Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Как в Украине ничегониделаеца. Часть 75 (обзор)

Ссылки на все части дайджеста "Как в Украине ничегониделаеца" находятся здесь

Рівненський льонокомбінат запускає виробництво джинсівНайпопулярніший в світі вид одягу будуть виробляти в Рівному. Як повідомляє місцевий телеканал «Сфера-ТВ» , новітнє італійське обладнання вартістю 1 млн євро для виробництва і обробки джинсів вже прибуло на підприємство.

Рівненський льонокомбінат вже на самому старті запуску виробництва джинсів. Тож до появи на українському ринку перших вітчизняних джинсів лишилося зовсім мало.

Сьогодні одразу три фури з новітнім обладнанням італійського виробництва для виготовлення та обробки джинсів розвантажують на Рівненському льонокомбінаті. На підприємстві піднесений настрій: нинішня партія італійських машин – заключна, тож тепер можна починати монтаж обладнання.В нас дуже великий перелік машин. Машини для фарбування, накладання різних малюнків, принтів, склажок, потертостей та багато іншого – каже Аміра Омельчук, менеджер ЗЕД Рівненського льонокомбінату – куратор проекту «Goldi Jeans»

Усе обладнання виробництва італійської компанії «Тонелло» – лідера ринку у своєму напрямку. Його загальна вартість – майже один мільйон євро. Втім, така інвестиція себе виправдає сповна, адже вітчизняний ринок в очікуванні нового продукту.

Тим часом на Рівненському льонокомбінаті не зраджують своїм принципам. Підприємство динамічно розвивається як у напрямку розширення асортименту продукції, так і в нарощуванні виробничих потужностей. Серед найближчих пріоритетних напрямків – запуск виробництва плащової тканини. Цей проект мають запустити невдовзі після того, як запрацює джинсовий.

Новое оборудование позволит киберполиции быстрее реагировать на хакерские атаки


Фото: Департамент коммуникации МВД Украины

Киберполиция сегодня получила оборудование усиленной мощности со специальным встроенным программным обеспечением, которое позволит более оперативно реагировать на киберинциденты. Всего 194 единицы специального оборудования для противодействия киберугрозам. Об этом сообщает Департамент коммуникации Национальной полиции Украины.

«Мы получили специальные софты, которые дают нам возможность отдаленно получать информацию из источников, недоступных обычным гражданам, перехватывать определенный трафик, и тому подобное. Все это помогает предотвращать киберпреступления в нашем государстве», - сказал руководитьель киберполиции Сергей Демедюк.По его словам, дополнительно киберполиция получила оборудование, которое дает возможность взаимодействовать с международными партнерами. Кроме того, передавать большие объемы информации в режиме «реального времени» для оперативного анализа киберугроз, которые могут возникнуть.

«Мы заранее прогнозируем и будем предостерегать и давать свои рекомендации, каким образом предотвратить будущие киберугрозы», - сообщил Сергей Демедюк.

У Києві з’явилася сонячна електростанція потужністью 88 кВтПередбачається, що за рік сонячна станція потужністю 88 кВт генеруватиме електроенергію, якої вистачить для роботи 89 комп’ютерів протягом 365 днів або телевізора протягом 3341 діб, передає прес-служба підприємства.

Найближчим часом плануємо також створення нових продуктів: електрозаправочні станції з сонячними панелями, сервіс моніторингу та білінгову систему, – каже Слава Мижарев, засновник компанії.За даними компанії, процес оформлення такої електростанції зайняв близько півроку. Згідно з підрахунками, окупність проекту з урахуванням всіх витрат на обслуговування та сервісні роботи з заміною комплектуючих складає 5,9 — 6,2 роки.

Голландский банк прокредитует программу энергоэффективности в "Астарта-Киев"Голландский банк развития (FMO) предоставит агропромхолдингу "Астарта-Киев" кредит на сумму $25 млн для развития программы энергоэффективности в сахарном производстве компании. Об этом сообщает агропромышленный хорлдинг "Астарта-Киев".

"Финансирование будет использовано для строительства комплекса водоочистных сооружений в Глобинском промышленном кластере АСТАРТЫ, в который входят сахарный и соеперерабатывающий заводы, а также Биоэнергетический комплекс. При поддержке FMO уже разработано техническое обоснование станции очистки воды. Благодаря этому проекту предприятия кластера смогут сократить потребление воды в среднем на 50%", - говорится в сообщении.

Также средства будут направлены на обновление оборудования сахарных заводов, что позволит выйти на новый уровень производительности и энергоэффективности.

УЗ запустила мобильное приложение для заказа билетов на iPhoneУкрзалізниця 20 июля запустила приложение по продаже железнодорожных билетов для мобильных устройств на базе іOS. Об этом сообщил на своей странице в Facebook глава ведомства Войцех Балчун.

"Щойно запустили мобільний додаток для придбання квитків на поїзди на базі іOS – черговий крок для зручності пасажирів", - написал он.

Балчун также напомнил, "що на початку року ми запустили додаток на базі операційної системи Аndroid. І він уже став у пригоді понад 100 тисячам користувачів. Сподіваюся, що додаток для іOS також буде зручним і корисним для пасажирів", - заверил глава Укрзалізниці.

П’ять міні-ГЕС збудують на гірській річці Шопурка на ЗакарпаттіПотужність кожної міні-ГЕС складає 875 кВт.

У селищі Великий Бичків Рахівського району відбулися громадські слухання щодо містобудівної документації та детальних планів територій для будівництва каскаду міні-ГЕС на р. Шопурка в селищі В.Бичків, повідомляє uzhgorod.net.ua.

Детальні плани територій презентував керівник ТОВ «Альтернатив Електрик» Лев Гольштейн. За його словами плани передбачають розміщення 5 міні-ГЕС потужністю по 875 кВт: 4 з них будуть будуватися у межах селища, а 1 за його межами. Спільно з архітектором-розробником планів Романом Андрусевичем спеціалісти пояснили особливості розміщення, будівництва та роботи зазначених міні-ГЕС.

До виступу була запрошена й Олена Летицька, кандидат біологічних наук інституту гідробіології Академії наук України. Окрім того, було обговорено договір про співпрацю між компанією-забудовником та громадою, в рамках якого планується реалізація ряду соціальних проектів, зокрема будівництво берегоукріплень, подача води у потік Млинівка, створення робочих місць тощо.

Представники компанії-забудовника надали вичерпні відповіді з зазначених питань та запевнили мешканців селища, що об’єкти будуть побудовані за високими європейськими стандартами з урахуванням усіх ризиків притаманних Закарпаттю.

За результатами громадських слухань, розуміючи важливість залучення інвестицій та вирішення ряду питань селища, а також світову практику переходу на альтернативну енергетику, більшістю голосів прийнято рішення погодити детальні плани територій та рекомендувати сесії селищної ради та голові РДА затвердити розглянуті плани територій.

За два года местные бюджеты выросли на 100 миллиардов“Мы начали реформу децентрализации 1 апреля 2014 года. Три года – время, когда надо подводить итоги. Назову только одну цифру: по сравнению с 2014 годом, в 2016 году местные бюджеты выросли на 100 млрд гривен. Это - ресурсы, которые требуют разумного инвестирования, чтобы менять жизнь людей на местах”, - сообщил премьер-министр Владимир Гройсман на своей странице в Facebook.

Гройсман убежден, что без надлежащего развития местного самоуправления невозможно построить успешную страну.

Вместе с тем он выразил мнение, что если правильно использовать потенциал Украины, в ближайшие 10 лет наше государство станет “сильной, социально справедливой и экономически успешной страной”.

Українські оборонні підприємства вже можуть забезпечити щорічний експорт зброї більш ніж на $2 млрдПро це в ефірі телеканалу «Київ» заявив президент Асоціації виробників озброєння і військової техніки України Вадим Кодачігов, передає “Военный Информатор”.

За словами президента Асоціації, промисловий потенціал оборонного сектора України з виробництва зброї становить 2,5 млрд дол. в рік. Купівельна спроможність нашого внутрішнього замовника в особі держави становить близько 300 млн дол. Це ті кошти, які виділяються на ремонт, модернізацію і виробництво зброї і військової техніки. Залишається нереалізований потенціал оборонних підприємств ще більш ніж на 2 млрд дол., – повідомив Кодачігов.

За словами Кодачігова, Україна може експортувати протитанкові ракети, безпілотні літальні апарати і засоби їх глушіння, броньовану техніку і бронеавтомобілі, а також надавати послуги з модернізації радянської військової техніки, що стоїть на озброєнні НАТО і країн-партнерів альянсу.

Зброя, яке проводиться воюючою країною відразу має свій особливий знак якості. Ця зброя була на фронті, це зброя пройшла випробування в бою, а не в лабаратории. Наші військові зможуть представляти цю зброю на міжнародних виставках, якої вони три роки воювали проти Російської Федерації, – додав він.

У нас є спецекспортери, за якими підприємства зобов’язані здійснювати продаж оборонної продукції за кордон. Держава повинна зняти цю монополію і виконувати тільки контролюючу функцію, а не бути посередником. У нас є Служба експортного контролю, яка повинна контролювати що і куди буде продаватися, наприклад, щоб ніяке зброя не потрапила до країни на які накладено ембарго. При цьому, спецекспортери залишаються обслуговуючим сервісним центром, але підприємства отримають право самостійно реалізовувати свою продукцію на експорт, – повідомив Кодачігов.

Він також додав, що Асоціація вже підготувала пакет законодавчих ініціатив для лібералізації експорту та імпорту озброєння, а також підвищення ефективності експортного контролю, і найближчим часом передасть свої напрацювання відповідним відмоствам.

Асоціація виробників озброєння і військової техніки України об’єднує провідні приватні підприємства оборонно-промислового комплексу України. Члени Асоціації забезпечують українську армію бронетехнікою, засобами протиповітряної оборони, засобами радіоелектронної боротьби, безпілотними літальними апаратами та іншими зразками сучасного озброєння. Асоціація створена в березні 2017 для реформування законодавства в сфері регулювання українського ОПК, спрощення механізмів експортного контролю для приватних оборонних підприємств, а також створення конкурентних умов на українському ринку озброєнь.

Украина экспортировала первый миллион зерновых нового урожаяПо состоянию на 19 июля 2017 года Україна экспортировала 1,253 млн т зерновых нового урожая. Об этом сообщили в пресс-службе Министерства аграрной политики и продовольствия Украины.

С начала нового маркетингового года (июль 2017 – июнь 2018) украинские аграрии экспортировали 194 тыс т пшеницы, 370 тыс т ячменя и 689 тыс т кукурузы. Также согласно данным Минагрополитики по состоянию на 19 июля Украина уже экспортировала 2,9 тыс т пшеничной муки.

Напомним, Министерство сельского хозяйства США (The United States Department of Agriculture, USDA) в последнем отчете прогнозирует, что в 2017/2018 МГ Украина экспортирует 38,31 млн т зерновых.

Как сообщалось ранее, в 2016-2017 МГ Украина по предварительным оценкам, экспортировала 43,8 млн т зерновых, что является рекордным показателем за всю историю независимости государства.

«ОТП Лізинг» профінансувала аграрну галузь на $31 млн.Компанія «ОТП Лізинг» перевиконала план на 39%, а саме: за 5 місяців цього року профінансовано $40 млн, з яких $31 млн ― агро і $9 млн легкові автомобілі, повідомляє kurkul.com.

На початку червня ЄБРР затвердив компанії «ОТП Лізинг» перший в історії гривневий кредит еквівалентний $20 млн на три роки, що є важливою подією як для компанії «ОТП Лізинг», так і для України в цілому.

Ми домовилися взяти кредит у ЄБРР для підтримки нашого зростаючого лізингового портфеля. Ми фінансуємо в доларах та в гривні. Гроші від ЄБРР будуть в основному використовуватися для фінансування наших СМБ клієнтів (як для фінансування агробізнесу, так і для автомобілів). Вони також будуть використовуватися для підтримки нашого нового продукту AVTOFABRICA, який являє собою роздрібне фінансування легкових автомобілів для юридичних осіб, де ми приймаємо рішення про фінансування автомобіля для клієнтів протягом 6 годин, ― коментує новини компанії генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

На Ровенщине будут маркировать туристические маршрутыИнформационно-туристические знаки облегчат на Ровенщине путешествия по живописным уголкам края. Об этом сообщила заместитель председателя облгосадминистрации Светлана Богатырчук-Кривко.

«Начали широкомасштабную работу по внесению разработанных туристических маршрутов в общеобластной реестр с дальнейшей их маркировкой и знакованием. Каждый маршрут будет иметь свой знак и номер согласно принятым международным стандартам. Это облегчит путешествие туристам, которые будут странствовать по нашему краю», - сказала Богатырчук-Кривко.

По ее словам, в реестр уже внесены первых три туристических промаркированных велосипедных маршрута из 20 действующих. Это - «Поліська січ», «Велика пригода у Дермансько-Острозькому національному природному парку» та «Валерина стежка».

Кроме этого, уже определены следующие туристические маршруты, которые в ближайшее время промаркируют с присвоением им соответствующих номеров. Это, в частности, «Медове коло» - маршрут, который объединяет пять районов области, три пути в Млиновском районе, по два - в Ровенском и Гощанском районах.

В настоящее время на Ровенщине действуют более 10 исторических туристических маршрутов, столько же - маршрутов выходного дня, несколько - этнографических, более десятка - экологических.

На Троєщині з’явиться «Київська бізнес-гавань»Київське інвестиційне агентство (КІА) має намір влітку 2017 року підготувати документацію для реєстрації в міністерстві економічного розвитку і торгівлі індустріального парку «Київська бізнес-гавань», який розташується в Деснянському районі Києва, повідомляє UBR.

Ми хочемо його зареєструвати в Мінекономрозвитку, таким чином пройти перший етап, після чого робити конкурс на вибір керуючої компанії. Ми повинні підготувати містобудівну документацію, зробити землевідведення ділянок, щоб потім робити відкрите роад-шоу, їздити в Європу, можливо, в Китай, для пошуків інвестора, – зазначив заступник генерального директора КІА Богдан Чорний.

Щоб зробити проект більш привабливим для інвесторів, київська влада за рахунок коштів, раніше залучених КІА, повинні підготувати ділянку, забезпечивши його комунікаціями.

Згідно з даними сайту КІА, проект будівництва індустріального парку «Київська бізнес-гавань» на ділянці до 220 га на вул. Пухівській у виробничо-складської та рекреаційній зоні, що межує з ТЕС, передбачає будівництво нових об’єктів для легкої промисловості, фармацевтики, переробки, проектів з енергоефективності, логістики, науки та ін.

Проект передбачає 63 га під промисловість, 28 га – офіси, науку, 66 га – комерційні споруди, 11 га – житло, 50 га – відпочинок.

Сотня крупнейших госкомпаний за 9 месяцев 2016 года заработала более 40 миллиардовТОП-100 государственных компаний за январь - сентябрь 2016 года получили 40 млрд грн прибыли. Этот показатель в 20 раз больше, чем за аналогичный период предыдущего года. Об этом информирует пресс-служба Министерства экономического развития и торговли.

«По результатам 9 месяцев 2016 года портфель получил прибыль в 40 млрд грн, тогда как соответствующий период предыдущего года компании, входящие в портфель ТОП-100 закончили с прибылью в 2 млрд грн», - говорится в сообщении.

Как отмечают в МЭРТ, крупнейшие активы портфеля сконцентрированы в нефтегазовом секторе (НАК “Нафтогаз Украины”), транспорте (ПАО “Укрзализныця”) и электроэнергетике (ГП НАЭК “Энергоатом”). Все секторы портфеля, за исключением химической и угольной промышленности, продемонстрировали положительную динамику чистого дохода.

Согласно результатам отчетности МЭРТ, рост чистой прибыли в энергетической отрасли обусловлен увеличением показателей чистой прибыли ПАО «Центрэнерго», ГП «НАЭК «Укрэнерго» и ПАО «Укргидроэнерго».

Существенный рост финансовых показателей зафиксирован среди предприятий транспортной отрасли. В частности, ПАО «ГАК «Автомобильные дороги Украины» повысило свой финансовый результат почти в 60 раз, а ГП «Международный аэропорт Борисполь» в 2 раза до 1 млрд грн в сравнении с аналогичным периодом 2015 года. При этом, балансовая стоимость портфеля активов государственных предприятий транспортной отрасли увеличилась почти на 32% по сравнению с аналогичным периодом предыдущего года и составила 383,5 млрд грн за 9 месяцев 2016 года благодаря переоценке активов ПАО «Укрзалізниця» (чистая прибыль - 1,17 млрд грн).

Сахарный завод на Сумщине запустится после 4 лет простоя

Сахарный завод на Сумщине запустится после 4 лет простоя

ООО «УК.АЗ.Дружба», владеющее Октябрьским сахарным заводом в с.Николаевка Белопольского районе, планирует в августе текущего года полностью восстановить работу предприятия. Об этом рассказал соучредитель ООО «УК.АЗ.Дружба», почетный консул Азербайджанской Республики в Украине Афган Салманов, сообщает «Панорама».

«Предполагается производить более 40 тыс. т сахара. Хотя ожидаемый урожай может внести свои корректировки в эту цифру. Этого достаточно не только для потребностей нашей области, но и еще для реализации на украинских рынках в других областях Украины, а также для экспорта в другие страны», — сказал Салманов, отметив, что завод простаивал в течение 4 лет.

Чтобы загрузить завод сырьем компания выращивает сахарную свеклу на 1,4 тыс. га собственных площадей. Кроме того, предприятие занимается кредитованием фермерских хозяйств под выращивание сахарной свеклы. Заключены договора на поставку свеклы с ведущими аграрными предприятиями региона. Общая площадь посевов сахарной свеклы в Сумской области превышает 5 тыс. га. Ожидаются поставки сырья на завод в объеме 300 тыс. т.

Для справки: Октябрьский сахарный завод - единственный сохранившийся в Сумской области. Сейчас на предприятии работают более 250 человек, а с началом загрузки сахарного производства работой будут обеспечены еще 300 жителей Белопольского района.

«Кредмаш» за п’ять місяців реалізував 24 асфальтозмішувальних установкиКременчуцький завод дорожніх машин в 2017 році працює стабільно при максимальному завантаженні виробництва, повідомляє «Кременчуцька газета».

Про це повідомляє прес-служба підприємства. За їхніми даними, за п’ять місяців відвантажено 24 асфальтозмішувальних установки, серед яких більшість (65%) складають установки продуктивністю 110 і 160т/г.

При цьому на підприємстві відзначають, що «Кредмаш» освоїв випуск нового покоління асфальтозмішувальних установок, виготовлених відповідно до вимог стандартів Євросоюзу, які починають користуватися все більшим попитом серед дорожників України та країн постсовку – з початку року відвантажено 6 таких установок. Відвантаження продукції здійснюється як залізничним, так і автомобільним транспортом.

У червні відвантажили ще 6-7 асфальтозмішувальних установок, а «портфель замовлень» ПАТ «Кредмаш» сформував вже до жовтня поточного року. Завод виготовляє та реалізовує широкий спектр запасних частин як через регіональних представників (дилерів), так і за прямими договорами зі споживачами на суму близько 1,0 млн. доларів США в місяць.

Великим попитом користується машинка закаточна напівавтоматична, щомісячний випуск якої досяг 80 000 штук.

КПИ показал свои инновационные проекты


Президент Украины Петр Порошенко в рамках посещения Национального технического университета "Киевский политехнический институт имени И. Сикорского" ознакомился с инновационными проектами ученых университета в области энергоэффективности. Об этом сообщает пресс-служба главы государства.

"Среди представленных работ, в частности, проект по альтернативному водообеспечению городов Донецкой области, организации системы энергетического менеджмента объектов социальной сферы, проект повышения энергоэффективности в учебных заведениях Соломенского района Киева, спутниковые системы дистанционного зондирования земли, суперефективний тепловой насос нового поколения, энергоэффективная векторно-управляемая электромеханическая система электробуса, smart grid технологии в объединенной электроэнергетической системе Украины и тому подобное", - говорится в сообщении.

Порошенко благодарен коллективу КПИ за новые военно-технические разработки

"Президент выразил благодарность коллективу института за новые военно-технические разработки, которые были осуществлены специалистами университета и внедрены в конкретные производства и технологии оборонного сектора и работают на защиту суверенитета и территориальной целостности нашей страны", - говорится в сообщении.


Порошенко подчеркнул, что для него, как Верховного Главнокомандующего Вооруженных сил Украины чрезвычайно важны успехи научного коллектива КПИ в разработке и внедрении новых разработок в оборонном секторе.

"Срок от разработки, от научной идеи до того, как технология появляется на линии соприкосновения занимает 4-5-6 месяцев", - уточнил Президент.

Он отметил, что ученые КПИ создали уникальные разработки в таких прикладных областях, как радиоэлектронная борьба, радары, дроны, конфиденциальная связь, система защиты, шифрования информации. При этом, эти разработки уже поставлены на производственные мощности и работают на защиту Украины. "Есть уникальные разработки, которые работают на уровне лучших мировых аналогов", - сказал Порошенко.

Он отметил, что в 2014 году, когда Украине не продавали вооружение, помощь ученых и студентов Киевской политехники была чрезвычайно важной.

Президент поблагодарил творческий коллектив разработчиков серийного оперативно-тактического БПЛА "Спектратор", который уже активно используется Вооруженными силами Украины в зоне АТО.

Як Сумські лісівники готуються до посадки лісу у наступному роціДля посадки лісу наступного року лісівники готуються вже зараз. Адже необхідно підготувати якісний посадковий матеріал. План цьогорічної весни по посіву розсадників сумські лісівники виконали на 100%, засіявши 7,9 га.

Пальму лідерства за площею посіву надали хвойним. За ними закріпили 5,1 га від загальної площі, з яких 4,9 га займають посіви сосни звичайної, решта – сосна кримська, ялина, ялиця, модрина, туя та ялівець. Це пояснюється тим, що головною лісоутворюючою породою сумських лісів є сосна звичайна. Вона займає майже 40% від загальної площі лісу, повідомляє прес-служба Сумського ОУЛМГ.
Листяним породам у розсадниках підприємств відвели 2,6 га від загальної площі. Домінуючу більшість від цієї площі, надали посівам дуба звичайного – 0,96 га та дуба червоного – 0,5 га, на решті площі висіяли насіння ясеня, бука, липи, клену, берези, тополі, вільхи, акації, горіха та інших.

«Кожного року для посадки лісу наші підприємства використовують посадковий матеріал, вирощений власними силами. Для цього у лісгоспах є достатня кількість розсадників. Вони оснащені системами крапельного зрошення, що дає змогу вирощувати посадковий матеріал у контрольованому середовищі», – коментує лісокультурне виробництво заступник начальника Сумського облуправління Олександр Товстуха.

Окрім стандартного садивного матеріалу, сумські підприємства кожного року вирощують більше 110 тис. шт. декоративних саджанців 40 різних видів і форм, які користуються великим попитом серед населення.

МФК инвестирует $15 миллионов в малый и средний бизнесМеждународная финансовая корпорация (МФК) приняла решение инвестировать 15 млн долларов в фонд прямых инвестиций для поддержки малого и среднего бизнеса в Украине. Об этом на своей странице в facebook написал министр финансов Александр Данилюк.

Он отметил, что именно малый и средний бизнес является одной из основ сильной и современной экономики, которую мы строим уже сейчас.

«Поэтому его поддержка и развитие является чрезвычайно важным для будущего нашей страны и является приоритетом в работе правительства», - добавил министр.

Українська ферма «Агролайф» вирощує фундук за методом in vitroФермерське господарство «Агролайф» з одеським кооперативом «Горіх Причорномор’я» експериментально вирощують саджанці фундука за методом in vitro, повідомляє Agronews.org з посиланням на Рropozitsiya.com.

Нова технологія in vitro вирощування під скляним ковпаком дозволяє отримати якісний посадковий матеріал, а також скоротити витрати на виробництво фундука в цілому. Такі саджанці мають сильний імунітет і практично не потребують обробки додатковими засобами захисту.

«Технологія мікроклонального розмноження рослин in vitro має дві незаперечні переваги – це швидкість отримання однорідної продукції і якість посадкового матеріалу», – акцентує голова «Агролайф» Володимир Хомут.

Лабораторія функціонує цілий рік, роботи проводяться в ламінарному шафі, де створене надчисте середовище, необхідне для маніпуляцій з біологічними продуктами. Саджанці висаджують в чистий торф, де рослини міцніють близько трьох місяців. Шлях до готового саджанця триває півроку.

Вирощування горіхів за методом in vitro вже існує в США та Ірані, успіх відзначають і турецькі агрономи.

КУН-Украина увеличила продажи техники на 70%

КУН-Украина увеличила продажи техники на 70%

Компания «КУН-Украина» в 2017 г. ожидает рекордных показателей продаж. Об этом в ходе пресс-завтрака рассказал генеральный директор «КУН-Украина» Асад Лапш, пишет АgroРortal.

«Свой план мы давно выполнили и перевыполнили. Мы сейчас идем на очередной рекордный год», — констатировал он.

По словам Асада Лапша, «КУН-Украина», скорее всего, станет первым подразделением среди всех представительств Kuhn, которое достигнет в этом году уровня продаж, запланированных на 2020 год. «По сравнению с прошлым годом у нас 70% рост», — сказал Асад Лапш, заметив, что это показатель по состоянию на сегодня.

Он также подчеркнул, что почти во всех сегментах той техники, которую продает компания, рост продаж опережает рост рынка.

Для справки: 3 августа 2017 года в ООО «Маяк-Худяки» (Черкасская обл., с. Худяки) состоится Французский день поля (кукуруза, подсолнечник, сорго, соя), в ходе которого компания «КУН-Украина» продемонстрирует свою технику в работе.

«N. B.!» Асад Лапш и команда готовятся перейти рубеж 2020 года по реализации сельхозтехники этим летом.

Українське масло може зайняти 10-20% європейського імпортуДані ЄС підтверджують, що українське вершкове масло цікаве Європі (насамперед за ціною, якість за замовчуванням).

Про це повідомив провідний аналітик «Інфагро» Максим Фестєєв на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Agravery.

Не буду говорити за п’ять місяців, але: квота по 2017 (900+900 = 1800 тонн) вже “обрана”. Виходячи з річних обсягів, ми з 1,8 тис. тонн займемо приблизно 10-20% європейського імпорту товару. Витиснемо США, Нову Зеландію (Фонтерра) ― незаперечних лідерів, ― зауважив аналітик.

Він додав, що ривок з 4 тис. тонн в 2013 в 14 тис. тонн в 2017 (тобто в три з половиною рази) загального експорту вершкового масла підтверджує той факт, що товар став одним з ключових у зовнішній молочній торгівлі України і драйверує ринок в цілому (в тому числі і сировинний).

Середньостроковий потенціал України в тому, що незважаючи на “скромні” обсяги зовнішніх продажів, країна займає п’яту сходинку після Нової Зеландії, ЄС, США, Білорусі і ціна масла наразі набагато привабливіша “передових” конкурентів (при тому, що стоки в НЗ і ЄС на мінімальних значеннях), ― зазначив Фастєєв.

У далекій перспективі необхідно працювати над стабільними ринками збуту з високими купівельними можливостями і пробувати прямі продажі, ― підсумував він.

Тысячи жителей Донбасса получат цыплят по программе ФАО

Тысячи жителей Донбасса получат цыплят по программе ФАО
В рамках программы ФАО по оказанию помощи в чрезвычайных ситуациях в Украине около 2750 домохозяйств, расположенных вблизи линии соприкосновения в Донецкой и Луганской областях, получают суточный молодняк птицы. Об этом говорится в сообщении Продовольственной и сельскохозяйственной организации ООН (ФАО)

«Каждое домохозяйство-бенефициар получит 30 цыплят, либо 25 утят, либо 25 индюшат. Такое количество молодняка птицы было рекомендовано экспертами ФАО на основе изучения потребностей и возможностей хозяйств-бенефициаров по выращиванию домашней птицы на приусадебных участках», — говорится в сообщении, передает АgroРortal.

Семьи-бенефициары получат полные пошаговые инструкции по разведению молодняка птицы как для собственного потребления, так и в коммерческих целях, вместе с 10 кг полноценного стартерного комбикорма.

«Распределение домашней птицы осуществляется в 56 селах Донецкой области и 15 селах Луганской области, начиная с 6 июня, и должно завершиться на текущей неделе в некоторых наиболее труднодоступных населенных пунктах», — добавили в ФАО.

Согласно сообщению, бюджет программы помощи в настоящее время оценивается в $2,3 млн.

Для справки: в последние месяцы ФАО оказала помощь около 6000 фермерских хозяйств на Донбассе в виде: семенного картофеля, оборудования для капельного орошения, кормов для скота, а также домашней птицы. В конце лета рабочая группа ФАО планирует распределить между нуждающимися фермерскими хозяйствами семена подсолнечника и кукурузы, кроликов, посевной чеснок, корма для скота и другие средства производства сельскохозяйственного назначения.

Продовження: Как в Украине ничегониделаеца. Часть 76 (обзор)

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, прес-служб органів влади, підприємств, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському проукраїнському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: АПК, ОПК, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, экономика, экспорт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments