Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Крути 1918: на Київщині знімають батальні сцени історичного фільму (світлини)

У Київській області третій день проходять зйомки батальних сцен художнього фільму "Крути 1918", і нинішня снігова погода якнайкраще сприяє відтворенню тих подій, повідомляє Укрінформ.


Журналісти, які потрапили на знімальний майданчик у рамках прес-туру, мали змогу відчути атмосферу, в якій 300 студентів і юнкерів узимку 1918 року під Крутами гідно протистояли багатотисячній більшовицькій армії. Кадри з окопів, атака, використання піротехніки - таке масштабне дійство, напевно, не залишить байдужими майбутніх глядачів історичної драми.

Проте стрічка розрахована не лише на тих, хто цікавиться історією - "Крути 1918" планується як екшн, кіно для різновікової аудиторії.


Фільм розповідатиме історію реального бою, що стався на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. В основі сюжету - історія двох братів, Андрія і Олекси Савицьких, які на тлі доленосних подій у країні закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнили «червоні» агенти. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких і брати Савицькі, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Зйомка фільму про героїв Крут/Фото Євгена Любимова

Презентація фільму відбудеться 25 січня. Його представить творча група у складі режисера Олексія Шапарєва, продюсера Андрія Корнієнка, автора сценарію Костянтина Коновалова, акторів Євгена Ламаха, Надії Коверської, Андрія Федінчика, Олексія Тритенка, Олександра Піскунова, Дмитра й Остапа Ступок.

Виробництво фільму здійснює компанія Good Morning Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Перший знімальний день проходив на території національного парку "Межигір’я".
Tags: Київщина, Крути, кинематограф, съемки, фильмы, фото, історична правда
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments