Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Підприємство з Вінниці виготовляє та експортує олію на всі континенти світуНайбільше в Європі підприємство з виготовлення олії ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», який входить до промислової групи Vioil. Підприємство експортує продукцію в 69 країн світу.

Цікаво, що «масложир комбінат», як називають його вінничани, в 90-х роках могла спіткати доля інших промислових гігантів міста. В 90-х роках його мало не порізали на метал, але завдяки успішним менеджерам підприємство наростило свої потужності і на сьогодні переробляє 50 вагонів сировини в добу, передає vinnitsa.info.

«На сьогодні ми експортуємо продукцію в 69 країн світу. На добу виробляємо майже 1500 тон масла. Зараз працюємо на олії соняшниковій. За добу вихід олії складає близько 1300 – 1400 тон. Завод може працювати на соняшнику, ріпаку, на сої, а також плануємо переробляти льон», – розповів голова правління ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» Дмитро Чаленко.

«Україна в світі номер один по виробництву олії. В промислову групу Vioil входять два комбінати, але вінницький самий потужний комбінат і зараз, після останньої реконструкції, цей завод займає перше місце в Європі за потужністю. Щодо потреб, так як Україна номер один по виробництву олії, то ми поставляємо продукцію на весь світ. І в Африку і на екзотичні острови, і маємо поставляти в Антарктиду. В нас немає проблем з реалізацією, продукція дуже якісна, відповідає всім міжнародним стандартам. Тому можна сказати, що за нашою продукцією стоїть черга», – говорить фінансовий директор промислової групи Vioil Алла Власюк.

«Ми поставляємо свою продукцію на всі континенти світу», – додав Дмитро Чаленко.

Довідка:

На ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» знаходиться в м. Вінниця на вул. Немирівське шосе. На підприємстві працює 877 чоловік. Обсяг реалізованої продукції за січень – жовтень 2016р. – 2,552 млрд. грн.

Асортимент продукції складає понад 60 найменувань. Основні види продукції:

олії рослинні нерафіновані, рафіновані дезодоровані наливні та фасовані; кондитерські та кулінарні жири, саломаси різних марок; м’які маргарини в асортименті різної калорійності; шроти тостовані; лушпиння гранульоване; кисень технічний.

Територія підприємства
Tags: Вінниччина, агробизнес, заводы, зроблено в Україні, національний виробник, предприятия, продукция, производство, экспорт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments