Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В БПП выступают за экстрадицию Саакашвили. Крысы Найем с Лещом обос.. драпают.

Неизвестный художник. Найем и Лещенко покидают Саакашвили.

Серый Кардинал‏ @slevo4kin

упсдругий пішов


Народный депутат Украины от фракции "Блок Петра Порошенко" Ирина Фриз заявила, что выступает за экстрадицию экс-президента Грузии Михеила Саакашвили. Об этом она написала в Facebook.

Фриз выступает за экстрадицию Саакашвили

"Я за екстрадицію цієї особи куди завгодно аби подалі від України, адже вона нищить нашу державу, зневажає наше минуле, нивілює майбутнє...", - написала Фриз.

Она также опубликовала скрины, где упоминается Саакашвили, в частности его высказывания в отношении полковника полиции Германа Приступы.

Фото Vitaly Chervonenko.Фото Vitaly Chervonenko.

Штурмувати палац культури під час новорічної вистави для дітей, знущатись та бити захисників та правоохоронців, утворювати псевдосупротив у палатках одночасно проживаючи в апартаментах класу люкс, перетинати в незаконний спосіб кордон, лобіювати під час перебування у виконавчій владі корупційні законопроекти для Одеської митниці, радити давати інтерв`ю московським ЗМІ .... що ще має зробити особа, яка прагне як наркоман дози, лише одного - влади, вбиваючи й руйнуючи всі державні інститути.

У той час, як чинна влада, дотримуючись закону діє в правовий спосіб щодо нього, він, як Путін нехтує верховенством права, викривляє постулати на вільний протест, свободу слова, порушує закони і утворює віртуальний простір негативу. Йому потрібен не імпічмент - йому потрібна влада в країні в десять разів більша за ту, з якої він позорно втік.

Тому я за видворення цієї особи.
З точки зору права на висловлення думки, я не буду коментувати все, що буде сказано під моїм баченням, адже кожен має право на власну думку.
З точки зору технології, хочу бути відвертою, то чим більше коментів, будь -яких, тим більше користувачів FB, зможуть побачити моє відношення до цього паразитуючого гастролера. А саме цього я й прагну.
Tags: Лещенко, Найем, Саакашвили, Фріз, Шатун, бегство, гниди, депортации, задняя, крысы, леворуцие, маргиналы, мрази, слив, трусость, шапито, шариковы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments