Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Тернопіль вдруге накрила “КіноХвиля”

Другий Всеукраїнський форум «КіноХвиля» зібрав у Тернополі режисерів, акторів, сценаристів майже 30 українських та закордонних стрічок, які демонструватимуться упродовж трьох найближчих днів, повідомляє Укрінформ.

Тернопіль вдруге накрила “КіноХвиля”

«Такий форум проводимо у нашому місті уже другий рік поспіль. Хочемо якомога ширше показати сучасне українське кіно, створити атмосферу культурної дискусії про стан кінематографу в Україні. А відкриваємо форум прем’єрою фільму «Поза зоною», який був відзнятий в Тернополі. Це короткометражний дебютний фільм Нікона Романченка, який став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Окрім цього, передбачено перегляд близько 30 стрічок українських режисерів, в тому числі фільмів, номінованих на «Оскар». Зокрема, глядачі зможуть побачити стрічки «Рівень чорного», номіновану від України, «Іній», номіновану від Литви, а також — «Межу», номіновану від Словаччини. Ці фільми представлятимуть актори, продюсери, режисери», - розповів начальник міського управління культури і мистецтв Олександр Смик.

У програмі форуму зустрічі з відомими режисерами, продюсерами, акторами, низка майстер-класів, прем’єрні і допрем’єрні покази, кастинги.

У день проведення кінофоруму обласним центром курсуватиме «Кінотролейбус». У ньому показуватимуть трейлери українських фільмів, зокрема тих, які відзняті в Тернополі.
Tags: Тернопіль, актеры, кинематограф, кинофестивали, культура, продюсеры, режиссеры, фильмы, форумы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments