Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Испания на ПА НАТО заявила о "русской руке" в вопросе Каталонии

Во время сессии ПА НАТО в Бухаресте украинская делегация подняла вопрос милитаризации Крыма, нарушения оккупантами прав и свобод человека на полуострове.
Фото Ірина Фріз / Iryna Friz.
Об этом сообщила на своей странице в Facebook председатель постоянной делегации в Парламентской ассамблее НАТО, народный депутат Украины ("Блок Петра Порошенко") Ирина Фриз.

"В ході обговорнння, яке ще триває ми акцентували увагу ПА НАТО на питаннях мілітаризації Криму, порушенні прав і свобод на півострові окупантами, примусовому наданні кримчанам громадянства Росії, заселенню народностями Сибіру, ганебних вироках Ільмі Умерову, Ахтему Чийгозу..", - написала Фриз.

Она также написала, что одними из главных докладов для Украины, что будут представлять докладчики, является "Россия: от партнерства до соперничества" (генеральный докладчик Раса Юкневиченэ (Литва) и "Укрепление стабильности в Черноморском регионе" (специальный докладчик Улла Шмидт (Германия).

Как проинформировала Фриз, представитель делегации Испании Рикардо Тарно заявил о наличии российской руки в Каталонском вопросе. "Он уверен, что таким способом Россия пытается подорвать единство одной из стран НАТО", - написала глава постоянной делегации в Парламентской ассамблее НАТО.

Испания на ПА НАТО заявила о "российской руке" в вопросе Каталонии - Фриз

Ірина Фріз / Iryna Friz:
"ПА НАТО, Бухарест.
Росія - агресор номер один у світі, яка для реалізації власної політики, використовує комплексний арсенал у боротьбі з цивілізованим світом такі явища як сепаратизм, кібертероризм, інформаційна війна, міграційна криза. Все це вже стало геополітичними технологіями, якими Кремль вправно жонглює в рамках гібридної війни проти демократичних держав.
Презентація доповіді "Росія: від партнерства до суперництва" Генеральний доповідач Раса ЮКНЕВІЧЕНЕ (Литва).
Наша позиція полягає в тому, що сьогодні одну з найбільших загроз мирному і безпечному життю на планеті становить політика однієї країни – постійного члена Ради Безпеки ООН Російської Федерації. На світовій мапі важко знайти місце, де б ця країна не здійснювала свій деструктивний вплив – від неї страждають навіть найбільші потуги світу і про це дуже чітко сказано у доповіді.
Найбільше ж потерпають від російського агресивного реваншизму найближчі сусіди РФ, для яких вона становить безпосередню екзистенціальну загрозу. Території держав так званого «ближнього російського зарубіжжя» буквально всіяні «замороженими конфліктами», «гарячими точками», «зонами нестабільності», інспірованими чи грубо створеними Кремлем. На жаль, у цьому переліку чільне місце нині посідає Україна як об’єкт прямої збройної агресії з боку Росії. Реакція цивілізованих націй на таку поведінку є цілком логічною – принципове несприйняття і засудження дій Росії, накладення й продовження санкцій.
Можна по-різному сприймати рівень достатності застосованих мір. На нашу думку, вони недостатні: порушник (у нашому випадку – агресор) має платити таку ціну за свої дії, яка змусить його відмовитися від неправомірної поведінки – припинити агресію проти України, забратися геть з її території, повернути їй вкрадений Крим, відновити територіальну цілісність Грузії, вивести російська війська з Придністров’я, належно виконувати свої обов’язки члена міжнародної спільноти і постійного члена Ради Безпеки ООН. Саме це має становити квінтесенцію діалогу Заходу з цією країною, про необхідність продовження якого справедливо наголошується у доповіді".
Tags: Іспанія, Каталония, НАТО, Фріз, агрессия, натовцы, обвинения, рашизм, рука Москвы, саммиты, союзники, угрозы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment