Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як в Україні ничегониделаеца: № 176 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут (№№ 01-100) і тут (№№ 101-...)

Українські інтерактивні столи підкорили MicrosoftНа офіційній сторінці кейсів Microsoft з’явилася історія української компанії Kodisoft Дмитра Костика, яка виготовляє інтерактивні столи для ресторанної індустрії в усьому світі, передає nachasi.com.

Компанія Kodisoft створила інтерактивну технологію для ресторанів, яка пропонує по-новому поглянути на обслуговування гостей у закладах харчування. Її апаратну платформу засновано на роботі Windows 10 IoT та Microsoft Azure.

Мета розробників — підключити стола у ресторані до хмарних сервісів. Це дає змогу створити схему миттєвої взаємодії для замовлень та розваг. Достатньо торкнутися поверхні стола — і на великому екрані ви можете зробити замовлення. А ще — пограти в ігри в очікуванні замовлення чи долучитися до інтерактивних сервісів, які пропонують партнери ресторану.

Столи від Kodisoft використовують хмарні технології, які зараз активно просувають у Microsoft. Почасти цим пояснюється потрапляння українського кейсу на сторінки офіційного сайту компанії, заснованої Біллом Ґейтсом.Для масштабування та забезпечення високого рівня синхронізації українці обрали Microsoft Azure IoT Suite. Він дає змогу підключитися до хмарного сховища та оновлювати застосунки та конфігурацію столів віддалено. Взаємодія розробника із пристроями відбувається незалежно від того, де і в якій кількості використовуються ці столи.

Серед подальших планів розробника — удосконалення технологій машинного навчання та підвищення адаптивності меню та спеціальних пропозицій власниками закладів в залежності від потреб гостей ресторану. Вже зараз такий підхід дає змогу наростити продажі до 32% — і на цьому компанія не збирається зупинятися.

На Сичеславщине установили первые стационарные посты экомониторинга

На Днепропетровщине установили первые стационарные посты экомониторинга

В Днипре, Никополе и Павлограде в жилых кварталах установлены первые стационарные посты экологического мониторинга, которые работают в тестовом режиме. Об этом сообщили в департаменте экологии и природной среды Днепропетровской облгосадминистрации.

"На три стационарных экопоста из областного бюджета было выделено свыше 3,7 млн грн. Они исключительно украинского производства и приобретены через систему электронных госзакупок Prozorro. Считаю, что это эффективное приобретение - оборудование сертифицированное, компактное, недорогое в обслуживании", - отметил директор департамента экологии и природной среды Днепропетровской облгосадминистрации Руслан Стрилец.

По его словам, до конца декабря посты экомониторинга позволят получать полноценные данные о состоянии окружающей среды в этих городах в режиме онлайн, с передачей на сайт ecoinfo.pro.

Специальные датчики постов экомониторинга будут определять состав воздуха по пяти показателям. Это позволит установить наибольших загрязнителей атмосферы в городах и отслеживать динамику выбросов для необходимого реагирования власти.

По информации пресс-службы ОГА, со следующего года на Днепропетровщине начнет работать передвижная лаборатория, оборудованная в автомобиле. Специальные датчики будут замерять уровень загрязняющих веществ в конкретной точке. Эти данные также сразу будут передаваться на сайт ecoinfo.pro. Передвижная лаборатория стоимостью 1,9 млн грн была приобретена за средства областного бюджета.

У жовтні в Україні виробництво замороженої свинини та охолодженої курятини зросло на 41%За даними відомства, замороженої свинини протягом жовтня вироблено 1,3 тис. тонн, що на 41,3% більше показників жовтня 2016 року, та на 40,3% перевищує результати вересня 2017 року, повідомляє Agravery.com.

До того ж, охолодженого м’яса свійської птиці у жовтні вироблено 64,1 тис. тонн, а це на 5,4% більше, ніж у жовтні 2016, та на 8,6% ― ніж у вересні 2017.

Японская компания Fujikura намерена открыть на Львовщине третье предприятие

Японская компания Fujikura намерена открыть на Львовщине третье предприятие

Намерения открыть на Львовщине свое третье предприятие задекларировала японская компания Fujikura Automotive Europe GmbH. Об этом шла речь во время встречи представителей компании с руководителем облгосадминистрации Олегом Синюткой.

"Наш рост позволяет нам планировать расширение деятельности, поэтому вполне вероятно, что уже в следующем году мы будем говорить об открытии нового завода на территории Львовской области", - сказал президент компании Акира Сасагава.

Представители Fujikura выразили просьбу посодействовать ускорению пересечения границы грузов, чтобы обеспечить бесперебойное производство и своевременное выполнение заказов.

Обсяги торгівлі між Україною та ЄС зросли на 30%Україна і Європейський союз збільшили обсяги двосторонньої торгівлі на 29%, про це прем’єр-міністр сказав на брифінгу за підсумками зустрічі з главою європейської дипломатії Федеріки Могеріні, передає прес-служба уряду.

У нас відбулися інтенсивні переговори. Ми довели, що працюючи разом, ми можемо досягти значних позитивних, конкретних результатів, які впливають на повсякденне життя людей, – сказала Федеріка Могеріні.

Вона зазначила, що план змін, які зараз впроваджує Україна, – несе фундаментальні перетворення, і в їх основі повинна бути ефективна антикорупційна політика. В свою чергу прем’єр-міністр України відзначив зростання торгівлі з ЄС, як один з найбільших спільних здобутків.

Маємо 29% зростання двосторонньої торгівлі. Ми визначили подальшу співпрацю в наступні роки, кроки продовження реформ, які в тому числі дадуть нашим громадянам відчути зміни на краще, – додав він.

Реставрация львовского собора Святого Юра будет стоить 12 миллионов

Реставрация львовского собора Святого Юра будет стоить 12 миллионов

Управление капитального строительства Львовской ОГА намерено заключить договор с предприятием "Центр комплекс" Львовской областной ассоциации инвалидов на проведение работ на территории Архикафедрального собора святого Юра во Львове.

Предприятие выиграло тендер, предложив самую низкую цену - около 12,140 млн грн. Об этом говорится в информации на сайте системы публичных закупок ProZorro.

Согласно документации, должна быть благоустроена территория верхнего и нижнего дворов, реконструированы ограждения, завершена реставрация Митрополичьих палат, обустроен объезд северного и западного корпусов капитула.

Также запланированы вырубка сухостойных и аварийных деревьев, обустройство системы поверхностного водоотвода, замена газопровода. Кроме того, должны быть установлены парковые скамейки, урны, столбики для ограничения движения и обустроена система внешнего освещения.

Напомним, согласно распоряжения правительства от 22 июля 2016 года, реставрация и реабилитация комплекса сооружений Архикафедрального собора святого Юра во Львове должна быть проведена до 2020 года. На эти цели в 2017 году из госбюджета выделили 20 млн грн.

Інвестиції в економіку Івано-Франківщини зростаютьВ головному управлінні статистики Івано-Франківської області повідомляють, що на 1 жовтня цього року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області з початку інвестування, склав 922,4 млн дол. США.

Найбільш значні обсяги прямих іноземних інвестицій зосереджені на підприємствах міст Івано-Франківська (54,9% загальнообласного обсягу інвестицій) та Калуша (28,7%). Cеред районів області найбільша частка капіталу нерезидентів залучена в економіку Калуського і Рогатинського (по 3,1%) та Тисменицького (2,7%) районів. Питома вага прямих інвестицій нерезидентів міста Коломиї у загальнообласному обсязі склала 1,9 %, міста Яремче, Долинського та Тлумацького районів – 1,1–1,3%; частка інших районів не перевищувала 0,8%.

Сукупний обсяг іноземного капіталу на 1 жовтня 2017 року, порівняно з обсягом інвестицій на початок року, зріс на 11,6%. Збільшення обсягів прямих інвестицій спостерігалось у всіх містах та районах, крім Верховинського. Найвагоміше зростання обсягу прямих іноземних інвестицій відбулося у Рожнятівському районі (у 2,6 раза), місті Болехові (на 18,6%), Тлумацькому районі (на 15,4%), містах Калуші (на 14,7%) і Яремче (на 14%), Калуському (на 13,9%), Надвірнянському (на 13,3%) районах, місті Івано-Франківську (на 11%).

Цьогоріч у січні-вересні в економіку області надійшло 1,8 млн дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з них найбільше у підприємства Рогатинського району – 521,1 тис. дол., або 29,2% загальнообласного обсягу надходжень, міст Івано-Франківська – 495,5 тис. дол. (27,8%) та Коломиї – 454,5 тис. дол. США (25,5%).

Найбільший обсяг капіталу (від 70% до 100% загального обсягу іноземного капіталу міста (району)) закордонні інвестори спрямували у промислові підприємства міста Івано-Франківська, Рожнятівського, Верховинського районів, міста Коломиї, Тисменицького, Надвірнянського, Галицького, Долинського, Косівського районів, міст Калуша, Болехова.

У Коломийському, Тлумацькому, Калуському та Рогатинському районах переважна частка прямих іноземних інвестицій залучена у підприємства сільського, лісового та рибного господарства (68–97%).У Бурштині, Богородчанському та Городенківському районах найбільш інвестиційно привабливими для іноземних інвесторів є підприємства оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (66–83%), у Снятинському районі – підприємства, що здійснюють операції з нерухомим майном (89,2%), у місті Яремче – з тимчасового розміщування й організації харчування, де зосереджено 96,6% іноземного капіталу.

Укрзалізниця за счет оптимизации начала более эффективно использовать зерновозы

Укрзализныця за счет оптимизации начала более эффективно использовать зерновозы

За счет оптимизации маршрутов и корректировки планов нагрузки ПАО "Укрзалізниця" в ноябре этого года улучшило основные количественные и качественные показатели использования хоппер-зерновозов. Об этом сообщает пресс-служба Укрзалізниці.

"В ноябре 2017 года по сравнению с предыдущим месяцем ПАО «Укрзалізниця» улучшило основные количественные и качественные показатели использования хоппер-зерновозов инвентарного парка общества. Специалисты объясняют, что ускорить оборот вагонов удалось за счет оптимизации маршрутов отправки зерновых грузов, корректировки планов нагрузки и методики использования зерновозов в пиковые периоды", - говорится в сообщении.

Как сообщил директор филиала «Центра транспортной логистики» ПАО «Укрзалізниця» Сергей Пидгородецкий «Железнодорожному информационному порталу», в ноябре общий оборот вагонов составил 8,09 суток, то есть этот показатель улучшен на 1,57 суток. Местный оборот зерновозов в ноябре по сравнению с предыдущим месяцем ускорен на 0,21 суток – до 5,33 суток. Укрзалізниця также почти на 16 суток улучшила транзитный оборот груженых вагонов – с 36,03 суток в октябре до 20,04 суток в ноябре.

Руководитель Центра транспортной логистики также добавил, что в прошлом месяце железнодорожники приложили максимум усилий и определенным образом корректировали свои планы, чтобы обеспечить перевозку урожая зерновых с основных зернохранилищ. «Мы оптимизировали некоторые направления отправки грузов, объединили отдельные маршруты и выполнили адресные маршрутные отправки, благодаря чему улучшили работу по вывозу зерна. Кроме этого, чтобы удовлетворить потребности зерновиков в подвижном составе, откорректировали свои планы и усовершенствовали методики применения зерновозов в пиковый сезон», - отметил Подгородецкий.

На підприємстві України запровадили інноваційну технологію протравлювання насінняІнноваційну технологію протравлювання насіння запровадили на насіневому заводі України, передає infoindustria.com.ua.

Ця технологія використовується тільки на двох підприємствах у всій Європі та один з них знаходиться в Україні в селі Стасі у Полтавській області.

Інновація полягає в тому, що при протравлюванні використовуються піна СЕТ-М, яка забезпечується більш рівномірним розподілом розчину на поверхні насіння, покращує термін зберігання протравленного насіння та попереджує утворення пороху, яка при відкритті мішку з насінням піднімається в повітрі та негативно впливає на робочий персонал, що засипає насіння в сівалку.

По Черкассам пройдет «умный» туристический маршрут

По Черкассам пройдет «умный» туристический маршрут

В Черкассах проложат туристическую тропу с QR-кодами по достопримечательностям города, сообщается на сайте Черкасского городского совета.

«Разрабатывается уникальный пешеходный туристический маршрут до 4 километров, содержащий до 20 исторических объектов - памятников истории, архитектуры, знаковых мест Черкасс, возле которых будут размещены таблички с QR-кодами. Имея в смартфоне соответствующую программу считывания таких кодов, можно сразу же получить информацию с описанием этого памятника», - говорится в публикации.

Отмечается, что проект будет действовать как через интернет, так и оффлайн. Для этого планируется напечатать специальные карты.

В ближайшее время Черкасский городской совет и один из мобильных операторов подпишут соответствующее социальное соглашение о сотрудничестве и подробнее обсудят маршрут туристической тропы и сроки реализации проекта. Ориентировочно начать работу над проектом планируется уже в этом году.

Такие «умные» туристические маршруты уже реализованы в Полтаве, Черновцах, Львове, Ужгороде.

Рада ввела нульову ставку на імпорт сировини для виробництва скла


сода

Верховна Рада знизила з 5,5% до 0% ввізне мито на кальциновану соду, що використовується в хімічній, металургійній та скляній промисловості.

Такі заходи були запропоновані у зв’язку з тим, що єдиний виробник кальцинованої соди “Кримський содовий завод” (КСЗ) залишився на окупованій території, тож скляна промисловість залишилася без стабільних поставок сировини, передає Укррудпром.

Відміна мита допоможе забезпечити альтернативні поставки соди, зокрема, з США та країн ЄС. За оцінкою українських виробників скла, поставки соди можна збільшити за рахунок імпорту з Польщи, Румунії, Туреччини та Болгарії. Відміна мита також сприяє зниженню собівартості продукції, адже у собівартості скляних виробів вартість соди складає 20%.

У січні-вересні поточного року Україна імпортувала більше 143 тис. тонн соди на $28,9 млн., у тому числі 71,4 тис. тонн на $13,9 млн. – з країн постсовку. Серед найбільших європейських постачальників – Польща (22,2 тис. тонн), Румунія (23,4 тис. тонн), Боснія і Герцеговина (14,1 тис. тонн).

Структура собственности акционерных обществ становится более прозрачной

Структура собственности акционерных обществ становится более прозрачной - Нацкомиссия

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку расширит объем информации, которая публикуется Комиссией в Общедоступной информационной базе данных. Об этом сообщается на сайте НКЦБФР.

"На выполнение требований Закона Украины относительно повышения уровня корпоративного управления в акционерных обществах (№1983-III 23 марта 2017 года) НКЦБФР обнародовала в Общедоступной информационной базе данных о рынке ценных бумаг информацию о владельцах пакетов (10% и более) акций частных акционерных обществ и о владельцах пакетов (5% и более) акций публичных акционерных обществ", - говорится в сообщении.

Информация, которая обнародуется Комиссией в Общедоступной информационной базе данных о рынке ценных бумаг, отныне будет содержать:
- размер пакета такого владельца с указанием процента, количества, типа и/или класса принадлежащих такому владельцу акций;
- сведения о собственнике с указанием имени и фамилии / наименования владельца;
- код собственника в соответствии с Единым государственным реестром юридических лиц, физических лиц - предпринимателей и общественных формирований (для юридического лица - резидента);
- код/номер владельца из торгового, банковского или судебного реестра, регистрационного удостоверения местного органа власти иностранного государства о регистрации юридического лица (для юридического лица - нерезидента).

Сейчас опубликована информация по состоянию на 30.09.2017 года о владельцах пакетов - физических и юридических лицах 10% и более акций. По результатам четвертого квартала 2017 года информация будет обновлена о владельцах пакетов 5% и более акций акционерных обществ, отметили в НКЦБФР.

Законом изменена статья 42 Закона Украины «О ценных бумагах и фондовом рынке» в части объема раскрытия информации о лицах, которые имеют значительную долю в капитале акционерного общества. Новые законодательные требования призваны обеспечить прозрачность структуры собственности акционерных обществ и повысить уровень информированности инвесторов о деятельности компаний.

На Волині з’явився новий фундуковий сад площею 30 гаНа землях, які не оброблялися 27 років, волинські підприємці вирішили закласти фундуковий сад. Головним чином – це інвестиція в майбутнє, адже прибуток сад почне приносити лише через 5 років, повідомляє “Агро-Центр”.

Під фундуковий сад було відведено 30 гектарів землі в Ківерцівському районі на території сільради Журавичів.Цю ідею я зі своїм Другом Сергієм, виношував п‘ять років, побували не в одному інституті за кордоном, об‘їздили величезну кількість садів, – розповідає підприємець Юрій Гупало.

Планують вирощувати саме екологічно чисті горіхи. Ще під час посадки технологи внесли спеціальні бактерії проти появи шкідників, щоб не застосовувати хімію. 15 тисяч саджанців завезли з Польщі. В місцевого фермера замовляли їх ще за рік.Щоправда, самі горіхи почнуть з’являтися на деревах через 5 років, а от справжні прибутки фермери отримають лише через 10. Реалізовуватимуть фундук перш за все в Україні, адже тут переважно імпортні горіхи, частину відправлятимуть і закордон.

Отныне сумчане могут рассчитываться в транспорте банковской картой

Отныне сумчане могут рассчитываться в транспорте банковской картой
Фото: meria.sumy.ua

В Сумах появились первые троллейбусы, оснащенные валидатором, который позволяет пассажирам рассчитываться за проезд с помощью собственного телефона или банковской карточки.

"Это совместный проект КП "Электроавтотранс" и ПАО КБ "Приватбанк". Подобные сервисы делают проезд горожан в коммунальном транспорте более удобным и комфортным. Поэтому мы будем и в дальнейшем не только пополнять автопарк коммунального предприятия, но и оснащать приобретенные троллейбусы новыми сервисами", - отметил заместитель Сумского городского головы Александр Журба.

По словам директора Сумского филиала ПАО КБ "Приватбанк" Игоря Чернявского, карточка, которой будут рассчитываться горожане за проезд, не обязательно должна быть именно Приватбанка, а процедура оплаты довольно простая.

"Прежде всего это очень удобно. Человек касается карточкой и с помощью бесконтактного расчета оплачивает проезд. Можно также вставить карточку в терминал, после чего на нем появится смайлик, фиксирующий плату за проезд. Проверить, что вы не "заяц", кондуктор сможет с помощью уже собственного портативного терминала", - рассказал Чернявский.

Директор КП "Электроавтотранс" Виталий Однорог сообщил, что теперь таким терминалом обустроены пока 3 троллейбуса, но вскоре ими оборудуют весь электротранспорт.

В Україні суттєво зросла кількість фруктосховищОстанніми роками забезпеченість вітчизняного ринку фруктосховищами зросла з 10% до 80%. Незважаючи на це, необхідність будівництва сучасних об’єктів все ще існує, повідомляє techdrinks.info.

На сьогодні 85% плодів та овочів в Україні вирощується присадибними господарствами чи невеликими фермерами, тому 70% об’єктів зберігання — це погреби та застарілі сховища.

Фахівці розрахували, що для реалізації проекту фруктосховища для одночасного зберігання 1000 тонн винограду та яблук потрібно $1,7 млн. 44% цієї суми становлять проектні та будівельні роботи, 34% — закупівля фруктів для реалізації, 20% — обладнання і ще 2% — поповнення обігових коштів.

Розміщувати таке підприємство фахівці рекомендують з урахуванням транспортної доступності виробників фруктів і ринків збуту цієї продукції. Ретельний вибір місця розташування сховища дозволить мінімізувати логістичні витрати компанії.

За розрахунками, вкладені в проект кошти окупляться з урахуванням дисконту через 4 роки (48,9 місяців) з початку реалізації або через 3,4 роки (40,9 місяців) з початку продажів. Рентабельність роботи підприємства планується на рівні 38,5%.

Самолеты из Киева в Доху будут курсировать в два раза чаще

Самолеты из Киева в Доху будут курсировать в два раза чаще

Авиакомпания Qatar Airways с 14 декабря удвоит частоту полетов по маршруту Доха – Киев – Доха. Об этом министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян написал в Facebook.

Омелян отметил, что это направление пользуется спросом, а потому "провисание мест" на рейсах катарского перевозчика не будет. "5-звездочный сервис в более 150 направлений мира пользуется спросом, а значит вопрос "кто будет летать "не стоит", - подчеркнул министр.

Как сообщает ЦТС, количество рейсов в неделю возрастет с 7 до 14. Утренний рейс будет отправляться из Дохи в 06:40, в Борисполе будет приземляться в 11:50. Из киевского аэропорта самолет Qatar Airways будет взлетать в 12:50 и будет садиться в Дохе в 19:15.

Расписание вечернего рейса выглядит так: вылет из Дохи – 16:05, посадка в Борисполе – 21:15; вылет обратного рейса из Киева в Доху – 22:40, посадка в Дохе – 05:10.

До 14 декабря рейсы Qatar Airways, как и раньше, будут выполняться в первой половине дня по средам, пятницам и воскресеньям, а по понедельникам, вторникам, четвергам и субботам - после обеда.

Стартап з України відзначили премією на престижному міжнародному конкурсі


стартап премія конкурс / Фото: unn.com.ua

На одному з найбільших в галузі конкурсів Security & Fire Excellence Awards українці були відзначені премією за свою розробку

Розробників системи привітав прем’єр-міністр на своїй сторінці у Twitter, передає УНН.

Вітаю український стартап Ajax Systems із отриманням премії Security & Fire Excellence Awards. Наші розробники вибороли престижну нагороду, залишивши позаду відомі бренди у сфері безпеки. Так тримати!, — написав Прем’єр.

Найбільш інноваційні та надійні продукти ринків безпеки і протипожежного захисту обираються вже 18 років поспіль в Лондоні. Захід вібувається під егідою найбільших в індустрії виставок IFSEC International та FIREX International.

Отримання цієї премії є свідченням визнання високого професіоналізму українських розробників, адже на першість у 25 тематичних номінаціях претендують сотні провідних світових компаній.

Цього рокі українці отримали премію в номінації Intruder Alarm or Exterior Deterrent Product of the Year (Сигналізація проти вторгнень або зовнішній стримувач року).

Київ упевнено нарощує обсяги будівництваУ січні-жовтні підприємства Києва виконали будівельні роботи на 18882,9 мільйонів гривень, передає Украина Промышленная.

Індекс будівельної продукції в порівнянні з січнем-жовтнем 2016 року склав 133,1%. Згідно з інформацією, опублікованою Головним управлінням статистики в Києві, індекс будівельної продукції в січні-жовтні проти січня-жовтня 2016 року будівництва будівель склав 122,8%, в тому числі, житлових будинків – 114,5%, нежитлових будівель – 138, 4%.

Індекс будівельної продукції з будівництва інженерних споруд виріс на 61,6%.

Більш ніж на 56% зросла площа прийнятого в експлуатацію в січні-вересні житла в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Згідно з інформацією, опублікованою Головним управлінням статистики Києва, в цілому по підприємствах-забудовникам в січні-вересні на території міста було прийнято в експлуатацію 220 житлових будинків загальною площею 1093,4 тис. кв. м, на 56,3% більше, ніж в січні-вересні 2016 року.

Заповедник на Виннитчине создал квест для школьников

Заповедник на Виннитчине создал квест для школьников

Историко-культурный заповедник "Буша", что в Винницкой области, представил интерактивный квест для детей от 9 до 13 лет, чтобы облегчить им восприятие экскурсионной информации, сообщает MyVin.

"Это задания на логику, внимательность, сообразительность и скорость. Чтобы получить задание в квесте, дети должны внимательно выслушать экскурсовода, а затем ответить на тематические вопросы. Например: "Щедрик, щедрик, щедрівонька, прилетіла ластівонька..." – принимая во внимание текст песни, когда наши предки праздновали Новый год? ", – рассказала исполняющая обязанности директор музея-заповедника Ирина Захарчук.

Первыми участниками квеста стали три команды четвероклассников Винницкой физико-математической гимназии №17. Классный руководитель школьников Виктор Чайка отметил, что ученики с удовольствием восприняли такую ​​форму изучения родного края.

"Задача были интересными и не всегда легкими, но дети их решали. Таким образом действительно интересно и необычно познавать историю родного края. Такие интерактивные экскурсии также способствуют единению детей и выявлению лидерских качеств", – сказал Чайка.

Квестовые задания для школьников связаны с историей Украины, козачества и родного края – Подолья.

Україна входить до топ-10 світових виробників чавунуГлобальне виробництво чавуну в жовтні 2017 р зросла на 1,7% до аналогічного періоду минулого року, до 99,649 млн тонн, повідомляє МінПром.

Світовим лідером з випуску чавуну залишається Китай з результатом в жовтні 60,015 млн тонн, що на 2,1% вище за рівень минулого року. В цілому азіатський регіон в жовтні виплавив 77,707 млн ​​тонн чавуну.

Далі в топ-10 виробників чавуну слідують Японія – 6,571 млн тонн, Індія – 5,751 млн тонн, РФ – 4,4 млн тонн, Південна Корея – 4,12 млн тонн, Бразилія – ​​2,488 млн тонн, Німеччина – 2,4 млн тонн , США – 1,92 млн тонн, Україна – 1,655 млн тонн, Тайвань – 1,250 млн тонн.

В листопаді виплавка чавуну українськими металургійними підприємствами зросла на 2% в річному порівнянні, до 1,83 млн тонн, за даними об’єднання “Укрметалургпром”.

Іранський бізнес інвестуватиме в українське тваринництво7 грудня 2018 року, в приміщенні Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні відбулася офіційна зустріч Асоціації тваринників України, в особі Голови Ірини Паламар, з Паном Мохаммадом Бехешті-Монфаредом, Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні, повідомляє Аграрний тиждень.Україна.

На зустрічі Ірина Паламар познайомила Пана Посла Ісламської Республіки Іран в Україні із тваринницькою галуззю України та її ринком, експортно-імпортним потенціалом, найпривабливішими сферами для інвестування іранського бізнесу в тваринництво, напрямами співпраці та взаємно-вигідного партнерства українсько-іранського бізнесу.

Особисто шановний Пан Мохаммад Бехешті-Монфаред, Надзвичайний і Повноважний Посол підкреслив, що Іран дуже зацікавлений у розвитку плідної співпраці з Україною в тваринництві, у зв’язку з чим висловив бажання детальніше познайомитися із потенціалом українського тваринництва і особисто відвідати в Україні декілька ферм та тваринницьких комплексів. Уже в найближчий час відбудеться робоча поїздка Асоціації тваринників разом з Паном Послом Посольства Ісламської Республіки Іран та іранською зацікавленою стороною до низки тваринницьких підприємств, які займаються вирощенням поголів’я.

Представники посольства повідомили, що на сьогодні іранський бізнес вже поступову інвестує в Україні в аграрну сферу. Наразі це вирощення кукурудзи, соняха, ячменю, але є великий інтерес інвестувати і в тваринництво – відкривати ферми, тваринницькі комплекси, забійні цехи.

В рамках сьогоднішнього візиту до Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні шановний Пан Мохаммад Бехешті-Монфаред, Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні та Ірина Паламар, представляючи Асоціацію тваринників України, прийшли до спільної думки, що найцікавіше для іранської сторони взаємодіяти по тваринництву в експорті великої рогатої худоби, баранів, птиці, їх м’яса, інвестиційних проектах по відкриттю ферм, тваринницьких комплексів, відгодівельників та забійників.

Особисто поважний Пан Мохаммад Бехешті-Монфаред, Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні запросив із офіційною делегацією Асоціацією тваринників до Ірану з метою більш детальніше вивчити іранський ринок, прийняти участь у низці зустрічей із потенційно зацікавленими бізнесменами та інвесторами в тваринництві.

Авіакомпанія Ernest Airlines запустить вантажні перевезення між Україною та ІталієюІталійський лоукостер Ernest Airlines планує налагодити в 2018 році вантажні перевезення між Україною та Італією, передає ЦТС.

Про це заявив директор Ernest Airlines з розвитку бізнесу Чаді Ель Таннір під час прес-конференції в аеропорту Київ.

За словами топ-менеджера Ernest Airlines, для цієї мети будуть використовуватися багажні відділення пасажирських літаків. Закуповувати вантажні літаки авіакомпанія не планує.

Американцы и норвежцы подарили одесским пограничникам водолазное оборудованиеНа причале морвокзала Одесского порта 5-го декабря состоялась церемония передачи новой водолазной техники для Государственной пограничной службы от Офиса Программы по экспертному контролю и безопасности границ Посольства США в Украине и посольства Королевства Норвегии, передает Моряк Украины.

«Наша дружба с американскими коллегами началась еще 15 лет назад. За последние четыре года мы ощутили значимую поддержку в борьбе с гибридной агрессией Российской Федерации. За эти четыре года в рамках программы международной помощи мы получили специальное обмундирование для наших бойцов, средства индивидуальной защиты, тепловизоры, компьютерное и офисное оборудование и много другого на сумму 32 миллиона гривен. Сегодняшний подарок оценивается в 13 миллионов гривен», - заявил глава Госпогранслужбы Петр Цигикал».Кроме того, пограничников наградили медалями и знаками отличия, после чего журналистам и послам показали водолазное оборудование: контейнер с климатическим контролем, комплекты для подводного плавания, навигаторы, системы подъема из воды, бронежилеты, системы магнитной фиксации.

Продовження: Як в Україні ничегониделаеца: № 177 (огляд)

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 0772 0016
Tags: АПК, ОПК, Україна, бизнес, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, реформы, успехи, экономика, экспорт
Subscribe

 • Буратіно на вихованні у папи Байдена

  ** Кажуть, у Байдена натякнули Вові, щоб звільняв Єрмака. Є чутки: Зеленський зібрався змінити його на Данилова після фільму Bellingcat. Аналізуючи…

 • Геракл і карлики

  Два карлика на поні😂 ** На тлі занепокоєнь щодо уповільнення реформ Байден готовий підштовхувати Україну (читай: Зеленського та слуг) навіть у…

 • Влада в смартфоні

  Є! Нарешті за два роки влади Зеленського ми вперше почули і можемо бачити конфігурацію першої судової реформи від слуг. Інсайдери скинули, як будуть…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments