Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Звіт InformNapalm про перемоги і розслідування-2017 злочинів фашистської РосіїДорогі друзі, вітаємо вас з Новорічними святами! https://informnapalm.org/ua/informnap... Черговий рік минув у боротьбі. Цей рік ми провели разом з Україною. Активісти з Німеччини та Грузії, Швеції та Болгарії, Чехії та Польші, Білорусі та Туреччини, США, Франції та багатьох інших країн. Всі ми - волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Ми говоримо різними мовами, живемо за тисячі кілометрів один від одного, у нас різні релігійні переконання, проте нас єднає гостре відчуття справедливості та бажання зупинити агресію Росії. І за 2017 рік ми зробили досить багато. Провели 313 нових розслідувань, в яких зібрали ґрунтовні докази російської агресії проти України, Грузії та Сирії.
Поширили 2470 перекладів різними мовами. Встановили ще 11 з 44 типів новітнього російського озброєння на Донбасі, виявили ще 8 з 83 військових частин ЗС РФ, які відряджали в Україну російських військовослужбовців. Ми досягли значних успіхів у стратегічній комунікації та непублічній дипломатії. Виступали на міжнародних безпекових форумах та конференціях у Естонії та Литві, презентували матеріали досліджень у США та Німеччині. Провели понад 120 зустрічей із журналістами, експертами та дипломатами. На InformNapalm посилались тисячі публікацій у ЗМІ. Наші доповіді демонструвались на сесіях Парламентської Асамблеї ОБСЄ та були долучені до позову України проти Росії в Європейському суді з прав людини. Протягом року ми успішно зривали інформаційні операції Кремля та публікували беззаперечні докази російської агресії. Проте боротьба триває і для спільної перемоги треба ще дуже багато зусиль. Кожний із вас може долучитись до нашої спільноти та стати частиною команди InformNapalm. Гуртом ми досягнемо більшого, і хай новий 2018 рік принесе нам спільну перемогу!
Tags: informnapalm, Новий рік, волонтеры, доказательства, перемоги, поздравления, преступления России, расследование, русская агрессия в Украине
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments