Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Папа Римский начинает и завершает день по-українськи


Папа Римский Франциск каждое утро здоровается с иконой Богородицы Нежности, что ему подарил Верховный Архиепископ Святослав Шевчук, и каждый вечер целует эту икону. Об этом Папа рассказал в своем Слове к украинской общине в соборе Святой Софии в Риме. Полный текст Слова приводит Радіо Ватикану.

«І хочу розповісти вам один секрет. Вночі, перед тим, як іти до ліжка, та вранці, коли прокидаюсь, я завжди зустрічаюся з українцями. Але чому? Бо коли ваш Верховний Архиєпископ прибув до Аргентини, коли я його побачив, то подумав, що це міністрант з української церкви, але це був єпископ! Він плідно працював у Аргентині й ми доволі часто зустрічалися. Потім він одного дня поїхав на Синод і повернувся Верховним Архиєпископом, щоб попрощатися. Коли він прощався, то подарував мені ікону, невелику, як половина аркуша, Пресвятої Богородиці. В Буенос-Айресі я тримав її у своїй кімнаті, й щовечора та щоранку вітався з нею. Це стало звичкою. А далі прийшла моя черга приїхати до Риму й не повернутися… Він міг повернутися, а я – ні… І я сказав, щоб мені привезли три книжки бревіарію, які я не взяв з собою, та інші найважливіші речі, між якими – цю ікону Богородиці Ніжності. Й щовечора, перед тим, як іти спати, цілую цю ікону, яку мені подарував ваш Верховний Архиєпископ, і зранку також вітаюся з нею. Тож можна сказати, що розпочинаю та завершую день по-українськи», - сказал Папа Франциск.

Папа Римский в Риме / Фото: Лана Самохвалова, Укринформ

Также он говорил, что понимает тревоги украинцев из-за бедствия войны и экономических трудностей. Папа Франциск заверил, что во время молитв и когда приносит Евхаристическую жертву, он умоляет Князя Мира, чтобы замолчало оружие.
Tags: Владика Святослав, Папа Римський, Рим, УГКЦ, греко-католики, молитви, христианство
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments