Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Минобороны Украины работают 65 советников из стран НАТО

Об этом сообщил министр обороны Степан Полторак на своей странице в Facebook.

Фото Степан Полторак.

Он подчеркнул, что сотрудничество с НАТО за последние годы приобрело широкие масштабы практически по всем направлениям:

"Наша співпраця з Альянсом за останні 3 роки набула широких масштабів практично за всіма напрямками. Значно виріс військово-політичний діалог, регулярно працює комісія "Україна – НАТО". Ми відчуваємо дуже добру допомогу в питаннях пов’язаних з реформуванням Збройних Сил України: це і відпрацювання документів оборонного планування, починаючи з Військової Доктрини і завершуючи Законом Украіни "Про національну безпеку України", розробка якого знаходиться на стадії завершення.
Надзвичайно потрібною та потужною допомогою Альянсу є Комплексний пакет допомоги , затвердженого в 2016 році на засіданні Альянсу в Польщі.


Надважливою є дорадча допомога, яку ми отримуємо від країн-партнерів. Всього в Міністерстві оборони України працює 65 радників, які надають всебічну допомогу. Важливими є і багатонаціональні навчання, які регулярно проводяться з нашими партнерами та прискорюють набуття сумісності українських ЗС із силами НАТО.", - отметил Полторак.
Tags: ЗСУ, Минобороны, НАТО, Полторак, Україна, министры, натовцы, партнеры, советники, сотрудничество, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments