО «Всеукраинская Энерго Компания» выполнила свои обязательства по поставке газа для запуска и сделала предоплату за работу завода по переработке", - пояснил Щуриков.

По словам первого заместителя директора, планируется ввести в эксплуатацию один агрегат по производству аммиака и два агрегата по производству карбамида. Основные обязательства «Всеукраинской Энерго Компании» - единовременно обеспечить до 3 млн куб. м газа для запуска производства и ежемесячно до 60 млн куб. м газа как давальческого сырья.

В ноябре 2017 года Одесский припортовый завод приостановил работу из-за выхода из строя одного из агрегатов. При этом, на предприятии не смогли спрогнозировать возможность восстановления работы предприятия в будущем, поскольку ОПЗ может работать только по давальческой схеме, а регулярные остановки завода ставят под угрозу выполнение условий договора и контрактов с покупателями.

Чеські промисловці хочуть купувати деталі на Львівщині


Фото: a3automate.org

У листопаді 2017 року до Львівщини завітала делегація компанії ISMM з Чеської Республіки, про що повідомлялося раніше.

Компанія займається виготовленням вузлів та агрегатів до сільськогосподарської техніки, автомобілів та залізничних вагонів.

Як повідомили у Львівській ОДА вже є перші плоди цього візиту: ISMM уклала угоду на виготовлення пробної партії виробів з компанією МРМ Україна, виробничі потужності якої розташовані у м. Рудки Самбірського району. У компанії запевнили, що вже найближчим часом чеський партнер отримає перше виконане замовлення.


PS160 від МРМ Motors

МРМ Україна займається розробкою, виробництвом та продажем автомобільної техніки, зокрема саме вона виготовляє трубчасту просторову раму для автомобіля PS160 від МРМ Motors, що виготовляється у Франції:


Рама автомобіля PS160

Украинскими помидорами и яблоками заинтересовались в Сингапуре и Малайзии - ООН

Украинскими помидорами и яблоками заинтересовались в Сингапуре и Малайзии - ООН

В ходе визита украинских производителей в Сингапур и Малайзию наибольший интерес вызвали украинские яблоки, томаты, есть запросы на поставку товарных партий меда, лука, органической продукции, чеснока. Об этом сообщили в пресс-службе Продовольственной и сельскохозяйственной организации ООН (FAO).

"В Сингапуре и Малайзии проведены встречи с более чем 200 импортерами и представителями розничных сетей супермаркетов. Встречи получились настолько интересными, что информация появилась в местных СМИ. В результате, после отъезда из этих стран, мы продолжаем получать запросы на образцы продукции. Наибольший интерес вызвало украинское яблоко. По нему у нас наибольшее количество запросов. Есть запросы на поставку товарных партий меда, лука, органической продукции и даже чеснока, не смотря на засилье китайской продукции", - говорится в сообщении.

Также, отметили в профильной организации ООН, большой интерес вызвали свежие ягоды с Украины. Однако сезон у нас начнется еще не скоро, поэтому конкретика будет позже. Однако, сомнений в перспективности поставок нет никаких. К замороженным ягодам интерес есть, в основном в Сингапуре.

"Украинские томаты и яблоки уже однозначно поедут в Малайзию. Почти каждый участник имеет предварительные договоренности по экспорту! Так я понимаю эффективную торговую миссию!", - прокомментировал экономист FAO Андрей Ярмак.

Он также отметил, что перспективы рынка Малайзии оказались очень интересными и именно здесь будет отмечаться наибольший рост рынка в ближайшие 10 лет.

"Уже сейчас во всех магазинах есть свежая ягода производства Чили, и очень много премиальных яблок из США. А также яблок не самого высокого качества, но по очень высокой цене. Самая низкая цена здесь - 3 доллара за килограмм яблок плохого качества, которые в Украине в основном продаются на переработку", - написал Андрей Ярмак в Facebook.

Как сообщалось ранее, 22 января 2018 года в рамках визита украинских производителей пищевой промышленности в Сингапур и Малайзию состоялось первое масштабное мероприятие, посвященное презентации отечественной продукции для сингапурских компаний. Организатором выступило Посольство Украины в Сингапуре в сотрудничестве с Сингапурской Бизнес-Федерацией. В мероприятии приняли участие двадцать украинских производителей пищевой продукции и более пятидесяти представителей сингапурских компаний, среди которых крупнейшие сети супермаркетов, профильные бизнес-ассоциации и дистрибьюторы.

Специализированная торговая миссия экспортеров пищевой промышленности посещала Сингапур и Малайзию в период с 22 по 25 января 2018 года с целью презентации отечественной продукции.

На Тернопільщині побудують завод із шокової заморозки плодів і овочівПП «Агроспецгосп» (Тернопільська область) планує збудувати завод із шокової заморозки плодів і овочів потужністю 50-80 тонн на добу, повідомляє AgroTimes.

- Завод плануємо завантажувати не лише своїми порічкою, аронією, вишнею, а купуватимемо продукцію, яку вирощуватимуть навколишні фермери: малину, ожину, суницю, лохину, – сказав він.

Із овочів «Агроспецгосп» вирощуватиме лише капусти: броколі і брюсельську, додав Юрій Качунь. «Колись вже їх вирощували і добре знаєимося на технології», – пояснив він.

Раніше збудоване овочесховище підприємство має намір адаптувати до попереднього охолодження й тимчасового зберігання яблук та іншої продукції, яка йтиме на переробку.

ПП «Агроспецгосп» займається ягідництвом, овочівництвом, тваринництвом. Має консервний завод, склоробне виробництво, овочесховище ємністю 500 тонн. Обробляє понад 1 тис. га землі.

В Киеве после капремонта открыли дом культуры

Капитальный ремонт "пережил" дом культуры “Святошин”

Picture

Во время капремонта были оборудованы новые гримерки, отремонтированы технические помещения, системы горячего водоснабжения, централизованного отопления, кондиционирования, электрические сети, переоборудованы фойе, гардероб и концертный зал на 480 кресел с восстановлением в нем отопления. Об этом сообщили на сайте КГГА, передает СтройОбзор.

Финансирование работ было предусмотрено Программой экономического и социального развития Киева на 2017 год с утвержденными расходами в размере 6,5 млн. грн.

В Бердичеве открыли отреставрированный музыкально-драматический театр

Зубко открыл отреставрированный музыкально-драматический театр в Бердичеве

Вице-премьер-министр – министр регионального развития, строительства и ЖКХ Геннадий Зубко в ходе рабочей поездки на Житомирщину принял участие в открытии музыкально-драматического театра в Бердичеве. Об этом он написал в Facebook.

В Бердичеве возобновил работу «Городской музыкально-драматический театр на Европейской» с древней историей. Построен в 1908 году. Настоящий праздник для всей громады города! Децентрализация дала возможность возродить уникальный центр культуры и искусства», - отметил чиновник.

Отреставрированный театр сможет принимать 420 гостей, в том числе людей с особыми потребностями - в культурном заведении обустроны места под коляски.

Україна у 2017 році збільшила експорт продуктів нафтопереробки у два разиУ 2017 році Україна експортувала 438 тис. тонн продуктів нафтопереробки, що в 2 рази перевищує показники 2016 року, повідомляє enkorr.

Найбільшою експортної позицією з продуктів нафтопереробки є мазут. У минулому році практично єдиним експортером цього продукту була «Укртатнафта» (Кременчуцький НПЗ). Компанія відправила по морю 196 тис. тонн ресурсу. Це в 2,5 рази більше ніж завод експортував у 2016 році.Крім мазуту, Кременчуцький НПЗ у 2017 році експортував 52,2 тис. тонн рафината бензольного риформінгу, що більш ніж в 2 рази перевищує обсяг 2016 року.

ПАТ «Укргазвидобування» у 2017 році експортувала 78 тис. тонн бензоловмісної фракції, що на 10% більше попереднього року. Також в минулому році держкомпанія почала експорт риформата, відправивши в Литву, Польщу і Естонію залізницею 70,5 тис. тонн.

За підсумками 2017 року «Укргазвидобування» у 6 разів – до 5,2 тис. тонн – скоротила експорт бензину А-92 і припинила поставки мазуту на зовнішні ринки.

З запуском нафтохімічного заводу «Карпатнафтохім» (Калуш, Івано-Франківська обл.), після 5-річного простою, у 2017 році Україна почала експорт фракції бутилен-бутадієн (18,4 тис. тонн) і рідкого продукту піролізу фракції С9 (15 тис. тонн).

У 2017 році єдиним експортером бітуму була «Кіровоградська нафтова компанія». Вона відправила 2,4 тис. тонн в Молдову автоцистернами.Крім цього, у минулому році «Укртранснафта» відправила на експорт 83,5 тис. тонн нафти Urals, яка не була задіяна в роботі нафтопроводів.


Продовження: Як в Україні ничегониделаеца: № 220 (огляд)

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: #ukraineindustrial, АПК, ОПК, Україна, бизнес, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, реформы, успехи, экономика, экспорт
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments