Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Интерпол рекомендовал странам-участницам игнорировать запросы России


Інтерпол відхилив запит Росії на оголошення британського бізнесмена Браудера в розшук

Центральне бюро Інтерполу надіслало попередження всім країнам - членам міжнародного поліцейського союзу про те, що Росія в односторонньому порядку не має права використовувати канали організації для переслідування власних цілей, і порадила ігнорувати запити російської влади. Про це повідомляє Радіо Свобода (Біларусь), передає Главком.

Правоохоронні відомства теж були повідомлені про те, що Інтерпол заблокував запит Москви на арешт британського бізнесмена, засновника фонду Hermitage Capital Management Білла Браудера.
Як заявив агентству Bloomberg сам фінансист, у четвер він отримав лист від комісії Інтерполу з перевірки відомостей, в якому повідомлялося, що запит Москви про внесення Браудера в список осіб, яких особливо шукають, відхилений.
«Найголовніше, вони поінформували всі країни-учасниці про те, що не треба звертати увагу на будь-які запити, що стосуються мене і виходять від Росії», - сказав бізнесмен.
17 жовтня цього року російське відділення Інтерполу в односторонньому порядку внесла ім'я підприємця в список міжнародних злочинців, яких розшукують.
22 жовтня з’явилися повідомлення, що Росія з п'ятої спроби змогла внести Браудера до списку розшукуваних Інтерполом.

Російська влада звинувачує главу фонду Hermitage Capital у фінансових махінаціях та ухиленні від сплати податків. Він був заочно арештований.
Сам Браудер висловив переконання, що його переслідування пов'язане зі справою загиблого в листопаді 2009 року в московському СІЗО юриста фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського, який розкрив схему великих розкрадань із російського бюджету.
Браудер був одним із ініціаторів ухвалення у США «закону Магнітського», який передбачає візові та економічні санкції щодо росіян, причетних, на думку Вашингтона, до порушень прав людини. Минулого тижня до «акту Магнітського» приєдналася Канада.
Президент РФ В. Путін назвав дії Оттави неконструктивними. За його словами, ця тема використовується на Заході для «роздмухування антиросійської істерії».
Раніше повідомлялося, що влада США анулювала візу британського підприємця, співзасновника фонду Hermitage Capital Вільяма Браудера.
Tags: Интерпол, РФ, раша гудбай, розыск, русскиенахуй
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments