Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Categories:

Рашказамещение: 5 украинских соцсетей, достойных вашего внимания

На каждую кацапскую дупу мы ответим свидомым цУкерманом:
1
Made in UA! - альтернатива "ВКонтакте" и эфэсбэшным одноглазникам:

В интернете есть немало украинских соцсетей, которые прекрасная альтернатива:

UkrOpen. Эта соцсеть не скопировала сайты, которые уже существуют. Написана с нуля, уверяют разработчики. Встроена система поиска новостей. Дает возможность обсуждать события с другими пользователями. На сайте разрешено регистрироваться только лицам старше 13 лет, сообщает openukraine.com.ua.

"Українці". Одна из первых украинских соцсетей. Основана в 2009 году. Разработчики хотели создать патриотическую соцсеть, которая бы популяризировала украинский язык. На сайте примерно 20 тыс. пользователей. "Українці" поддерживают только текст. Музыки и видео нет.

Ц.укр. Сайт имеет кириллический домен. Название означает "Це - Україна". Молодая украинская соцсеть. Созданная под руководством Михаила Гриненко. При регистрации можно сразу перенести всю свою информацию из "ВКонтакте".

hurtom.com. Сайт для обмена материалами на украинском языке. Есть форум, где можно обсуждать фильмы, книги и компьютерные игры.

ukrface.com.ua. Соцсеть, которая объединяет Facebook и "ВКонтакте". Содержит личную страницу пользователя, музыку, фото, видео и общий чат. UkrFace единственная из соцсетей содержит перевод интерфейса на крымскотатарском языке.

Тепер державною мовою:

Не поспішайте обирати Facebook чи Twitter після заблокування "ВКонтакте", поміркуйте над варіантом українських платформ, адже в мережі є чимало цікавих наших платформ.

Так, українські соціальні мережі значно поступаються таким гігантам як, Facebook, Twitter, Instagram чи "Вконтакте". Але вже сам факт їхнього існування вартий уваги.

Отже, соцмережі made in UA, які вас не розчарують.

UkrOpen

1
Made in UA! П'ять українських соцмереж, які варті вашої уваги - фото 167094

Розробники запевняють, що UkrOpen не скопійована з жодної відомої соцмережі, а написана повністю "з нуля". Цікаво, що в соціальну мережу вбудована пошукова система новин, яка дає змогу не тільки бути в курсі останніх подій, а й обговорювати ці події з користувачами. Зверніть увагу, що реєстрація на ресурсі дозволена користувачам, старшим 13 років.

Ц.укр

2
Made in UA! П'ять українських соцмереж, які варті вашої уваги - фото 167087

"Ц.укр" – це такий-собі вітчизняний Facebook+ВКонтакте. Назва є скороченням словосполучення "Це –Україна". Домен кириличний. Ця молода українська соцмережа, створена під керівництвом киянина Михайла Гриненка. Адміністрація порталу постійно проводить конкурси для своїх користувачів. Важливий нюанс: якщо ви зберігаєте улюблені фото та музику у "ВКонтакте" – то можна одним кліком перенести всю інформацію у свій акаунт на "Ц.укр". Якщо вам це не потрібно, то просто заповніть анкету для реєстрації.

hurtom.com

3

"Гуртом" або Hurtom – популярний український інтернет-портал, який створювався як сайт з українською культурою та обмінником вітчизняних файлів та даних без реклами. Зараз головна мета діяльності порталу полягає в поширенні кінофільмів українською мовою. Фани також можуть обговорювати стрічки та серіали на форумах сайту.

UkrFace

4
Made in UA! П'ять українських соцмереж, які варті вашої уваги - фото 167091
Made in UA! П'ять українських соцмереж, які варті вашої уваги - фото 167121

Соцмережа, яка також є поєднанням двох популярних платформ. У ній є всі звичні для нас функції: особиста сторінка, друзі, музика, фото, відео і загальний чат. Родзинкою UkrFace є переклад на живу кримськотатарську мову, який не пропонує жодна із наших чи закордонних соцмереж.

Українці

5
Made in UA! П'ять українських соцмереж, які варті вашої уваги - фото 167098

Однією з перших була мережа "Українці". За словами розробників, їхня ідея полягала у створенні української соціальної мережі з патріотичним нахилом, якій не було аналогів на той час, а основною метою її створення була популяризація української мови.

Ідея хороша, а от реалізація підвела. "Українці" були створені в січні 2009 року. Інформація про кількість користувачів відсутня, але судячи з усього, їх там трохи більше 20 тисяч. Ще однією проблемою є те, що "Українці" підтримують лише текст. Ні музики, ні відео ви тут не знайдете. На додачу, стрічки новин також немає. З таким функціоналам конкурувати з іншими соціалкам "Українці" не зможуть.

(via)
UaPostП’ять копійок: Добавляйте в комментариях еще украинские соцсети, ибо их у нас предостаточно.
Tags: альтернатива, блогосфера, диверсифікація, зроблено в Україні, интернет, обзор, рашказамещение, соцсети, українське
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments