Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

1-ый зам спикера Рады: "Действия Саакашвили и его сторонников - это терроризм". Согласен!

Первый заместитель головы Верховной Рады Ирина Геращенко называет штурм Международного центра культуры и искусств сторонниками экс-председателя Одесской ОГА Михеила Саакашвили терроризмом. Об этом она написала в Facebook:

Ирина Геращенко: Действия Саакашвили и его сторонников - это терроризм
Якими ж покидьками потрібно бути, аби топтатися по місцю, де лежали наші поранені і вбиті. Лезгинка і камаринская на кістках... просто негідники.
Якими ж покидьками треба бути, аби жбурляти шашки у ВР , коли там традиційна дитяча щоп'ятнична екскурсія. І захоплювати магазини солодощів чи Палац, коли там повно дітей і проходить свято Миколая. Це тероризм, це реальна небезпека життям і здоров'ю пересічних украінців, українських дітей . Це має отримати публічне засудження парламенту. Це повинно отримати реакцію " Самопомочі" чиї депутати перетворилися на бойовиків і " Батьківщини", чиї депутати взяли агресивного апартида на поруки. Ви взяли на поруки людину, яка готова ризикувати життям українських дітей- і це тепер ваша політична відповідальність! Може, хтось високоморальний покається завтра на погоджувальній?
Соромно, що депутат , який має своїх малих дітей, який ще вчора очолював ключовий парламентський комітет, сьогодні перетворюється на бойовика. Так захоплювали приміщення в Криму і на Донбасі, й плювали на безпеку простих громадян. Так Путін говорив, що попереду поставимо жінок і дітей. Українських . Це потрібно негайно зупинити. Дно.
Р. S. Агресія в Києві проти Украіни відбувається в той час, коли на фронті ми бачимо небезпечні маневри росіян, відкликання росіян з СЦКК, що свідчить про посилення рівня загроз.

Князев поручил обезопасить детей, которые находятся в Октябрьском

Князев поручил обезопасить детей, которые находятся в Октябрьском – депутат

Глава Нацполиции Сергей Князев поручил обеспечить безопасность детей, которые находятся в Международном центре культуры и искусств. Помещение центра пытаются штурмовать сторонники экс-председателя Одесской ОГА Михеила Саакашвили.

Об этом сообщил в Facebook член Коллегии МВД, народній депутат Антон Геращенко.

"Глава Национальной полиции Сергей Князев поручил обеспечить безопасность детей и их родителей, а также сохранить общественный порядок силой закона", - написал Геращенко.

Как сообщалось ранее, бандит Саакашвили заявил о планах организовать штаб в помещении Международного центра культуры и искусств. Фанатики Саакашвили находятся возле центра. Здание оцеплено бойцами Нацгвардии, они не пропускают внутрь проплаченных титушек. Кремлевские провокаторы призывают к штурму. Гниды бросили дымовую шашку.

В прошедшее воскресенье шариковы банды Саакашвили во время марша заблокировали посетителей магазина Roshen, а в другом магазине Roshen на Крещатике побили витрины.
Tags: Геращенко, Князєв, Саакашвили, Шатун, бандитизм, гниди, захватчики, зрадофилы, кроты Лубянки, маргиналы, мрази, терроризм, шариковы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments

Recent Posts from This Journal