Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Брак єдності не дав утримати незалежність 100 років тому


Президент України Петро Порошенко заявив, що брак єдності - головне, що не дало утримати українську незалежність 100 років тому.

Про це він сказав під час урочистого зібрання в Українському Домі з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР, повідомляє Укрінформ.

"Ubi соnсоrdia ibi victoria - де злагода, там перемога. Ця мудрість, закарбована у крилатому латинському вислові, відтак була відома ще в давньоримські часи. І це саме те, що наші предки недооцінили сто років тому. Головне, що не дало тоді постати українській незалежній державі – брак внутрішньої єдності, політичні чвари, анархія", - сказав Порошенко.

Виступ Порошенка на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України / Фото: Шамкін Данііл. Укрінформ

Він додав, що комуністично-більшовицька демагогія замість того, щоб консолідувати нас у єдину націю, розпалювала соціальну ненависть між різними верствами суспільства.

"Калейдоскопічні зміни урядів, змови і постійні заколоти не залишали шансів на успіх. За чотири роки влада в Києві змінилася понад десять разів – поки не дісталася Кремлю на цілих сімдесят один рік", - зауважив Президент.

Порошенко також наголосив, що через брак міжнародної підтримки Україна в ті важкі часи залишилася сам-на-сам з агресором, а також не встигла створити боєздатного війська.
Tags: День Соборності, Західна Україна, Порошенко, УНР, Україна, праздники, свято, советская оккупация, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments