Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На Меморіал Героїв Небесної сотні фонд Порошенка виділив три мільйони

Меморандум про співпрацю задля створення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції гідності підписали у п'ятницю, 17 листопада, в Адміністрації Президента.

На Меморіал Героїв Небесної сотні фонд Порошенка виділив три мільйони

Документ підписали Міністерство культури України, компанія "Hossbach Lehmhaus GbR" та Всеукраїнська благодійна організація "Фонд Порошенка", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Для мене надзвичайно важливо, щоб пам'ять про Революцію гідності і пам'ять про Небесну сотню була назавжди збережена... Нарешті розпочинається офіційна робота конкурсу з відбору найкращого проекту... Благодійний фонд Порошенка, який очолює Марина Порошенко, виділяє перші гроші, 3 млн гривень наших особистих грошей для того, щоб конкурс був запущений", - сказав на церемонії президент Петро Порошенко.

Президент України і Марина Порошенко вручили міністру культури Євгену Нищуку чек на 3 млн грн. Глава держави висловив сподівання, що інші благодійники також робитимуть внески у цей святий для кожного українця проект.

Як повідомлялося, за даними Мінкульту, понад 60 заявок з 12 країн світу надійшло на архітектурний конкурс меморіального комплексу Героїв Небесної сотні - Музей Революції гідності.

20 лютого 2018 року буде визначений переможець конкурсу у номінації "Меморіал Героям", 26 червня - у номінації "Музей Революції гідності".

Проводить конкурс міжнародне бюро Phase 1 (Німеччина), яке відоме у світі в сфері організації архітектурних конкурсів.
Tags: Небесна Сотня, Порошенко, Революція Гідності, благотворительность, герої України, конкурсы, меценатство, музеи, памятники, память, фонды
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment