Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Британці рекомендували Львів як найкраще місто для відпочинку на вихідних

Як ідеальне місто для відпочинку на вихідних рекомендують Львів британські журналісти, котрі побували у столиці Галичини і були вражені казковою архітектурою, шоколадними магазинами та атмосферними кафе.

Британці рекомендували Львів як найкраще місто для відпочинку на вихідних

Про це повідомляє сайт lviv.vgorode.ua з посиланням на The Independent.

Британські журналісти рекомендують туристам зі своєї країни піднятись у Львові на Ратушу, щоб з висоти пташиного польоту помилуватись панорамою Старого міста, відвідати книжковий ринок біля пам'ятника Івану Федорову і скуштувати справжній львівської шоколад, каву та страви місцевої кухні. Також видання радить багато гуляти пішки і особливу увагу приділити архітектурі, адже у Львові є пам'ятники багатьох європейських епох.

Поради на другу половину вихідного стосуються способу мандрівки: "Якщо для прогулянки пішки не залишиться сил, можна орендувати велосипед. Катаючись, зробіть петлю містом або поїдьте на південь до Стрийського парку, який має ставок з лебедями, парниковий та кам’яний сади. Потім зверніть на північ, щоб віддати свій велосипед у парку Івана Франка", - радять британські журналісти.

На їхню думку, другу половину вікенду варто присвятити культурній програмі, зокрема оглянути Львівську галерею мистецтв, де зберігаються шедеври європейських художників XIV – початку XX століття. Також варто відвідати і оперний театр, збудований у стилі бароко. Цю споруду британці назвали вишенькою на торті.

Єдиною незручністю гості із Туманного Альбіону вважають відсутність можливості спілкуватися англійською мовою, особливо у закладах харчування. Незважаючи на це, запалені свічки, смачна кава, українська музика і гостинність залишили у них приємне враження про місто Лева.

По теме: Британское издание The Telegraph советует посетить в 2018 году Львов
Tags: Британія, Львів, англосаксы, города, мандри, отдых, популяризация Украины, путешествия, советы, туризм
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment