Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Києві з'явилися сіті-лайти до 100-річчя бою під Крутами

На сіті-лайтах та білбордах української столиці з’явилась соціальна реклама, розроблена Українським інститутом національної пам’яті до 100-річчя бою під Крутами. Про це повідомляє прес-служба УІНП.

У Києві з'явилися сіті-лайти до 100-річчя бою під Крутами
Фото Українського інституту національної пам’яті

"Поява соціальної реклами до 100-річчя бою під Крутами стала можливою завдяки сприянню влади міста Києва. За сприяння Міністерства інформаційної політики така ж соціальна реклама очікується і в інших областях країни", - зазначається в повідомленні.

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься сота річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Бій відбувся 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути. На залiзничнiй платформi в Крутах перебувало до 520 українських воякiв, юнакiв і студентiв, озброєних 16 кулеметами та однією гарматою. Росіяни вдесятеро переважали, мали бронепотяг та артилерію.

Військами УНР під Крутами командував Аверкій Гончаренко. Завдяки вигідній позиції і героїзму українцям вдалося завдати росіянам значних втрат і стримати наступ до темряви.

У квітні 1918 року завдяки підтримці німецьких та австро-угорських військ (відповідно до Брестського договору) українці звільнили від більшовиків майже всю Україну. Таким чином, бій під Крутами став боєм за майбутнє України.

У Києві соціальну рекламу можна побачити орієнтовно за такими адресами:

Сітілайти: на вул. Велика Васильківська за номерами: 41, 52, 65, 109, 114, 118, 124, 132, 129; на вул. Володимирській за номерами: 60, 62, 64; на вул. Льва Толстого за номерами: 3, 5, 5-А, 12, 18, 35; на вул. Михайла Грушевського, 9/2; на вул. Саксаганського, 139 та бульварі Шевченка, 13/7, 58.

Білборди: на вулиці Привокзальній, біля Дарницького вокзалу; на вулиці Гришка, 1/2 та проспекті Свободи, 22.
Tags: Інститут національної пам’яті, Київ, Крути, вшанування, герої України, даты, память, пропаганда, реклама
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments