Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Чому "патріотам" нецікавий позов Коломойського проти України? Отож..

Mason Lemberg:

Чекав сьогодні, чекав, але й так і не дочекався експертів, аналітиків і лідєрів мнєнія з патріотичними спітчами про те, який барига той Беня і як він хоче обікрасти Україну на $4,7 млрд. (4,7 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ).

Не дочекався не тільки засудження з боку “потріотів” з УКРОПУ, не дочекався навіть постів так званих “опозиціонерів” таких як сірожа, муся та інші, та й перформансів з унітазами теж не було.

Мабуть все тому, що 5 мільярдів доларів це вам не кредит МВФ 1 мільярд доларів.

Ну правильно, що тут обговорювати? Це ж не фотка Марини Порошенко на заправці?

Ну раз вони нічого не написали, то я напишу всього 3 тези.

заказуха

Теза 1. Передаю пламєнний прівєт тим, хто на місцевих виборах в 2015 року голосував за “контрактну армію Ківерців” і “поповнення бюджетів з офшорів”.

Ви стоїте в одному кроці від того, щоб ваші пенсії і зарплати, гроші контрактників потекли в зворотньому напрямку – в офшори Бені. З чим вас і вітаю. Своїй мамі пенсіонерці замість пенсії подаруєте пакет гречки від корбана і мемчік “Пойдьом кофе пить”.

Теза 2. Передаю пламєнний прівєт тим, хто хоче грабували олігархів по безпредєлу, заради “революційної справедливості”.

Не знаю чи має Беня шанси (схиляюсь до думки, що ні), але ті кого грабануть по бєзпрєдєлу, бо “люди хочуть”, точно будуть мати шанси. І отримають за свої старі трухляві заводи, що випускають сировинну продукцію так як за Еппл.

Теза 3. Відповідь тим, хто розказує про змову Пєці з олігархами, обкрадають країну і прочу базарну голослівну дурню, яка вже обридла навіть оповідальникам.

Якщо Беня подав в суд – то Беня зафіксував збитки.

Отак влада “працює у змові з олігархами”, що вони зникають з рейтингів і фіксують збитки.

Кстати, "злочина влада" собирается у Коломойского через суд вернуть Международный аэропорт "Днипро" в государственную или муниципальную собственность.

"Это классический пример того, насколько монополия убивает рынок. Аэропорт "Днипро" в руках компании группы Коломойского. Вместо того, чтобы открыть возможность для полета всем, они создали комфортные условия для "Днипроавиа "и Австрийских авиалиний, которые являются их партнером", - заявил министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян 16 сентября, сообщает корреспондент Укринформа.

Возвращение блудного аэропорта: “Днипро” может снова стать собственностью государства

По словам министра, сейчас происходят соответствующие судебные процессы вокруг аэропорта "Днипро". "И я надеюсь, что он будет возвращен в государственную или муниципальную собственность. И мы поставим на этом точку. Многомиллионный город не может зависеть от того, что хочет себе некий "господин". Это абсурд", - подчеркнул Омелян.

Терминал аэропорта сейчас находится в частной собственности, взлетно-посадочная полоса - в государственной.
Tags: Коломойский, аэропорты, вопрос на засыпку, воры, деолигархизация, иски, олигархи, суды
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments