Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як в Україні ничегониделаеца: № 218 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут (№№ 01-100) і тут (№№ 101-передостання)

В Україні відкрилась поліцейська академія


Фото: typical.if.ua

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час колегії МВС заявив, що для покращення підготовки співробітників патрульної поліції МВС створили Поліцейську академію, передає Громадське.

«Ця академія буде не для науковців. В академії готуватимуть патрульних поліцейських, які потім будуть виходити на вулиці й патрулювати. Усі офіцери, які керують академією, мають досвід участі у бойових діях», — сказав Аваков.

За словами голови Нацполіціі Сергія Князєва, поліцейських навчатимуть близько 100 викладачів-офіцерів. «Спершу плануємо набрати близько 200 осіб, потім збільшимо набір до тисячі», — сказав Князєв.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий повідомив, що працівників патрульної поліції у Поліцейській академії будуть навчати протягом 6 місяців.

Премьера фильма о Петлюре состоится уже в 2018 году

Розенко анонсував прем'єру фільму про Петлюру на 2018 рік
Фото: DT.UA

В Украине в этом году, кроме премьеры фильма "Круты-1918", ожидается еще один патриотический фильм - о Симоне Петлюре.

Об этом сказал вице-премьер-министр Украины Павел Розенко во время торжеств, состоявшихся у Мемориала памяти Героев Крут на Черниговщине.

"Сьогодні ми не лише формально говоримо про те, що ми всі в Україні будемо проводити такі заходи. Пам'ять Героїв Крут ми хочемо увічнити в історії не лише через монументи. Ми з нетерпінням чекаємо в цьому році на прем'єру художнього фільму про Героїв Крут. Я переконаний, що цей фільм стане в один ряд із такими фільмами, як "Кіборги", який зібрав величезну аудиторію в цілому по Україні. Я переконаний, що він буде перекладений іноземними мовами та показаний по всьому світу. В цьому році ми очікуємо і прем'єру художнього фільму про Симона Петлюру - "Таємні щоденники Симона Петлюри". Це означає, що держава особливо звертає увагу на розвиток військово-патріотичного виховання в Україні. І так буде й надалі", - сказал Розенко.

Он отметил, что парни, которые в 1918 году погибли около станции Круты, подали пример каждому из нас - политикам, воинам, волонтерам, нынешнему поколению молодежи. Розенко также отметил, что нынешняя молодежь в составе Вооруженных сил, Национальной гвардии, Службы безопасности, Государственной пограничной службы, Национальной полиции, должным образом защищает Украину от российских агрессоров, и поблагодарил ее за службу от имени украинского народа.

Как сообщалось, в этом году в прокат выйдет исторический фильм "Круты-1918". Это первый полнометражный фильм о легендарной битве студентов с большевиками. Съемки картины уже завершились. Премьера в Украине состоится 6 декабря 2018 года.

Roman Motychak‏ @motytchak:

Більш ніж пристойна зубна паста #MadeInUkraine. І знаєтe шо? Мушу купляти отак-от, по штук 5. В Розeтці. З доставкою.
Бо наші всі "патріотичні" роздрібні мeрeжі продають російський Splat, а нe украінський #ZUBB.
Збудуєш з ними Украіну, ага.

Цю пасту, але тільки один вид продають в мережі АТБ:


Украинские зубные пасты (фото, видео)

Які портові зернові термінали відкриють в Україні у 2018 році


Фото: MV Cargo

За оцінкою Міністерства аграрної політики і продовольства, валовий збір зерна в Україні в 2017 році складе 62 мільйони тон, передає Порты Украины.

Новий 2018 рік обіцяє здивувати багатьох показниками по введенню в дію нових термінальних потужностей для перевалки зернових. Тож які об’єкти вже будуються і реально плануються до здачі в наступному році?

Найбільший інвестиційний проект не тільки в морській галузі, але, схоже, і в Україні, сьогодні реалізує компанія «М. В. Карго» за допомогою Адміністрації морських портів України в порту «Південний». Компанія будує новий зерновий термінал потужністю 5 млн тон на рік з ємностями для одноразового зберігання 290 тис. тон зернових.

Підтримку їй надає американська компанія Cargill, яка в подальшому викупить частку в побудованому об’єкті і стане оператором і ключовим клієнтом терміналу. Кредитне фінансування закупівель та будівництва здійснюють ЄБРР і Міжнародна фінансова корпорація.

До речі, Cargill Inc. – найбільша світова компанія, що інвестує в харчове виробництво. Її дохід (в 2016 році – $ 107,1 млрд) перевищує ВВП України ($ 93,27 млрд).

Компанія «М. В. Карго» також веде будівництво нового причалу №25 довжиною 436 м з глибиною 16 м, який зможе приймати судна класу Post-Panamax дедвейтом понад 100 тис. тон.

Днопоглиблювальні роботи в акваторії порту «Южний» веде Адміністрація морських портів України.

Вартість всього проекту, включаючи днопоглиблення, – $ 150 млн. Він реалізується за графіком – роботи ведуться цілодобово, вже виконано більше половини обсягу робіт. Завершення будівництва заплановано на перше півріччя 2018 року.

Продовжить свій поетапний розвиток в порту «Південний» і найбільший в країні зерновий термінал «ТІС-Зерно». Термінал сьогодні є лідером в країні за обсягами перевалки. У 2016-2017 МР він перевалив 5,8 млн тон зернових. Рекорд місячної навантаження було встановлено в серпні 2017 року – 800 тис. тон.

У 2018 року там планують побудувати додаткові ємності для зернових на 75 тис. тон одноразового зберігання. В цілому пропускна спроможність терміналу зросте ще на 1 млн тон. У подальших планах компанії будівництво нового причалу для прийому кейпсайз, розширення залізничних потужностей і доведення річний пропускної спроможності до 15 млн тон.

В Одеському морському порту компанія «Бруклін-Київ» спільно з АМПУ реалізує великий проект нового зернового терміналу потужністю 4,5 млн тон. Будівництво йде з 2012 року і повинне була завершитися в 2016 році. Але АМПУ, яка повинна була побудувати новий причал 1-z, призначений для роботи зернового терміналу, не вклалася в намічені терміни. Інвестору довелося організовувати перевалку зерна через причал розташованого по сусідству контейнерного терміналу.

Однак сьогодні в учасників проекту є впевненість, що в 2018 році причал довжиною 340 м буде зданий в експлуатацію, а компанія «Бруклін Київ» додасть до своїх ємностей для зберігання зернових ще 12 силосів місткістю 72 тис. тон. Це дозволить компанії нормалізувати свою роботу і наростити потужність терміналу як мінімум на 1 млн тон на рік.

У тому ж Одеському порту компанія «Олімпекс Купе» будує четверту чергу свого терміналу. Її потужність – орієнтовно близько 1 млн тонн на рік. Вже закуплена і до кінця нинішнього року має запрацювати нова потужна суднонавантажувальних машина з новітньою системою пилоподавлення. Вона зможе працювати як в експортному, так і в імпортному варіанті, наприклад приймаючи зерно з річкового тоннажу. У лютому 2018 року планується завершення будівництва 12 силосів ємністю 60 тис. тон одноразового зберігання.

У Миколаєві реконструюється Миколаївський комбінат хлібопродуктів, придбаний групою компаній OREXIM. Старі складські ємності на 62 тис. тон переобладнуються, за рахунок нових силосів, що є більш потужними і призначені для одночасного зберігання зерна до 120 тис. тон, а для шроту, макухи – до 30 тис. тон. На причал Миколаївського морського порту, де працює стивідорна компанія групи OREXIM, буде виведена галерея, і вже влітку 2018 роки там планується запуск зернового терміналу потужністю 2 млн тонн на рік.

У морському порту «Чорноморськ» компанія «Трансгрейнтермінал» в 2018 році планує завершити будівництво першої черги свого терміналу. Зокрема, будуть здані силоси на 75 тис. тонн одноразового зберігання. Потужність першої черги за грубими підрахунками – 1,5 млн тон на рік.

В акваторії порту «Октябрськ» будує зерновий термінал компанія «Евровнешторг». До кінця нинішнього року вона планує запустити побудований за власний рахунок підхідний канал і морський причал довжиною 280 м з глибинами «на виріст» в 12,5 м (глибини БДЛК поки 10,3 м), а на початку наступного року – першу чергу терміналу зі складськими ємностями на 90 тис. тон одноразового зберігання. Орієнтовна потужність першої черги терміналу – 1 млн тонн. В цілому ж проект передбачає наростити потужності до 4 млн тонн на рік з ємностями одноразового зберігання в 190 тис. тон.

Нарешті, вже згадана вище компанія «Новотех-Термінал» повинна добудувати свій зерновий комплекс в Одеському порту, довівши його до проектної потужності 3 млн тон зерна в рік.

У підсумку 2018 рік може стати рекордним в історії України за обсягом введених в експлуатацію термінальних зернових потужностей – 14 млн тонн і ємностей для одноразового зберігання на 916 тис. тон.

Молочники поддержали идею популяризации здорового питания школьников

Молочники поддержали идею популяризации здорового питания школьников

Учителя, руководители школ, родители, эксперты и представители известных производителей молочных продуктов поддержали инициативу по повышению осведомленности учащихся в вопросах рационального питания, сознательного потребления и здорового образа жизни благодаря проекту «Три молочных продукта в день».

Об этом шла речь во время круглого стола, который прошел 23 января 2018 г. в Министерстве образования и науки Украины, говорится в сообщении ассоциации «Украинский клуб аграрного бизнеса», передает АgroРortal.

Как отмечается, идею популяризации здорового питания школьников поддержали «Данон», PepsiCo, «Лакталис», «Пао Бель Шостка», а также Институт информационных технологий и средств обучения НАПН Украины, Институт модернизации содержания образования в рамках инициативы ассоциации «Украинский клуб аграрного бизнеса».

Руководитель отдела тестирований «Научно-исследовательского центра независимых потребительских экспертиз «Тест» Нина Кильдий отметила, что питание является ключевым фактором влияния на здоровье человека.

«Именно состав продуктов, их выбор, сочетание элементов и рацион школьника — основа здоровья человека, его долголетия. Даже замена производителями компонентов молочных продуктов может привести к вредному воздействию на организм, поэтому школьникам и взрослым важно знать, что входит в состав товаров, которые они покупают в магазинах и потребляют ежедневно», — сказала она.

Заместитель директора департамента общего среднего и дошкольного образования МОН Наталья Бескова отметила, что здоровый ребенок и сознательный гражданин являются одной из составляющих новой украинской школы, здоровьесохраняющая компетентность ученика — одна из ключевых.

Обсуждение достижений многолетней работы среди педагогов — учителей, руководителей школ — проходило вокруг таких важных тем, как создание благоприятной среды для учащихся и родителей в учреждениях образования. Результатам стали ежедневная работа с учениками, проекты и уроки, направленные на воспитание сознательного отношения к питанию и образу жизни.

Учителя и руководители школ г. Киева рассказали об интегрировании темы питания в предметы, которые изучают учащиеся, — основы здоровья, физическое и трудовое воспитание, как это осуществлено в гимназии «Гармония», в которой организована территория «Я — сам», где дети учатся выбирать и готовить блюда, создают скульптурные и архитектурные произведения, посвященные питанию. В школе-детсаду «Лесная сказка» и гимназии «Апогей» уже много лет на основе уроков проходят конкурсы и фестивали, посвященные формированию потребительской культуры, проводится просветительская работа с родителями, как это также происходит и в специализированной школе № 181 им. И. Кудри и СОШ №2 в г. Вишневое.

Педагоги высказали пожелание продолжать такое партнерство между производителями молочных продуктов и школами, чтобы укреплять культуру здорового питания детей, начиная с младшего школьного возраста.

Важным акцентом круглого стола стало видение просвещения относительно потребления молочных продуктов со стороны производителей. Ведь, по данным ВОЗ, в Украине население потребляет молока на 13% меньше мировой нормы, что приводит к нехватке кальция и других важных микроэлементов в организме. Зато украинцы потребляют на 11% больше сахара и соли, что вредно. Поэтому производители молочных продуктов заложили в основу просветительской работы философию продолжительности жизни и качества потребления и объединили свои усилия в проекте «Три молочных продукта в день».

Вопрос потребностей школы и интересов родителей поднял образовательный родительский совет г. Ирпень, который призывал к распространению идей здорового питания среди родителей и необходимости их активного вовлечения в эту работу, выразив готовность поддержать школы.

Укрпошта оновлює свій автопарк


Фото: прес-служба Укрпошти

Кошти, яка компанія заощадила завдяки системі PROZORRO, будуть спрямовані на оновлення автопарку

Завдяки використанню системи ProZorro, Укрпошта заощадила протягом 2017 року майже 400 млн грн. Зекономлені кошти компанія інвестує в оновлення автопарку, розробку нових продуктів і поліпшення якості обслуговування клієнтів, передає прес-служба компанії.

Це майже 1000 нових авто кур’єрської доставки, або 350 вантажівок, або 12% фонду заробітної плати компанії. Тепер ці кошти будуть спрямовані на закупівлю нової техніки.

Також «Укрпошта» першою серед держпідприємств почала здавати в оренду нерухомість через ProZorro. Вже проведено 16 аукціонів з передачі права оренди з щорічним доходом понад 5,3 млн грн. За результатами торгів початкова ціна оренди зросла майже на 50%.

Нацкомфинуслуг внедрила систему электронного документооборота

Нацкомфинуслуг внедрила систему электронного документооборота

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг, с января 2018 года внедрила систему электронного документооборота. Об этом сообщается на сайте Нацкомфинуслуг.

«С января 2018 года в Нацкомфинуслуг внедрена система электронного документооборота», - говорится в сообщении.

В Нацкомфинуслуг отмечают, что данное решение связано с целью повышения эффективности информационного взаимодействия с субъектами рынков финансовых услуг Украины. На официальном веб-сайте с 26 января 2018 года доступны следующие электронные сервисы: подача обращений граждан (для физических лиц), запрос на доступ к публичной информации, представление писем (обращений) участников рынков небанковских финансовых услуг с использованием электронной цифровой подписи.

Протягом року вантажообіг в Україні зріс на 5,8%Найбільше зросли обсяги перевезень водним, трубопороводним та авіаційним транспортом

Вантажообіг транспортних підприємств України зріс на 5,8% – до 343057,1 ткм. У абсолютних цифрах загальний обсяг вантажу, що перевозився у 2017 році склав 635,9 млн тонн, що на 1,8% більше показника 2016 року, передає Держстат.

Найбільше зростання зафіксовано в сегменті трубопровідного та авіаційного транспорту. Загальний пасажиропотік за всім транспортним сегментом склав в абсолютних цифрах 4,6 млн пасажирів. Зростання по водному та авіаційному сегментах склав 22,9% і 27,5% відповідно.

Подземелья Воронцовской коллонады превратят в мини-музей

Подземелья Воронцовской коллонады превратят в мини-музей
Фото Pavel Kramarenko/uc.od.ua

В цокольных помещениях, обнаруженных под бельведер-колоннадой Воронцовского дворца в Одессе летом прошлого года, планируют открыть музей.

Об этом 15 января заявил начальник управления капитального строительства Одесского горсовета Борис Панов во время аппаратного совещания, сообщает "Избирком".

По его словам, в музее будут размещены различные экспонаты, найденные при реставрации объекта в декабре прошлого года. Соответствующее предложение одобрил Координационный совет по вопросам охраны культурного наследия.

В свою очередь первый заместитель Одесского городского головы Анатолий Орловский отметил, что закончить все необходимые работы в этом направлении следует до конца 2018 года.

Как сообщалось, в июле 2017-го специалисты, которые проводили реставрацию бельведер-колоннады Воронцовского дворца, обнаружили неизвестные ранее подземные сооружения. Кроме того, в слое строительного мусора, сформированного после разрушения Орловского (гостевого) корпуса Воронцовского дворца, был выявлен ряд ценных археологических находок. Среди них - фрагменты сланцевого шифера, плиты с еврейского и христианского кладбищ, керамическая черепица-татарка.

Также были обнаружены стены и лестницы двух аллей сада, историческая лестница на южном фасаде Бельведер, формирующая облик амфитеатра вместе с фрагментами оригинальной облицовки из песчаника. Основные находки датируются серединой XIX - началом XX веков.

В Україні вводять міжнародні стандарти якості для медичних лабораторійЦе понад 5000 державних та приватних лабораторій

Запровадження міжнародних стандартів якості дозволить зменшити оперативні витрати лабораторії та підвищити якість досліджень. Також зміни покликані покращити управління та надання медичних послуг пацієнту, передає прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

На даний момент зі всієї низки національних лабораторій вимогам міжнародних стандартів відповідає лише на 50-60%.

Хочу нагадати, що одним із завдань нашої реформи охорони здоров’я є запобігання або виявлення захворювань на ранніх стадіях, тому своєчасна та точна лабораторна діагностика є критичною, оскільки знижує загальні витрати на лікування, – сказала в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун.

Із усіх державних та приватних лабораторій, які є в Україні, лише три (одна приватна та дві державні) акредитовані за стандартом ІSО 15189. Ще 7 лабораторій розпочали процес акредитації.

В Харькове открыли новую учебно-научную лабораториюНовая лаборатория "Систем управления электроприводами и электрических аппаратов" Харьковского национального университета городского хозяйства содержит 8 стендов, оборудованных современной компьютерной, электрической и измерительной техникой ведущей французской компании "Шнейдер Электрик".

Для регистрации данных испытаний используются современные интеллектуальные системы, цифровые измерительные приборы, цифровые осциллографы, лазерные датчики скорости, датчики давления воды и воздуха, тепловые сенсоры.

Ежегодно здесь будут обучаться и повышать квалификацию 1000 студентов университета и 200 инженеров. Они смогут проводить около 40 различных видов лабораторных работ.

С работой комплекса ознакомилась председатель ХОГА Юлия Светличная. Она отметила, что открытие лаборатории позволит готовить квалифицированных специалистов для сфер производства, энергетики и жилищно-коммунального хозяйства. Глава области подчеркнула, что создание современных условий для украинской науки и образования и поднятие украинской науки на новую качественную ступень является одной из первоочередных задач, которые ставит президент Украины Петро Порошенко. Реализация этой задачи особенно актуальна для Харьковской области, ведь наш регион является образовательным и научным центром Украины.

На Одещщині запрацює одна з найбільших в Україні котелень на біопаливіУ місті Подольськ Одеської області реконструюють одну з котелень, яка працюватиме на пелетах

Зараз в котельні встановлюють нові енергоощадні котли, що працюють на пелетах. Котельня зможе обігрівати понад 1500 мешканців в житлових будинках і чотири об’єкти бюджетної сфери. Також до котельні пдключено місцеву прикордонну заставу і станцію екстреної медичної допомоги, передає Одеська ОДА.

У Подільському розташується найбільша в регіоні котельня, яка працює на біопаливі. За новими стандартами вона запрацює під кінець поточного опалювального сезону. На сьогодні пелети – один з оптимальних видів палива. Крім економії його використання дозволить зменшити обсяги використання природного на потреби теплоенергетики в регіоні, – сказав директор департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської ОДА Антон Шалігайло.

Реконструкція котельні проводиться за рахунок коштів приватного інвестора. Загальна теплова потужність котельні складе 8,5 Гкал/год, а опалювальна площа – 87250,37 кв.м. Котельню запустять під кінець нинішнього опалювального сезону.

Украина вошла в рейтинг мировых блокчейн-лидеров

Украина вошла в рейтинг мировых блокчейн-лидеров
Фото: Bloomberg

Во время экономического форума в Давосе (Швейцария) была представлена мировая блокчейн карта с четырнадцатью странами - лидерами по внедрению технологии, куда вошла и Украина.

Об этом сообщил в Facebook советник главы Государственного агентства по вопросам электронного управления Украины Константин Ярмоленко.

"В данный момент в швейцарском Давосе проходит легендарный Всемирный экономический форум (WEF). Украина на нем представлена двумя топовыми темами. Очевидно - сельское хозяйство и вторая тема впервые на WEF - технология блокчейн! А теперь время для сенсации! Один из главных блокчейн экспертов в мире и автор бестселлера "Революция Блокчейн" Дон Тапскотт (Канада) во время форума презентовал мировую блокчейн карту с 14 странами - лидерами по внедрению этой прорывной технологии. Украина вошла в 14 мировых блокчейн лидеров!", - написал Яромоленко.По его словам, также в рейтинг лидеров вошли США, Канада, Бразилия, Австралия, Израиль, Дубай, Грузия, Эстония, Великобритания, Франция, Германия, Швеция и Китай.

Он отметил, что вместе с ЕБРР в течение трех недель в ВР будет подан общий законопроект про блокчейн.

Канада інвестує $1,1 млрд для будівництва нового кар’єру та ГЗК у Кривому Розі26 січня в конференц-залі міськради відбулося засідання щодо будівництва нового підприємства ShimanovSteel. У бесіді брав участь мер міста і канадська делегація на чолі з послом країни в Україні. На конференції обговорили перспективи і робочі моменти щодо реалізації ідеї, повідомляє Дніпроград.

Проект розроблявся близько восьми років. Процес його реалізації прискорило відкриття зони вільної торгівлі між Україною та Канадою. На території Шимановського родовища біля селища Рудникове планують побудувати кар’єр з видобутку залізної руди і гірничо-збагачувальний комбінат.

Згідно з проектом, будівництвом займатимуться українські компанії, але під керівництвом канадських фахівців. Розробка буде проходити за високими закордонним стандартами і на основі найсучасніших технологій. Всього чотири підприємства в світі побудовані за таким нормам.Територія, яка піде під забудову становить 122 гектари. На реалізацію витратять близько одного мільярда ста мільйонів доларів. Це найбільша інвестиція в промисловість України за останні п’ять років.

Керівництво компанії Black Iron вважає єдиною невирішеною проблемою землю, яка належить Міністерству оборони. На її місці повинна буде розташовуватися промислова зона. Зараз на ділянці розташований недіючий полігон. Канадські фахівці стверджують, що готові придбати нову аналогічну за площею ділянку землі для військових і обладнати там новий полігон за всіма стандартами НАТО. Натомість відомство повинне буде відмовитися від потрібної зони на користь міста.Канадський посол повідомив, що сім фірм їх країни стоять в черзі на інвестування проекту, тому з фінансуванням проблем виникнути не повинно.

Нибулон в этом году построит 2 зерновых терминала за средства ЕИБ и ЕБРР

Нибулон в этом году построит 2 зерновых терминала за средства ЕИБ и ЕБРР

Компания «Нибулон» построит перегрузочные терминалы в Запорожской и Днепропетровской областях за счет средств Европейского инвестиционного банка и Европейского банка реконструкции и развития. Об этом сообщила пресс-служба компании.

"Компания «Нибулон» продолжает реализацию амбициозной инвестиционной программы, в рамках которой мы планируем построить еще минимум 10 речных перегрузочных терминалов на берегах Днепра, Южного Буга и других судоходных рек страны", - говорится в сообщении.

В ходе встречи генерального директора компании Алексея Вадатурского с руководством Запорожской ОГА, обсуждалось строительство нового перегрузочного терминала в с.Терновка Вольнянского района. На Днепропетровщине также планируется строительство 2-х объектов зерновой инфраструктуры.

"Главная цель программы - разгрузка и сохранность автомобильных дорог Украины благодаря переориентации грузов на внутренние водные пути. Ежегодно мы транспортируем более 2 миллионов тонн зерновых грузов реками. В следующем маркетинговом году мы планируем транспортировать Днепром 3 миллиона тонн зерна, а следовательно разгрузим украинские дороги на более чем 125 тысяч грузовиков и сэкономим бюджетные средства на ремонте дорог", - отметил генеральный директор компании.

По его словам, до начала сбора нового урожая 2018 года компания построит еще 2 объекта в Запорожской и Днепропетровской областях. Новые предприятия будут построены за счет средств Европейского инвестиционного банка и Европейского банка реконструкции и развития.

Сумський завод “Насосенергомаш” відновив виробництво напівзаглиблених насосів для нафтопродуктівАТ “Сумський завод “Насосенергомаш” відновив виробництво напівзаглибних насосів типу 20НВ.

Насоси та агрегати на їх основі застосовуються для відкачування води, нафти і нафтопродуктів з заглиблених ємностей, повідомляє прес-служба підприємства.

Насоси відцентрові, вертикальні, секційні, з трансмісійним валом, з осьовим підведенням рідини, з гідравлічно розвантаженими від осьових зусиль робочими колесами, з приводом від електродвигуна. У насосах виконана модернізація підшипникового вузла, якісно поліпшує показники надійності роботи насоса.Насоси можуть застосовуватися на будь-якому резервуарі нормального ряду за рахунок зміни кількості ланок в напірної колонці, що дозволяють змінити відстань від опорної поверхні насоса до найнижчої точки всмоктуючого патрубка (глибина занурення до 15м). Насоси виготовлені з хладостойких сталей і допускають експлуатацію на відкритих майданчиках в умовах УХЛ1.

Администрация морпортов получила статус наблюдателя в Европейской организации

Администрация морпортов получила статус наблюдателя в Европейской организации

Администрация морских портов Украины (АМПУ) получила статус наблюдателя в Европейской организации морских портов (European Sea Ports Organization - ESPO). Соответствующее решение принял исполнительный комитет ESPO в Брюсселе, сообщается на сайте АМПУ.

«Вхождение АМПУ в ESPO - важный шаг интеграции Украины в международную транспортную инфраструктуру. Украина теперь официально - часть европейского портового сообщества. Кроме того, членство в ESPO позволит нам перенять лучшие европейские практики организации работы портов. Это шаг также важен с точки зрения реализации дорожной карты по имплементации нормативных документов ЕС в сфере морского транспорта, утвержденной Кабинетом министров Украины», - сказал руководитель АМПУ Райвис Вецкаганс.

Отмечается, что официальное представление АМПУ членам и наблюдателям ESPO состоится в ходе Генеральной ассамблеи 30 мая в Роттердаме. После этого, с 30 мая по 1 июня, АМПУ примет участие в ежегодной конференции и работе технических комитетов ESPO.

В АМПУ также отметили, что существует два вида членства в составе ESPO: полное членство (full membership) и членство в качестве наблюдателя (observer membership). Но поскольку Украина не является страной-членом ЕС, АМПУ имеет возможность присоединиться к ESPO исключительно в статусе наблюдателя.

Таким образом, АМПУ получает право делегировать одного своего представителя на заседание Генеральной ассамблеи ESPO, посещать и участвовать в работе всех технических комитетов, иметь доступ к внутренней базе данных ESPO с последней информацией о политике ЕС, в сфере инвестиций и грантов, а также возможность для индивидуальных запросов информации через Генерального секретаря Организации.

ESPO существует с 1993 года и объединяет портовые администрации стран Европейского Союза. На сегодня ее членами являются портовые администрации и национальные портовые ассоциации стран-членов Европейского Союза: Бельгии, Болгарии, Великобритании, Дании, Кипра, Финляндии, Франции, Германии, Греции, Ирландии, Италии, Латвии, Литвы, Мальты, Нидерландов, Норвегии, Польши, Португалии, Румынии, Словении, Испании, Швеции, Хорватии и Эстонии.

ESPO открыта для членов-наблюдателей из стран, соседствующих с ЕС. В частности, статус наблюдателя в организации имеют Израиль и Исландия.

ESPO постоянно работает над разработкой регуляторных документов международного уровня для улучшения работы и повышения качества услуг портовой отрасли.

Компанія на Тернопільщині почала експорт нового високотехнологічного добриваМіжнародна компанія EuroChem Group AG почала експортні поставки продукту UTEC-46, який виробляється компанією в місті Кременець, Тернопільської області, Україна, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Першими продукт отримають Угорщина і Молдова. UTEC-46 – високоефективне азотне добриво, яке містить інгібітор азоту і сприяє не тільки кращого засвоєння елементів живлення рослиною, але і знижує випаровування азоту до 30%, значно зменшуючи екологічне навантаження.

Продукт, на відміну від традиційного карбаміду, може вноситься в ґрунт без закладення, що дає застосовують UTEC-46 аграріям величезні переваги, які полягають як в економії на додаткових операціях, так і в економії часу – критичного фактору в агробізнесі. Продукт вже зарекомендував себе серед аграріїв України в торішньому сезоні, показавши високі результати врожайності на кукурудзі, озимої пшениці та інших культурах.

Європейські виробники, які вносять за цією технологією до 60% азоту, дуже позитивно сприймають українське виробництво EuroChem Group AG, високо оцінюючи якість продукту і його зручну логістику з Західної України.

Перше на пострадянському просторі виробництво UTEC-46 в Тернопільській області почала свою роботу в лютому 2017 року. На виробництві використовується краще європейське обладнання та високоякісні компоненти, персонал пройшов підготовку в Греції, на одному з найбільших ринків добрив з інгібіторами.

Підприємство EuroChem Group AG в Україні освоює нові ринки збуту UTEC-46, веде промислові випробування продукту в різних ґрунтово-кліматичних умовах України і на різних культурах. У 2018 році EuroChem Group AG готується почати виробництво інгібітору нітрифікації ENTEC – нового продукту з використанням новітніх розробок свого німецького дослідницького центру.

EuroChem Group AG – один з провідних виробників добрив в світі, підприємства якої виробляють переважно азотні і фосфорні добрива, а також продукцію органічного синтезу і залізорудний концентрат. Група має вертикально-інтегровану структуру. Діяльність «Єврохіму» включає добування корисних копалин і вуглеводнів, а також виробництво, логістику і дистрибуцію добрив. Головний офіс Групи розташований в м Цуг, Швейцарія, виробничі підприємства – в Бельгії, Китаї, Казахстані, Литві та Росії, а мережа дистрибуції – в Європі, країнах СНД, Азії та в Північній і Південній Америці. Штат співробітників Компанії налічує більше 25 000 чоловік по всьому світу.

Продовження: Як в Україні ничегониделаеца: № 219 (огляд)

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: #madeinukraine, #zubb, АПК, ОПК, Україна, бизнес, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, реформы, успехи, экономика, экспорт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments