Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українку визнали генеральним менеджером року в Чикаго

Українку визнали генеральним менеджером року в Чикаго

Українка Людмила Червона отримала нагороду як найкращий менеджер готелів від Асоціації продажів та маркетингу у готельному бізнесі Іллінойсу.

Як повідомляє «Голос Америки», Асоціація об’єднує понад сім тисяч членів, це – готелі, ресторани, оператори турів та інші бізнеси, які надають послуги у сфері гостинності.

Червона переїхала до Сполучених Штатів у 1999-му році, коли виграла Green Card. Тоді вона одразу оселилася у передмісті Чикаго. Сама ж жінка про себе каже, що англійську знала дуже погано, а в університеті вивчала французьку та німецьку. Першою її роботою в США була крамниця, де дівчина пакувала продукти в целофанові пакети.

Однак вже за рік Людмила Червона працювати у готельному бізнесі. Спочатку – в готелі «Hilton» у відділі продажів. Останні чотири роки — у Chicago Essex Inn на посаді генерального менеджера.

«Ми дуже пишаємося, що пані Червона виграла нагороду «Генеральний менеджер року». Вона не лише найкращий генеральний менеджер одного з найбільших ринків Америки, а і визнана як один з найкращих експертів з управління прибутками в своїй галузі», — розповів старший віце-президент мережі «Oxford Hotels and Resorts» Джордж Джордан.

Раніше українка Ольга Бусо перемогла на конкурсі «Бізнес-леді» у Словаччині.


Tags: бизнес, готели, диаспора, женщины, знай наших!, карьера, менеджмент, мигранты, рейтинги, родом з України, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments