Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Шустер-Stagnation

Подивився Шустер-Live і щось мені це нагадало.. А-а, згадав! Кисіль-шоу дворічної давнини. Мулуваті придворні політолухі, завчені фрази з ранкових газет, і Сам попередник попередників – Микола Янович власною персоною.

Послухав хвильку про вихід на стабільний шлях розвитку, про підвищення покращення нашого завтра-вчора і плюнув.

624.43 КБ
Колаж

Зрозуміло, що нічого з цього трикутника путнього не вийде. Б’юсь об заклад, що рейтинг вдруге перекупленого Фірташем у Хорошковського Інтеру повзе до низу. І фіг з ним. Прикро, що сива інтелігента людина, так безглуздо підпала під вплив влади.

Це сповзання до рівня російських шоу почалось не сьогодні. Останні дзвіночки задзвонили у першій програмі Шустер-Live на Інтері. В студію завезли луганчан і земляків президента. Потім прибрали голосування з Фейсбук і інших ресурсів. Холуйський Монолог динозавру , тобто «Діалог з країною», який вів Савік, став його фаховою декласацією і може сперечатися в номінації Підхалімаж року.

Повагу українців Савік може повернути, лише зробивши крок на зустріч глядачам. Не на стороні режиму, а із позиції суспільства. Покинути телебачення із гучною заявою до кращих часів або повернути рівність можливостей – влади і опозиції. Як це він зробив свого часу на Росії.

Виявляється гроші важніше за честь. Шкода. Прощавай свобода слова! Підозрюю, що далі Шустер-Live очікуватимуть вистави за сценарієм Банкової.
Tags: Интер, Шустер, двойные стандарты, заметки О. Леусенко, критика, репліка, свобода слова, телевидение, цензура
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments