Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Левченко – цап з приставкою "ка" і злочинець. Димові шашки кидай за парєбріком, а не в Раді

У кулуарах ВР кинули димову шашку. При ухваленні Верховною Радою законопроекту №7163 про визнання Росії країною-агресором сталася бійка, водночас у сесійній залі був відчутний їдкий запах і є дим.

Як повідомлялося раніше, пленарний день почався з блокування трибуни й президії депутатами більшості. Потім була шарпанина за доступ до трибуни, і навіть бійка між депутатами.

У кулуарах ВР кинули димову шашку
Фото Павла Багмута

Згодом сесійну залу почало затягувати димом, як стало відомо, димову шашку кинули в кулуарах. Позафракційний нардеп Юрий Левченко зізнався, що це - справа його рук.

Левченку не вдалося перервати виступи, і закон був ухвалений у першому читанні. Пізніше Голова ВР Андрій Парубій закликав депутатів виступати швидше через «газ».

Народний депутат Юрій Левченко (позафракційний, "свободівець") зізнався, що кинув димову шашку в сесійній залі Верховної Ради. Про це він сказав з трибуни парламенту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Нардеп зізнався, що кинув димову шашку: Спалив би цю Верховну Раду

«Я заявляю офіційно з трибуни Верховної Ради і беру на себе відповідальність - ту шашку димову запалив я. Я вважаю, що зробив правильно, бо я би цей парламент спалив, аби він не робив те, що він робить, ті антиконституційні речі», - прокукарекав Левченко.

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко не дала Левченку закінчити виступ, заявивши, щоб йому виключили мікрофон за антиконституційні висловлювання.
Tags: ВОС, Верховна Рада, Левченко, Шатун, антидержавна діяльність, гниди, кроты Лубянки, маргиналы, мрази
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments