Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Влада Житомирщини рекомендує салонам і ресторанам перейти на українську

На Житомирщині в сферах обслуговування громадян вживатиметься державна мова, цевирррррр стосується також рекламного бізнесу, вивісок та діловодства.Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода" Сидор Кізін.

Таке рішення, ініційоване фракцією ВО "Свобода", прийняла вчора, 2 листопада, обласна рада.

“Щойно Житомирська обласна рада прийняла рішення "Про подолання наслідків радянської окупації в мовній царині в Житомирської області". Рішення, ініційоване фракцією ВО "Свобода", стосується насамперед сфери обслуговування і має за мету повернути українську мову в публічну сферу життя. Основний принцип: персонал закладів обслуговування, громадського харчування, торгівлі повинен зустрічати відвідувачів українською мовою, і лише на прохання відвідувача має право перейти на іншу мову обслуговування”, - зазначається в повідомленні.

Житомирська облрада також вирішила, що рекламні оголошення, вивіски, плакати, афіші та інші форми рекламної продукції повинні виконуватися українською або іншою мовою з зобов'язанням її перекладу.

"Це нормальна практика. Подібне рішення, в тому числі за моєї ініціативи, вже прийняли у Києві. Проект повністю відповідає Конституції та законодавству", - сказав Кізін.
Tags: ВОС, Житомирщина, дерусификация, кафе, местная власть, облради, обслуживание, реклама, рестораны, украинизация
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment