Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

США почали підготовку до надання Україні "Джавелінів" – Волкер. Доброго ранку, хунто!

Штати почали підготовку до надання Україні "Джавелінів" – Волкер

США начали подготовку к тому, чтобы передать Вооруженным силам Украины американские противотанковые ракетные комплексы "Джавелин", заявил специальный представитель Государственного департамента США по делам Украины Курт Волкер в интервью для Радіо Свобода.

«Потрібен час, щоб усе підготувати: об’єкти, де все зберігатиметься, способи передачі. Ми працюємо разом над тим, як їх транспортувати і залучити до роботи Збройних сил», – сказал он.

При этом он отметил: «Ми лише сподіваємось заповнити деякі «білі плями» в оборонних потужностях України, щоб завадити подальшому розпалюванню конфлікту - це найменше, чого би ми хотіли».

«І я хочу наголосити, що це – оборонна техніка. Вона корисна тільки тоді, коли є танковий напад. Тоді його можна нейтралізувати. Тож це – саме захисне озброєння, не для нападу і не для застосування на лінії конфлікту. І я думаю, Україна багато в чому поділяє цю позицію», – добавил Курт Волкер.

Министр обороны Украины Степан Полторак на днях заявлял, что конкретное время получения ПТРК Javelin на вооружение Вооруженных сил Украины станет известно в начале следующего месяца – после его визита в США 2 февраля.
Tags: Волкер, Джавелин, ЗСУ, ПТРК, США, оборона, оружие, українсько-американське співробітництво
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments