Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Оксана Забужко влучно про гасла гнидомайдана колоРади

Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко):

"Заговори, щоб я тебе побачив" (с). Тільки-но глянула на цей плакат, зараз згадалося знамените "Ану-ка, давай-ка, у@ывай отсюда...", що його здивований Київ (у якому ніде, навіть на стадіонах, ніколи доти не звучало "матєрних крічалок"!) уперше почув від групи сильно "акаючих" протестувальників під АП 1 грудня 2013 р. - і так відкрив, що на Майдані, виявляється, є росіяни... Так і тут, відразу розумієш: креатив - російський (пор. українське "Ми не бидло, ми не козли!" з 2004-го: відчуйте різницю!), і ЦА цього напису - теж в Росії, а не в Україні (а відтак зрозуміло, чому й прапорів державних не видно було - для рос. ока вони асоціюються все-таки з "нацистською хунтою")), а повстання "проти" неї не мусить мати нац. атрибутики, тут якраз ідеально пасує на головну роль "чудесный грузин" (с) із антикорупційною риторикою а-ля Навальний: адіннарод, адніпраблєми, етапалітіки нас пассорілі, треба тих, які помирять і т.д. і т.п. - словом, аби час і охота, можна б, за цей один плакатик, як за кінчик нитки, потягнувши, цілий їхній сценарій "ВОСР-2.0 в Кієвє" реконструювати, як на долоні...))) Бо, не втомлююсь повторювати: ТОЙ, ХТО ГОВОРИТЬ, ЗАВЖДИ ПРОГОВОРЮЄТЬСЯ.Взагалі, з інтересом прочитала б якесь фахове маркетологічне дослідження про те, як роками обламувались на укр. ринках рос. фірми, коли намагались зайти сюди з своїми рекламними текстами (навіть якщо перекладали їх українською!), - чому не працює в Україні ані гулагівський "зонний гумор" (всі оті скандальні "розсунь палички"-"оближи шари", яких за минуле 10-ліття набралось, либонь, на добрий том для маркетологічних студій!), ні московське напівістеричне "застрашування криком" з трибуни/ефіру/телеекрана, ні "пацанськорайонні" гасла "русского бунту", котрий, як відомо "бєссмислєнний і бєспощадний" (від "караул устал" до "пришли козлы вас выносить"), - ніщо з того, що забезпечувало тим самим фірмам успіх в Росії. (Бо воно таки - не працювало, і не працює, от у чому штука)), - і, за великим рахунком, тільки завдяки цьому ми й вижили...)

Не сумніваюсь, що такі дослідження робилися - можливо навіть, укр. фахівцями. Саме час такі речі почати оприлюднювати - щоб межу між "своїм" і небезпечним для себе "чужим" українці вчилися відчувати вже не тільки інтуїтивно.

"Пришли козлы вас выносить". Чому ініціаторам протестів під парламентом не вдався "план Б"с ютюба:
Cask S:
Був Грішиним, став Семенченко.
Був Зіміним, став Соболєвим.
Був президентом Грузії, хоче стати президентом України.
Ось це компашка хамеліонів хоче диктувати, як українцям жити?
с Твіттера https://twitter.com/gnaposhvili

Tags: Забужко, гниди, зрадофилы, клоунада, кремлевские технологии, кроты Лубянки, маргиналы, писатели, проплаченные митинги, слив, шапито
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments