Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"План Маршалла" для України презентують у Вільнюсі 6 листопада

"План Маршалла" для України буде презентований 6 листопада у литовському Сеймі для послів США, Канади, Японії та країн ЄС. Якщо ініціативу Литви реалізують і залучать заплановані інвестиції, то в Україні ВВП може щорічно зростати на 6-8%.

Климпуш-Цинцадзе призывает канадских депутатов открыть Украине доступ к оружию

Про це повідомила в етері "5 каналу" віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Ми мусимо розуміти, що це лише початок шляху для того, щоб цей план отримав реальну підтримку всіх партнерів або великої кількості партнерів, які б залучились до того інвестиційного плану в 5 мільярдів доларів чи євро щорічно на інвестиції для України, з якою пропозицією йде Литва", - сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що "план Маршалла" для України вже отримав чіткі обриси для того, щоб стати реальністю."Безумовний той факт, що Литва через свої зусилля і через дуже ретельну підготовку такого європейського плану для України, так званого "плану Маршалла", підготувала підґрунтя для того, щоб могти його презентувати і бути почутою іншими членами Європейського Союзу. Це надзвичайно важливо. Разом з тим, ми мусимо розуміти, що це тільки початок шляху для того, щоб цей план отримав реальну підтримку у всіх партнерів, які б залучилися до інвестиційного плану в 5 млрд євро", – додала урядовець.
Tags: Запад, Климпуш-Цинцадзе, Литва, Сейм, Україна, анонси, евроинтеграция, инвесторы, переговоры, план Маршалла, послы, презентация
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments