Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як в Україні ничегониделаеца: № 122 (огляд)

Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь

Експорт IT-послуг з України в першому півріччі зріс до $ 1,25 млрдЕкспорт IT-послуг з України в першому півріччі цього року зріс на 18,3%, до $ 1,256 млрд в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

У той же час, загальний обсяг податків, які IT-галузь заплатила в бюджет країни в першому півріччі цього року, виріс на 32,9% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 3,69 млн грн. Про це повідомляє IT-комітет Європейської бізнес-асоціації (EBA), передає ain.

За оцінками експертів комітету, таке зростання можна пояснити 7% -ним зростанням кількості IT-фахівців в топ-50 найбільших компаній галузі, прийняттям законопроекту №4496 про спрощення експорту послуг в кінці 2016 року і відносної політичної та законодавчої стабільністю в країні.

IT сфера займає п’яте місце за загальним обсягом експорту і четверте місце за динамікою.

Укрпошта стала членом Европейской Бизнес Ассоциации

Укрпочта стала членом Европейской Бизнес Ассоциации

Сегодня, 2 октября 2017 года, ПАО "Укрпошта" стала членом Европейской Бизнес Ассоциации (EBA), сообщил глава компании Игорь Смелянский на своей странице в Фейсбук.

"Укрпошта йде в Європу. Сьогодні Укрпошта стала членом European Business Association. Готові працювати та розвиватися по прозорим Європейським правилам. Вважаю що це дасть можливість більш активніше розвивати логістичні потокі країни реалізовуючи її транзитний потенціал", - рассказал Смелянский.

Справка. Организация международного бизнеса в Украине - Европейская Бизнес Ассоциация была основана в 1999 году при поддержке Европейской Комиссии в Украине.

На Львівщині відкрили найпотужнішу в Україні дахову сонячну електростанціюУ місті Борислав на Львівщині, відкрили нову сонячну електростанцію ТОВ «Синтез Солар». Електростанція складається із двох – наземної та дахової, яка є найпотужнішою в Україні. Обладнання оснащене сонячними модулями та інверторами китайського та німецького виробництв

Перші кіловати сонячної електроенергії від новоствореної станції урочисто запустили керівництво області, міста, представники депутатського корпусу та власник підприємства.Задум створити сонячну електростанцію в мене виник приблизно два роки тому. Почав читати інформацію в інтернеті, відтак поступово, звісно не без помилок, вдалось створити шедевр. Тут знаходиться 4600 панелей. Наземна електростанція має загальну потужність – 326,12 кВт, дахова – 1,114 МВт. Річна загальна генерація буде становити приблизно – 1,4 млн кВт/год, – розповів директор ТОВ «Синтез Солар» Юрій Пасічник.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка підкреслив, що сонячна електростанція – це енергетична незалежність держави. Якщо ж говорити інтересами області – то це і додаткові робочі місця, і виробничі потужності. Тому що окрім самих колекторів, все інше виробництво зосереджене на території України.

На Киевском велотреке открыли школу — занятия бесплатныеГолова Киева Виталий Кличко открыл детскую спортивную школу Киевского велотрека, сообщает пресс-служба Киевского городского головы.

"У травні ми відкрили оновлений Київський велотрек, але для нас було важливо вдихнути в нього життя. І я дуже радий, що зараз кожен день на велотреку тренується багато людей, цими днями тут відбуваються змагання і сьогодні ми відкриваємо дитячу велошколу. Ми вже закупили велосипеди і отримали 80 заявок від дітей, які хочуть займатися в велошколі. Я впевнений, що школа працюватиме ефективно і бажаю всім успіху! Щоби діти добре тренувалися і здобували перемоги і медалі на різних змаганнях - як українських, так і міжнародних", - отметил Кличко.

В детскую велошколу принимают детей в возрасте от 10 лет. Занятия в спортивной школе бесплатные и будут проводиться по специальностям трек и шоссе. В школу могут попасть все желающие. Главные критерии - желание и надлежащая физическая подготовка, чтобы справляться с тренировками.

Фото: Павел Багмут, Укринформ

Кличко вместе с детьми - воспитанниками велошколы - принял участие в первом заезде на велотреке. "Мы будем и далее модернизировать велотрек, чтобы сделать его спортивной жемчужиной нашего города", - подчеркнул мэр Киева.

Летом на Киевском велотреке проводили Чемпионат Украины по велосипедному спорту на треке среди юниоров, а 30 сентября и 1 октября впервые прошли соревнования на Открытый Кубок Киева по велосипедному спорту на треке среди всех возрастных категорий. На эти соревнования приехали спортсмены из разных областей Украины.

На листопад 2017 року заплановано три пуски ракет-носіїв створених за участю УкраїниЗа даними сайту spaceflightnow.com в листопаді 2017 року планується здійснити пуски трьох ракет-носіїв, створених за участю України, повідомляє Аерокосмічний портал України.

Нагадаємо, що: Маршовий двигун РД-843 4-го ступеня європейської ракети-носія легкого класу Vega розроблений Державним підприємством «Конструкторське бюро« Південне »ім. М.К. Янгеля і виготовлений Державним підприємством «Виробниче об’єднання« Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова ». Цей пуск буде одинадцятий в рамках програми Vega і третім в 2017 році.

Основну конструкцію першого ступеня американської ракети-носія середнього класу Antares створюють українські підприємства космічної галузі КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля та ВО «Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова »(обидва Дніпро) в кооперації з підприємствами« Хартрон-АРКОС »(Харків), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА», «РАПІД» (Чернігів) та ін.Ракета-носій «Зеніт» розроблена Державним підприємством «Конструкторське бюро «Південне»; ім. М.К. Янгеля» та виготовлена ​​Державним підприємством« Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова »в кооперації з іншими підприємствами. Ракета є однією з найуспішніших в світі і призначена для доставки космічних апаратів середньої маси на середні, високі кругові і еліптичні навколоземні орбіти, включаючи перехідну до геостаціонарної і геостаціонарну орбіту.

На Запорожье туристы будут прокладывать маршруты с онлайн-картой

На Запорожье туристы будут прокладывать маршруты с онлайн-картой
Фото: конюшня Васильевского историко-архитектурного музея-заповедника "Усадьба Попова" в Запорожской области

В Запорожском областном краеведческом музее презентовали обновленный сайт областного туристско-информационного центра с интерактивной картой, с помощью которой можно разрабатывать маршруты, сообщает департамент информационной деятельности и коммуникаций с общественностью Запорожской облгосадминистрации.

По словам директора областного краеведческого музея Михаила Мордовского, на карте обозначено 69 главных достопримечательностей Запорожской области.

Кроме того, отметил Мордовский, для большего удобства путешественников осовременивается и сам сайт туристическо-информационного центра, его дизайн, структура. Посетители смогут узнать, как доехать, где переночевать, пообедать, что посмотреть и тому подобное. Также на ресурсе будет размещена подборка лучших туристических маршрутов и достопримечательностей на территории области.

Кроме того, в рамках презентации была представлена ​​обновленная иллюстрированная туристическая карта области, которую нарисовал художник Сергей Замуреенко.

В Україні суттєво збільшилося виробництво пшонаЗростання виробництва даної продукції досягло 74%, повідомляє UBR. На старті сезону-2017/18 для основних видів круп в Україні характерний приріст виробництва.

За даними оперативної статистики, в 4,6 разів зросло виробництво вівсянки, в 1,4 рази збільшилося виробництво гречаної крупи, а виробництво пшона зросла аж на 74%.Такі тенденції зумовлені зростанням виробництва в сировинному сегменті, а також зміною споживчих настроїв, що може служити стимулом для розвитку круп’яної галузі. На даний момент на ринку круп’яних продуктів зберігається відносно стабільна цінова ситуація.

Однак, в секторі гречаної крупи в останні кілька тижнів переважав знижувальний ціновий тренд, викликаний кон’юнктурою ринку сировини.

Плюс еще один построенный детский садик

Елизаветовка, Днепропетровская область:


Продолжаем реконструкцию школы

в пгт Соленое, Днепропетровская область. Это будет самая яркая школа Украины:


В Ривненской области достроят телевышку высотой 110 метров

В Ривненской области достроят телевышку высотой 110 метров

Монтаж радиотелепередающий станции (РТС) в селе Копань Демидовского района Ривненской области, которая длительное время оставалась недостроенной, будет завершен в ближайшее время.

Этот вопрос был внесен в число приоритетов деятельности комиссии по вопросам обеспечения стабильного функционирования системы национального телевидения и радиовещания, которая создана при Министерстве информационной политики, сообщает пресс-служба Национального совета по вопросам телевидения и радиовещания.

"Концерн РРТ возобновит монтаж вышки, высота которой сейчас составляет 70 м. После завершения монтажных работ мачта достигнет 110 м, что значительно расширит территорию распространения сигнала радиостанций Общественного вещания. Строительство телебашни в пограничной области является стратегическим проектом. После обсуждения вопроса на комиссии концерн РРТ взял на себя обязательство до конца года завершить ее монтаж", - заявил член Нацсовета Сергей Костинский.

Он также отметил, что местные вещатели обратятся в Нацсовет по поводу просчета новых частот. Таким образом, дефицит украинского вещания в этой части региона в ближайшее время будет ликвидирован.

О том, что завершение строительства телебашни задерживается уже несколько лет, членов Национального совета проинформировало руководство области во время выездного заседания регулятора в Киеве.

П’ять українських міст реалізують проект розвитку підприємництва серед молоді


Фото - Бізнес-UA

Проект має на меті допомогу високомотивованим студентам та молодим фахівцям. Учасники отримають як теоретичні, так і практичні поради щодо того, як зробити кар’єру у малому та середньому бізнесі або започаткувати свою власну справу

Проект буде реалізовано у 5 містах України: Києві, Вінниці, Краматорську, Кривому Розі та Харкові. Участь у конкурсному відборі можуть брати студенти всіх спеціальностей ВНЗ та випускники – молоді спеціалісти. На підставі мотиваційних анкет-заявок, проект надасть спонсорований доступ до практикумів з розвитку бізнесу та інтернет-маркетингу, передає NaChasi .

Навчання відбуватиметься в наступному форматі: підприємець та двоє студентів створюють менторську групу. У межах групи ментор передає свої навички ведення бізнесу, ділиться історіями успіхів та поразок. Студенти проходять двомісячне індивідуальне стажування в компанії ментора і, разом з ним, розробляють програму розвитку бізнесу й ефективну стратегію інтернет-маркетингу компанії.

Стажування на підприємстві передбачає мінімально 2—3 двогодинні особисті зустрічі студента та підприємця щотижнево; постійну консультаційну підтримку експертів проекту.

Украина - в первой пятерке стран по обработке сельхозземель иностранцами

Украина - в первой пятерке стран по обработке сельхозземель иностранцами

Украина входит в первую пятерку стран по площадям сельскохозяйственных земель, контролируемых иностранными инвесторами.

Об этом свидетельствуют результаты аналитического отчета международной независимой инициативы по мониторингу земли Land Matrix Initiative, партнером которой в Восточной Европе выступает Национальный экологический центр Украины, сообщает Liga.net.

Согласно отчету организации, под контролем иностранного капитала в Украине находится 2,4 млн га при общей площади сельскохозяйственных угодий в 42,7 млн га. Лидеры по этому показателю - Демократическая Республика Конго, Папуа - Новая Гвинея и Российская Федерация.

На первую пятерку отдельных целевых стран для инвестирования в землю (Индонезия, Украина, РФ, Папуа-Новая Гвинея и Бразилия) приходится 46% общей площади купленных сельхозугодий. Если говорить о количестве сделок, то в этих странах заключены 25% договоров.

В целом, согласно отчету Land Matrix, начиная с 2000 года 26,7 млн га сельскохозяйственных земель всего мира перешло под контроль иностранных инвесторов. Это означает, что на их долю приходится около 2% пахотных земель во всем мире.

Land Matrix (landmatrix.org) - глобальная независимая инициатива, занимается сбором данных о покупке земель в странах с низким и средним уровнем дохода. Задача объединения - способствовать повышению прозрачности и ответственности в принятии решений относительно земель и инвестиций. Инициатива координируется сетью международных научно-исследовательских учреждений и организаций. Отчет составлен по информации из открытых источников за 2014-2015 годы, последние изменения могут быть не учтены.

Для українців з'явилася можливість зручного стикування рейсів flydubai та Emirates

Для українців з'явилася можливість зручного стикування рейсів flydubai та Emirates

З 3 жовтня 2017 року авіакомпанії flydubai та Emirates розпочинають код-шерінгове співробітництво на 29 напрямках, серед яких Київ та Одеса, завдяки чому для українців з'явиться зручне стикування в Дубаї на рейси Emirates, повідомляє портал ЦТС.

"Завдяки партнерству двох близькосхідних авіакомпаній українці і жителі ще 17 країн зможуть швидко та зручно пересісти в Дубаї на рейс Emirates", - йдеться у повідомленні.

Код-шерінгове співробітництво забезпечить пасажирам можливість бронювати квитки на рейси обох авіакомпаній, починаючи з 29 жовтня 2017 року. Для зручності пасажирів перевізники скоротили до 120 хвилин мінімальний час стикування між рейсами з терміналу 3 аеропорту в Дубаї, де базується Emirates, і терміналу 2, базового терміналу flydubai. Багаж пасажирів доставлятиметься відразу до кінцевого пункту призначення.

Під час польоту авіакомпанії надаватимуть пасажирам власні продукти та послуги, згідно з унікальними характеристиками обох брендів. Також у разі єдиного бронювання перельотів за код-шером, клієнти Emirates отримають безкоштовне харчування і норму провезення багажу Emirates на рейсах, що виконуються flydubai як в економ-, так і в бізнес-класі. Зокрема, учасники бонусної програми Skywards (система заохочень для клієнтів Emirates) зможуть провозити до 20 кг (платиновий рівень), 16 кг (золотий рівень) або 12 кг (срібний рівень). Також вони можуть заробляти додаткові милі, літаючи на код-шерінгових рейсах flydubai.

Fitch подтвердил рейтинг Киева и Харькова на уровне В-

Fitch подтвердил рейтинг Киева и Харькова на уровне В-

Международное рейтинговое агентство 2 октября подтвердило рейтинг Киева и Харькова на уровне В-. Об этом сообщается на сайте Fitch.

«Fitch подтвердил долгосрочный рейтинг дефолта эмитента (РДЭ) Киева и Харькова на уровне " B-», - говорится в сообщении.

Агентство также повысило национальный долгосрочный рейтинг Киева до а - с BBB, рейтинг Харькова подтвержден на уровне AA - со "стабильным" прогнозом.

Комунальники Житомиру отримали нову комунальну техніку на 16,5 млн грнНова комунальна техніка надішла на комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів», повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Ручні мотоблоки, телескопічні навантажувачі та пневматичні сміттєзбирачі відтепер прибиратимуть Житомир влітку та взимку.Проаналізувавши помилки, які були допущені минулої зими та завдяки підтримці депутатського корпусу було виділено 16,5 мільйони на закупівлю нової комунальної техніки.

Ця техніка буде обслуговувати вулиці Житомира та тротуари. Ми плануємо відійти від посипання покриття піщано-сольовою сумішшю. Для того щоб використовувати такі реагенти як бішофіт, то для цього потрібна спеціальна техніка. Ця техніка буде працювати не тільки в центральній частині міста, а й на його околицях, – наголосив міський голова Сергій Сухомлин.

Нова техніка буде працювати в літній і зимовий період. Це стало можливим завдяки можливості заміни навісного обладнання.

Инвестирование в агросектор Украины растет второй годТенденция роста инвестиций в аграрный сектор экономики Украины, которая наметилась в прошлом году, сохранялась и в первом полугодии 2017 года, сообщила пресс-служба Института аграрной экономики.

"По данным Государственной службы статистики Украины, в январе - июне 2017 года общий объем капитальных инвестиций, освоенных в агропродовольственном секторе экономики, составил в фактических ценах 32,6 млрд грн. Это в 1,4 раза превышает показатель аналогичного периода 2016 года", - проинформировала старший научный сотрудник отдела инвестиционного и материально-технического обеспечения Национального научного центра «Институт аграрной экономики» Вероника Гарбар.

По ее словам, подавляющая доля этих инвестиций - 75,7% - направляется в сельское хозяйство, охоту и предоставление связанных с ними услуг. В январе-июне 2017 года капитальные инвестиции в эти отрасли выросли в 1,5 раза против 1 полугодия прошлого года и составили 24,7 млрд грн.

Капитальные инвестиции, освоенные в долгосрочные биологические активы растениеводства и животноводства, за шесть месяцев этого года увеличились до 1607,3 млн грн, превысив показатель соответствующего периода прошлого года в 1,2 раза.

В производстве пищевых продуктов капитальные инвестиции увеличились на 12,2% и составили 7641,0 млн грн.

"На 1 гривну капитальных инвестиций в производство пищевых продуктов и табачных изделий в январе-июне 2017 года приходилось 3,23 грн инвестиций в сельское хозяйство, охоту и предоставление связанных с ними услуг. Это свидетельствует, что в первом полугодии 2017 года сохраняется тенденция приоритетности сельского хозяйства над пищевой промышленностью", - подчеркнула Вероника Гарбар.

Хотя темпы прироста капитальных инвестиций в сельское хозяйство Украины в первом полугодии 2017 года остаются высокими, они уменьшились против соответствующего периода прошлого года на 31,7 п.п. Это связано с фазой цикла Саймона Кузнеца: в течение следующих лет темпы приростов инвестиций в сельское хозяйство будут постепенно замедляться, тогда как капитальные вложения в пищевую промышленность начнут понемногу расти, подытожила ученый.

Італійська авіакомпанія Ernest Airlines виходить на український ринок20 жовтня Ernest Airlines здійснить перший рейс, який з’єднає аеропорт Бергамо зі Львовом. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень – щоп’ятниці і щонеділі на літаку Airbus A320. Також авіакомпанія планує з’єднати Львів з Неаполем і Венецією – рейси за цими напрямками відкриються 8 грудня.

9 грудня маршрутна мережа Ernest Airlines поповниться ще одним українським містом – авіакомпанія відкриє рейс з Бергамо до аеропорту «Київ» (Жуляни). Спочатку рейси виконуватимуться двічі на тиждень – у понеділок і п’ятницю, 20 грудня авіакомпанія планує запустити третій рейс – в середу. Всі польоти до Києва будуть також здійснюватися на A320.

Ernest Airlines стане другою авіакомпанією, яка виконує польоти з Бергамо в Україну. Національний італійський авіаперевізник Alitalia здійснює щоденні рейси з Рима до аеропорту «Київ», передає in-kyiv.com.ua.

На Херсонщине открыли завод нано-удобрений

На Херсонщине открыли завод нано-удобрений

На Херсонщине в рамках Х Международного экономического форума «Таврийские горизонты» состоялось официальное открытие завода «5 ELEMENT», где будут выпускать нано-удобрения, созданные по разработкам доктора химических наук, профессора и автора более ста патентов Георгия Голика, сообщает пресс-служба Херсонской облгосадминистрации.

"В прошлом году во время 9-го Международного экономического форума "Таврийские горизонты" вместе с Владимиром Билым (директор НПП - ред.) заключили меморандум о сотрудничестве под названием "Завод наноудобрений "5 ELEMENT". Сегодня мы уже открываем предприятие. Сумма инвестиций составила полтора миллиона долларов, и насчитывает более 70 рабочих мест", - отметил председатель Херсонской облгосадминистрации Андрей Гордеев. И добавил: "Я с гордостью хочу сказать, что мы открываем национального производителя микроудобрений, потому что это разработка украинского ученого, все это сделано на украинской земле".

В свою очередь Владимир Билый поблагодарил профессора Георгия Голика, который создал порядка 50 препаратов, 150 комбинаций в течение десяти лет исследований, а теперь будет работать в должности заместителя директора созданного предприятия.

Производственно-лабораторный комплекс в городе Голая Пристань Херсонской области имеет площадь более 2500 м кв., производственные цеха - 825 м кв.Предприятие планирует производить до 10 тонн минеральных микроудобрений ежегодно. Это немало, учитывая, что нормы внесения удобрений чрезвычайно малы (20-56 граммов на 1 га посевов агрокультур). Они являются не токсичными, имеют высокую скорость проникновения в клетки растений с высоким коэффициентом усвоения, повышают урожайность, а также товарный вид и качество агропродукции, стимулируют развитие мощной корневой системы, а главное - возрождают качественный состав почв.

Поэтому уже сегодня "5 ELEMENT" имеет соглашения о сотрудничестве почти с двумя десятками государств, в частности, с Египтом, Суданом, Угандой, Оманом, Литвой, Словакией, Чехией, Алжиром, Тунисом, Марокко, Малайзией, Казахстаном и др.

В ходе открытия предприятия всем желающим провели экскурсию по предприятию, а именно продемонстрировали научную лабораторию, промышленный цех и эффективность действия наноудобрений на растениях в исследовательской теплице.

Широкий лан

Производится монтаж сип-панелей на первых четырех казармах, тянутся водопровод и канализация, монтируются стальные балки и заливается стяжка полов:


Українські мариновані гриби стали експортувати до ПанамиТакож на цю продукцію є високий попит і в Ізраїлі, повідомляє UBR.

У консервному цеху Маневицького лісництва у Волинській області на внутрішній ринок планують переробити до 3 тис тонн грибів.

Зокрема, білих, польських, маслюків, опеньків та лисичок. Вже 2 роки поспіль мариновані волинські гриби експортують до Ізраїлю та Панами. Зараз чекають на нове замовлення. Потужності цеху за тиждень дозволяють переробити до 4 тис тонн грибів.

Продукцію закуповують і у населення: наприклад, за 1 кг варених маслюків виплачують по 35 грн.

Якість грибів ретельно перевіряють. Вся продукція має відповідні сертифікати і проходить радіологічний контроль. Загалом консервний цех Маневицького лісництва виробляє 40 видів продукції.

Серед них – варення, компоти з чорноплідної горобини, груш і яблук, сік з пізніх сортів яблук, маринований часник і буряк, щавель для борщу з лісової сировини.

США предоставят Украине свыше $5 миллионов на меры кибербезопасности

США предоставят Украине свыше $5 миллионов на меры кибербезопасности

Соединенные Штаты Америки предоставят Украине более 5 миллионов долларов на укрепление способности противостоять киберугрозам. Об этом шла речь во время первого двустороннего диалога по кибербезопасности, который состоялся в Киеве, сообщает ВВС Украина со ссылкой на пресс-службу посольства США.

"Посол США Мари Йованович заявила во время диалога, что Соединенные Штаты предоставят свыше 5 млн долларов в рамках новой помощи в сфере кибербезопасности, направленной на укрепление способности Украины предотвращать, уменьшать влияние и реагировать на кибератаки", - сообщили дипломаты.

Кроме того, участники диалога обсудили защиту "критической инфраструктуры" и военных систем, укрепление доверия в сфере кибербезопасности в ОБСЕ.

"Обе стороны выразили общую обеспокоенность тем, что наиболее серьезные злоумышленные действия в сфере кибердеятельности имеют потенциал пдорвать мир, процветание и стабильность международного содружества", - отметили в посольстве.

Відтепер, національну трасу Н-08 що єднає Дніпропетровську та Запорізьку області подовжено до Маріуполя,чим створено прямий коридор Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь, загальною протяжністю 644 км. Цей коридор забезпечить пряме сполучення від столиці до Маріуполя.Станом на 25 вересня 2017 року, проведено роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття загальною площею 149 000 кв.м, протяжністю 14,6 км автомобільної дороги, що складає 100% від доведеного плану.

Наразі, тривають роботи з регенерації шарів дорожнього одягу за технологією «холодного ресайклінгу». Вже виконано – 36 000 кв.м. протяжністю 4,2 км.

Оновлення траси Запоріжжя-Дніпро
Загалом планами робіт поточного року з усіх джерел фінансування передбачено 251 мільйон гривень, з введенням в експлуатацію 12 км дороги. В тому числі обсяг робіт в рамках митного експерименту – 250 мільйонів гривень. Роботи на об’єкті розпочаті з 20 вересня 2017 р.

Украина в августе увеличила использование «зеленой» энергии вдвое

Минэнерго: Украина в августе увеличила использование «зеленой» энергии вдвое

Производство электроэнергии альтернативными источниками - электростанциями, использующими ветровую, солнечную энергию и энергию из биомассы по сравнению с показателем 2016 года увеличилось на 62,7 млн кВт-час. или на 45,8% и составляет 199,6 млн кВт-ч, говорится в информационной справке Министерства энергетики и угольной промышленности.

В разрезе года использования "зеленой" энергетики увеличилось на 21,5%. «Производство электроэнергии альтернативными источниками сравнению с соответствующим периодом 2016 года увеличилась на 222,6 млн кВт-час. или на 21,5% и составляет 1,258 млрд кВт-ч», - информирует Минэнерго.

Как сообщалось ранее, за 7 месяцев 2017 года в Украине введено в эксплуатацию 166,1 МВт мощностей альтернативной энергетики - это больше, чем за весь прошлый год. Из них 155,6 МВт - это объекты солнечной энергетики.

«Укроборонпром» веде розробку мобільного комплексу протидії БПЛА


Фото: Платформа Розвитку Інновацій

ДК «Укроборонпром» веде розробку мобільного комплексу протидії безпілотним літальним апаратам (БПЛА), який призначений для виявлення, ідентифікації та супроводження БПЛА з послідуючою постановкою радіоелектронних перешкод каналам навігації, управління та передачі даних, видачею цілевказівки для вогневого враження та їх знищення

БПЛА викривається невеликою радіолокаційною станцією (РЛС) і автоматично ідентифікується власною оптоелектронною головкою. Після ідентифікації об’єкта як ворожого, автоматично перенаправляє системи спостереження в напрямку викриття та супроводження РЛС підозрілого літаючого об’єкту, з одночасною постановкою активних перешкод, які порушують систему дистанційного управління БПЛА. Об’єкт в автоматичному режимі повертається до місця старту або продовжує політ у некерованому режимі до розрядки акумуляторів або закінчення пального. У разі неефективності порушення системи дистанційного керування БПЛА або повернення БПЛА до місця старту з розвідними даними, застосовується модуль вогневого враження, який знищує ворожий об’єкт, передає ukrmilitary.

Комплекс здатний виявляти цілі з площею поверхні від 100 см2 на відстані до 10-30 км, обладнаний не охолоджуваною двокоординатною кольоровою камерою з термальними датчиками та лінзами. РЛС працює в частотному діапазоні 400 – 6000 МГц.

Украина уже накопила 16,4 миллиарда кубов газа в хранилищах

Украина уже накопила 16,4 миллиарда кубов газа в хранилищах - Укртрансгаз

По состоянию на 02.10.2017 Украина накопила 16,4 млрд кубометров газа в подземных хранилищах, информирует пресс-служба АО "Укртрансгаз".

Как сообщает УТГ, в течение неотопительного периода в украинские хранилища закачано 8,5 млрд кубометров газа - на 44% больше, чем в прошлом году.

При этом, с начала года с Российской Федерации, как и ранее, не поступило ни одного кубометра газа, а Европейский Союз поставил 10,7 млрд кубометров, что на 70% больше, чем показатели прошлого года.

Также Украина в период с января по сентябрь 2017 года увеличила добычу газа на 2,6% - до 15,5 млрд кубометров за 9 месяцев текущего года, зато потребление газа сократилось на 0,5%.

Продовження: Як в Україні ничегониделаеца: № 123 (огляд)

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 0772 0016
Tags: АПК, ОПК, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, экономика, экспорт
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments