Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Пиар конченных мразей на костях (обзор шабаша падальщиков)

Свора диких собак радостно обгладывает труп несчастной Ирины Ноздровской. Слышны урчанье и повизгивание. Мрази.

Юрій Каракай‏ @karakay67
Почему бы не оставить душу этой женщины в покое? Зачем эти пляски на костях? Пусть правоохранители занимаются этим делом, а не "зомби - все по 200грн".
Пока не уберут с Украины Хряка-Саака,не накажут провокаторов при попытке захвата Октябрьского-эта херня будет продолжаться постоянно,только с некоторой сменой декораций.
Это не собаки, не обижайте животных! Это опарыши, они питаются мертвечиной, они живут за счет несчастий других.
Гиены!
Жаль, что не было его ей в поддержку когда она была жива ни разу. Что посадила виновника практически самостоятельно. А теперь ей помощь вряд ли нужна. Похоронить только..
З'явився Мустафа - і все стало ясно Гниди піаряться на горі людей Загострили питання про вбивство -досі влаштовувати безлад
Дуже жаль молодої жінки. Але... Чи не здається вам дивним, що правозахисницю вбивають після невдачі з саакомайданом? Таке враження, що вбивство Ірини Ноздровської було запасним планом, на випадок провалу "Плану "А"
Блин,задолбали своими сборищами


Йой... мацковській камсамолєц приїхав помітингувати.

Шкварки News‏ @ShkvarkiUA
Кто эти молодые, крепкие мужчины?

професійні мітингувальники, нероби одним словом
В 2016 році цього комсомольця запросили в Польшу: Портніков розповідав полякам що у нас з поляками давні історичні зв'язки і ми цивілізаційно споріднені. кацап-муджабаєв заперечував цьому і лобіював спорідненість з кацапами
І тут воно приїхало в Україну і почало качати зраду.
...а лица, артисты.
Он мне сразу не нравился. Слишком много заезжих деятелей больших и малых стран у нас порядки пытаются наводить. Любят Украину больше своих родин - знают 6л"ди, что профилактического массажа почек резиновым дрыном не будет.


Szürke_Varázsló @Shandor_V:
Найем, богуцкая, саакашвиля, соболев, семенченко и иже с ними..какими же ментальными пидорами вы стали...Это вы пиаритесь на крови,это вы шавки фсбшные закидываете говном всё позитивное в стране..
Вы моральные деграданты и продажные шкурки.
Это вы —«враги в Киеве». Шмары конченые

Чому стали? Вони їми і були, просто зараз в них з"явилася можливість проявити це майже на повну силу
Им хочется, в угоду путлеру, расшатать ситуацию в Украине и привести к власти более сговорчивого с кремлем президента.


Сантехник киевский @santehnikki:

Все таки не шарять ці Найєми та їх друзі у резонансних вбивствах. Ось якщо б вони завалили Йулю, ото да
Найєм та його друзі в футболках "Хто вбив Ю?" - тіко представте... Бімба!
Так я ж за шо! Ото був би справжній резонанс. Прикінув єбальнік Ткача в такий футболці з їі портретом і цим надписом


Galina @galadriel999:
Виявляється, за життя Ноздровська, як і Савченко приймала участь у шоу "Битва екстрасенсів".
Чи є співпадінням те, що її тіло знайшли у тому самому місці, де вона проводила обряд проти відьми, що її "зурочила"?


Чи не була Ноздровська спеціально вибрана членами кружка "Розхитай Україну" на роль сакральної жертви? І чи був до цього причетний Найєм, який одразу, ще до висновків експертів про причини загибелі почав волати про знищення правозахисників в Україні?
Ці питання починають хвилювати багатьох українців


Тим більш, що поведінка покійної іноді була м"яко кажучі, неадекватна https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=366502680463600&id=100013116120458 …

очень прозаическое.у нас в стране средневековое отношение к психическому здоровью людей.люди мучаются,болеют,доводят себя и окружающих до смерти просто потому,что никто не хочет признать какое же дерьмо у него в голове и разгребать его
Так, лайна там було забагато, жінка була явно неадекватна. Варто лише поглянути на сюжет, що третій після тексту.

Смертельний обряд вінчання забрав на той світ молоду маму
16-річна Настя Ноздровська з села Демидів, Київської області, півроку назад втратила спокій і здоровий сон. Дівчинку стали доводити до божевілля нічні кошмари. Родичі стривожені! Їх лякає те, що описує їм Настя. Згодом через нічні кошмари у Насті все частіше стали виникати панічні атаки. А потім з дівчиною ледь не сталася біда …
«Мене хочуть забрати на той світ» – впевнено говорила дівчина і відчайдушно просила допомоги у експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси».
Ясновидиця Олена Курилова та відьма Жанна Шулкаова без роздумів погодилися взятися за справу. В ході розслідування вони дізналися, що не так давно в родині Насті сталася страшна трагедія – під колесами автомобіля померла рідна тітка дівчини Світлана.
«До мене прийшло видінная, як спалах … Світлану в страшний тунель веде якийсь хлопець в костюмі жениха, а вона поруч з ним йде як наречена», – розповіла Жанна Шулкаова.
«Там була прив’язка! Йде чітке розуміння того, що вона на тому світі заміжня. Тобто, на той світ її забирав наречений!» – сказала ясновидиця.
Але як таке можливо, якщо при житті Світлана була один раз заміжня і дуже любила свого чоловіка? І хто той потойбічний наречений, який міг забрати жінку на той світ? А найголовніше – чому і від кого покійна Світлана благає ясновидців захистити свою племінницю Настю? Невже дівчинці теж загрожує якась небезпека?
Дивіться прямо зараз випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: http://ekstrasens.stb.ua/ua/2016/08/22/smertelnyj-obryad-venchaniya-zabral-na-tot-svet-moloduyu-mamu/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=bitva_ekstrasensov
Цікаво, а якщо знайдуть вбивць і відкриються цікаві моменти зо ніяким чином з «злочинною» владою не пов’язано. Чи «активісти» вибачатимуться? Впевнен, що ні бо тоді вони вже забудуть про цю тітку геть як в свій час забули про «звільнення» полонених у «блохаді»

Продолжение: Київ тероризують шайки професійних провокаторів, или вопрос, высосанный из.. пальца.
Зрадогниды даже покойную сделали своей "титушкой"

Tags: Шатун, гниди, зрадофилы, леворуцие, мрази, пиар, пидарасы, провокации, шапито, шариковы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments