Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Нам не потрібен мир без перемоги над московською ордою

Останнім часом все частіше лунають гасла невгамовних гнид – «Нам потрібен мир!», «Миру нам за будь-яку ціну!». Спочатку цю запарєбрікову риторику впихували в суспільство ті, хто притяг на нашу землю окупантів та терористів, а саме – Опаблок.Разом з ними мантру «про мир» завжди лають хлопчики кума хйла медведчука. За ним з «мировими» тостами наперебій заскавчали олігархи та гниди всіх мастей – від бойка, королевської, льовочкіна до садових, гаді-савчонки з «антикорупціонерами» і рабіновичем на додачу.

Потім «про мир» і продажу Криму заскавчав і зять Кучми – пінчук. Про ефемерний «мир» завжди верещить кремлівська газова барига тимошенко. Зараз і канал 1+1 Бєні Коломойського переключився на кремлівське гасло «за мир!».

А я вам, шановне панство, скажу наступне:
з Москвою ніколи не буде в нас миру: ні вчора, ні сьогодні, ні завтра. Йде глобальна та остання московсько-українська війна. Якщо хочете, то ми увійшли в смертельний клінч орди з Руссю. Бо за умов незалежної та успішної України ніяка расєя-мацква існувати не може навіть гіпотетично на папері. Ми, українці, їх смерть. Ми – страшний сон кремлівців і руссмирян. Вони нас ненавидять на генетичній підсвідомості.Тому, я завжди казав і наполягаю на цій аксіомі: за умови миру Москва буде продовжувати займатися підривною діяльністю за допомогою своєї п’ятої колони проти України. Але, після гибелі РФ проросійська колона в Україні втратить назавжди моральну, фізичну, фінансову підтримку імперського центру.
Отже: воюємо до останнього подиху на кінцевий результат – на знищення московії у вигляді капітуляції ерефії (рф), репарацій, реституції, демілітаризації пост-ерефянського простору і очищення українських конюшень від пацакського смороду і манкуртських гнид.

Я це роблю із 1980-х років, чого і всім українцям раджу. За нами правда і справедливість, ніяких мирових угод із бісами бути не може. Лише Перемога і смерть споконвічним ворогам!

Україна vs Росія
Tags: враги, крах России, кремлевские технологии, перемоги, победы над россиянами, раша гудбай, русскиенахуй, русско-украинская война, статті О. Леусенка, стратегия
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments