Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Немного мокнуть зрадофилов в их грязное рыло

Зрадофилы, я вам тут покушать принес 🙂
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1806174083013002&id=100008612829760 …


John Smith @JohnSmit4enko
Тоже мне нашел экспертов. 🙂
У зрадофилов в авторитете рабиновичи, саакашвили, мураевы, богуцкие, 13-е, фалконы и т.д.. Этим клоунам хоть тонны фактов и аргументов выложи, у них все равно будет зрада.
Это менталитет такой - "мышки, живущие в зассаных норках" 😎
Это как анорексичке уже ее фото жуткие показывают, а она: это фотошоп, я не могу так выглядеть, я жирная)
но секте не интересны достижения, им нужен зрадатреш
Геть усі перелічені експерти - порохобіти на зарплаті, звісноYilia Savchenko‏ @InfinitumYilia

Джон Смит:

Когда вам кто-то снова затянет нытье о плохих реформах в Украине, или что их нет, или что запад устал, или что скоро заберут безвиз, или будут тыкать статью какого-нибудь леща или московского журналиста в западных сми о страшной карупцеи в Украине, просто киньте ему этот текст.
Реформы есть и это факт. А вот это цитаты о них настоящих экспертов, а не всяких клоунов и балаболов.

"Я хочу визнати надвичайний прогрес, якого було досягнуто українським урядом у реформі впродовж останніх трьох років, і це є також очевидним в економічних реформах, що на мою думку є доволі надихаючим", - Держсекретар США Рекс Тіллерсон.

Глава МЗС Великої Британії Боріс Джонсон: “Ця країна здійснила великий поступ, який потрібно відзначити: більше реформ було здійснено впродовж останнього року, ніж за попередні 25 років”

"Я вітаю дуже важливі реформи, які зараз проводяться в Україні. Це і непроста програма співпраці з МВФ, у рамках якої України виконала всі вимоги. Ми підтримуємо і схвалюємо кроки з реформування економіки та загального реформування української держави", – Ангела Меркель

"Ми бачимо, що (економічна – ред.) політика перебуває на вірному шляху та відповідає цілям програми. Що це означає? Відверто кажучи, я думаю, якщо ми подивимося на макроекономічні досягнення України – вони є дуже вражаючими", - зазначив директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен

"Україна зробила величезний прогрес в останні роки. З огляду на те, що було зроблене, реформи, які були здійснені, усе-таки залишається ще багато чого зробити", - президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер

Федеріка Могеріні назвала приголомшливою і видатною "роботу, яку провела українська влада за останні місяці для того, щоб конкретними заходами просунути вперед плани реформ".

В ЗСУ:
«Я служив у багатьох країнах і ніколи не бачив такої жаги до змін та реформ»
«Україну часто критикують за недостатню швидкість реформування, але прогрес, якого вдалося досягти у війську протягом останніх двох років, – величезний» - керівник канадської військової тренувальної місії в Україні Крістофер Рівз:

"Упродовж останніх чотирьох років було проведене значно глибше і значно масштабніше реформування, ніж за попередні 22 роки незалежності." - звіт “The Struggle for Ukraine”, аналітичний центр Chatham House, Велика Британія.

Директор Rothschild в СНГ Джованни Сальветти
– За последние три года Украина добилась значительного прогресса. Нужно учитывать, в каких условиях проводились реформы – война на Востоке, де-факто, ограничение основных торговых каналов с Донбассом и Россией, гиперинфляция и спад экономики.
Я был на выездных презентациях для инвесторов по государственным еврооблигациям и встретил нескольких инвесторов, специализирующихся на государственных проблемах развивающихся рынков, и большинство из них были довольны достижениями в плане реформ.
Конечно, все признают, что существует еще длинный список того, что предстоит сделать, но большинство инвесторов довольно искренне заявили, что возвращение Украины на рынок – это самая интересная история года среди происходящего на развивающихся рынках.

"Добийтеся, щоб поважали ваші успіхи - реформи у військовій галузі, на енергетичному ринку, в економіці в цілому. Скажіть на весь світ: ось у нас війна, а наш ВВП зростає. Це відмінний аргумент", - колишній глава британського уряду Девід Кемерон.
Tags: Запад, Порошенко, зрадофилы, оценка, реформы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments