Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Как в Украине ничегониделаеца. Часть 16 (обзор)

Продолжение. Начало здесь: Как в Украине ничегониделаеца. Часть 1 (обзор)
Часть 2 , Часть 3 , Часть 4, Часть 5, Часть 6, Часть 7, Часть 8, Часть 9, Часть 10, Часть 11, Часть 12, Часть 13, Часть 14, Часть 15

За рік на Тернопільщині почали діяти 120 приватних сонячних електростанційМешканці Тернопільщини все активніше обирають сонячну енергію як альтернативу природному газу. За останній рік тут почало діяти 120 приватних сонячних електростанцій. Про це кореспондентові Укрінформу повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.

За кількістю домогосподарств, де вже встановлено сонячні електроустановки Тернопільщина посідає друге місце в Україні. Визначено 4 об’єкти бюджетної сфери, на яких впроваджуватиметься пілотний проект із встановлення сонячних водонагрівних систем у закладах медичної сфери, – сказав Крисак.

За його словами, такій тенденції сприяє запровадження «зеленого» тарифу на електроенергію, що дозволяє домогосподарствам за вигідним тарифом продавати надлишок згенерованої сонячної електроенергії в мережу.

Зараз в області також розроблено проекти будівництва сонячних фотоелектричних станцій у двох районах Тернопільщини потужністю у 19 та 11,5 МВт. У цілому ж, використання альтернативних джерел енергії, в першу чергу місцевих видів палива, дозволить області майже на 70% замінити споживання природного газу.

В столице 20 мая будет открыт обновленный велотрекРаботы по реконструкции велотрека идут по плану и он будет открыт 20 мая. Об этом голова Киева Виталий Кличко написал на своей странице в Facebook, сообщает сайт КГГА.

В. Кличко отметил, что сегодня он со спортсменами-велосипедистами, представителями общественности, городской власти и коммунальных предприятий, ответственными за реконструкцию велотрека, проверил что уже сделано и как идут работы. При этом, заверил мэр, работы идут полным ходом. «Движемся по графику и плану», – подчеркнул Виталий Кличко.

По его словам, сейчас продолжается благоустройство прилегающего сквера, который был объединен в единое пространство с территорией велотрека. Кроме того, отметил мэр Киева, продолжается отделка помещений на велотреке, благоустройство вокруг его чаши.

«Как я и анонсировал, 20 мая состоится праздник открытия обновленного Киевского велотрека. Как раз символично отметим начало велосезона», – подчеркнул Виталий Кличко.

Найбільша в Україні пивна компанія відкриває в Вінниці завод на 1500 місць

На території Індустріального парку планують зробити замкнутий цикл виробництва холодильного обладнання. Суміжні виробничі потужності розмістять на 20 га землі.Українська пивна компанія UBC Group, яка торгує холодильним обладнанням, придбала земельну ділянку на території старого аеропорту. Зараз там вже розпочалось будівництво заводу "УКснаб". Інвестувати у завод компанія планує 300 мільйонів гривен.

Украина вдвое увеличила темпы заполнения газохранилищУкраина с начала мая нарастила темпы заполнения газохранилищ до 42 млн кубометров в сутки - это вдвое больше показателей апреля. Об этом информирует пресс-служба ПАО "Укртрансгаз".

По данным УТГ, на сегодня в газохранилищах хранится 8,478 млрд кубометров голубого топлива. Закачка производится на пяти хранилищах.

Харківський авіазавод знайшов іноземних інвесторів

Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (ХДАВП) знайшло інвесторів готових фінансувати проекти заводу.

Ситуація на заводі покращилася. Ми маємо потенційних інвесторів, зацікавлених у виробництві літаків, в тому числі – Ан-74. Завод вже працює і сподіваємося, що найближчим часом він запуститься більш потужно і буде гідно представлений на міжнародному ринку.Харьковчане говорили, что после ХТЗ нужно и ХАЗ оживлять, на 72-е и 74-е всегда спрос был (и есть). А там, глядишь, и снова за крылатые ракеты возьмутся.

Николаевские судостроители подтверждают класс по производству сложных металлоконструкцийНа Черноморском судостроительном заводе компании «Smart Maritime Group» в Николаеве изготовят металлоконструкции для моста на трассе «Одесса-Рени» и Ильичевского судоремонтного завода. Об этом сообщили в пресс-службе компании «Smart Maritime Group».

«Компания "Smart Maritime Group заключила два новых контракта на изготовление крупных металлоконструкций, которые будут выполнять специалисты николаевского производственной площадки (Черноморский судостроительный завод). Их общая стоимость оценивается в 14,5 млн. грн. В частности, речь идет о договоре на изготовление 400 тонн металлоконструкций с генеральным подрядчиком строительства автомобильного моста на трассе «Одесса-Рени» - предприятием «Укрспецстальконструкция»», - говорится в сообщении.

Второй контракт предусматривает производство двух металлических барбетов для кранового хозяйства Ильичевского судоремонтного завода. Общий вес конструкции - около 115 тонн. Заказ предполагается выполнить уже до конца июня.

В пресс-службе также отмечают, что николаевские судостроители имеют большой опыт выпуска продукции для предприятий машиностроения и горно-металлургического комплекса, а также металлоконструкций для мостовых переходов. Только в апреле здесь было завершено изготовление 880 тонн металлоконструкций для строительства моста через реку Днепр в Запорожье.

ЧСЗ входит в Smart Maritime Group (SMG) - крупнейший судостроительный холдинг Украины. Он объединяет два судостроительных предприятия Украины - Черноморский и Херсонский судостроительные заводы.

На Миколаївщині за 353 мільйони грн. побудують військове містечкоМіністерство оборони вирішило побудувати військове табірне містечко за 353 мільйони гривень в селі Михайлівка Миколаївської області до 2018 року.

Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони Максим Праута, передають Українські Новини з посиланням на «Николаевские новости».

За його словами, з метою належного розміщення військових під час навчань на полігоні «Широкий лан» Міноборони прийняло рішення побудувати цей табірне містечко. У ньому буде 11 казарм, банно-пральний комплекс і їдальня.

Порошенко утвердил соглашение с Мальтой об избежании двойного налогообложенияПрезидент Украины Петро Порошенко подписал Закон о ратификации Конвенции между правительствами Украины и Мальты об избежании двойного налогообложения и предотвращении налоговых уклонений относительно налогов на доходы. Об этом сообщается на сайте главы государства.

Конвенция между правительством Украины и правительством Республики Мальта об избежании двойного налогообложения и предотвращении налоговых уклонений относительно налогов на доходы и Протокол к ней были подписаны еще 4 сентября 2013 года в Киеве.

Документ является важным шагом в направлении расширения двусторонней договорно-правовой базы между Украиной и Республикой Мальта, будет способствовать углублению сотрудничества в торгово-экономической и инвестиционной сферах, в частности путем уменьшения взаимных налоговых препятствий.

Українські морпорти збільшили обсяги вантажопереробкиПоказники перевалки в значній мірі відображають зростання експорту зернових і масел, що пов’язано зі сприятливими погодними умовами і стабільністю ринкової кон’юнктури.

У січні-березні 2017 року вантажопереробка в морських портах України склала 32,7 млн ​​тонн, що на 2,5% вище показників аналогічного періоду 2016 року, повідомляє UBR.

Вантажопереробка експортних вантажів в морських портах України склала 25,9 млн тонн (зростання на 5% до показників 2016 року), імпортних – 4,3 млн тонн (зниження на 0,6% в порівнянні з аналогічними показниками 2016 року).

Перевалка транзитних вантажів склала 2,2 млн тонн (81,7% від показників 2016 року), у внутрішньому сполученні – 180 тис тонн (зростання на 81,2% до відповідних показників минулого року).

Енергомашспецсталь изготовит оборудование для Ингулецкого ГОКаПАО Енергомашспецсталь заключило новый контракт с ОАО «ИнГОК», с которым сотрудничает уже более 10 лет. В рамках договора предполагается поставка семнадцати деталей для горно-рудного оборудования общей массой 420 тонн, сообщает пресс-центр предприятия.

Венцы зубчатые, цапфы загрузочные и разгрузочные, патрубки разгрузочные пройдут на ЭМСС полный цикл производства и будут поставлены заказчику в июле - сентябре 2017 года. Стоит отметить, что Ингулецкий ГОК является постоянным заказчиком продукции ЭМСС. Только в прошлом месяце ПАО «ЭМСС» отгрузило Ингулецкому ГОКу венец зубчатый массой 16,5 тонн.

ОАО «Ингулецкий горно-обогатительный комбинат» входит в состав горнодобывающего дивизиона Группы Метинвест и на сегодняшний день является одним из успешных предприятий ГМК Украины. Предприятие специализируется на добыче и переработке железистых кварцитов Ингулецкого месторождения, расположенного в южной части Криворожского железорудного бассейна.

Українська яловичина виходитиме на європейський ринокДержпродспоживслужба в поточному році планує розпочати процедуру виходу української яловичини на ринок Європейського Союзу. Про це заявив голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа.

Плануємо в поточному році ініціювати вихід нашої яловичини на ринок ЄС. Для цього, звісно, потрібно виконати «домашні завдання», зокрема в частині забезпечення моніторингу губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби, – зазначив В. Лапа.

Як свідчить досвід, зауважив глава Держпродспоживслужби, це досить тривалий процес: «Це може тривати декілька років, поки наші європейські колеги не перевірять всі елементи системи контролю. Але в поточному році ми такий моніторинг плануємо розпочати і таким чином ініціювати процедуру виходу яловичини на ринок ЄС».

Володимир Лапа нагадав, що станом на сьогодні право експорту на ринки ЄС мають 278 вітчизняних підприємств, з яких 98 – це підприємства, що виробляють харчову продукцію: молоко – 15, м’ясо птиці – 6, продукти з м’яса птиці – 2, риба – 19, яйця – 2, мед – 52, кишкова сировина для споживання людиною – 1, колагенових оболонок - 1. При цьому у період діяльності Служби в цьому році право експорту до ЄС отримали 59 нових українських підприємств, 14 з яких – виробники харчових продуктів (3 – виробництво м’яса птиці та продукції із нього, 4 – рибопродукція, 6 – молоко та молочні продукти, 1 – колагенові оболонки).

У цілому, як наголосив голова Держпродспоживслужби, вихід української продукції на європейський ринок досить непростий. Для цього потрібно провести великий обсяг роботи як на законодавчому рівні, так і на рівні організації роботи потенційних підприємств-експортерів. Крім того, слід враховувати, що з більшості видів продукції Європа є нетто-експортером.

Наразі основними ринками збуту у цьому напрямку залишаються країни Північної Африки, Південної і Східної Азії та Близького Сходу, – додав В. Лапа.

Нагадаю, Україна вже поставила рекорд з експорту яловичини.

Ко Дню Киева на Оболони откроют парк «Наталка»В столице будет открыт реконструированный парк «Наталка» на Оболони. Об этом на своей странице в Facebook написал мэр Киева Виталий Кличко, который сегодня проинспектировал ход работ в парке, сообщает сайт КГГА.

«Продолжаем обновлять и делать краше наш город. Сегодня наведался на Оболонь в парк «Наталка», проверил, как там идут работы. Все хорошо! Ко Дню Киева откроем лучший парк столицы», – отметил столичный голова.

В. Кличко заверил, что полностью обновленный парк будет красивым и комфортным, и не хуже известных европейских парков. «И такими будем делать все зеленые зоны города. Парк «Наталка» – моя особая амбиция», – подчеркнул голова Киева.

Он напомнил, что в свое время пообещал оболонцам вернуть территорию парка, которую прошлая власть отдала под застройку.

«И мы отсудили зеленую зону, вместе с общиной обустроили первую очередь парка. А теперь сделаем лучшую и образцовую зону отдыха, где будет приятно и гулять, и активно отдыхать, и куда киевляне станут с гордостью водить гостей города», – добавил Киевский городской голова.

Україна збільшить посівні площі під кукурудзуДана ситуація буде обумовлена ​​високим ступенем сумнівів з приводу рентабельності виробництва зернових у майбутньому сезоні, на тлі тиску світової кон’юнктури, високі витрати на виробництво і виниклі труднощі з наявністю мінеральних добрив, – пояснив аналітик зернових ринків Андрій Купченко. Посівні площі під кукурудзою в 2017 р збільшаться незначно (+ 2%) і досягнуть 4,35 млн га проти 4,26 млн га роком раніше. Про це повідомляє «АПК-Інформ».

Купченко зазначив, що кон’юнктура світового ринку є одним з ключових факторів, що роблять істотний вплив на формування врожаю 2017 року в Україні.

В першу чергу, мова йде про тривале глобальне зниження світових цін на основні зернові культури на тлі рекордних показників виробництва і перехідних запасів. Також необхідно відзначити зміни в структурі посівних площ під сельхозкультурами в основних країнах виробниках. Зокрема, очікується, що в майбутньому сезоні на 4% скоротяться посіви кукурудзи в США за рахунок розширення посівів більш маржинальної сої. Крім того, посівні площі під озимою пшеницею в США під урожай майбутнього сезону досягли рекордно низького рівня. При цьому стан посівів після перезимівлі дещо гірше, ніж в попередньому сезоні. З одного боку, така ситуація повинна надати підтримку цінам в відповідних сегментах, але, з іншого боку, профіцит пропозиції на світовому ринку і суттєві перехідні запаси можуть викликати побоювання українських аграріїв з приводу привабливості основних експортних культур в майбутньому сезоні, – вважає Андрій Купченко.

Львовский авиационный завод за год увеличил доход на 100 миллионовПочти на 100 млн грн за год увеличился чистый доход Львовского государственного авиационно-ремонтного завода, который является частью авиационного кластера ГК «Укроборонпром», созданного на базе ГП «Антонов». Об этом сообщает пресс-служба «Укроборонпрома».

«В 2016 году показатель чистого дохода от реализации продукции составил 311,8 млн грн, тогда как в 2015 году - 218,6 млн грн. Экспортные поступления ЛГАРЗ также выросли: со 120,5 млн грн в 2015 году до 130,1 млн грн в 2016 году. В прошлом году предприятие заключило 10 международных контрактов. Среди иностранных партнеров - компании из Польши, Азербайджана, Беларуси, Мьянмы и Алжира», - говорится в сообщении.

В ведомстве отмечают, что ЛГАРЗ является активным участником программы импортозамещения. Предприятие отказалось от российских комплектующих при ремонте авиационной техники и освоило производство 1270 деталей и 2000 РТИ на собственной базе.

Как сообщалось, в апреле 2015 года Кабинет министров Украины передал ГП «Антонов» в состав ГК «Укроборонпром».

Державне космічне агентство України поглиблює співпрацю з NASAВ рамках 33-го Космічного симпозіуму у США, який проходив з 3 по 6 квітня 2017 року у м. Колорадо Спрінгз, в.о. Голови ДКА Юрій Радченко провів переговори із заступником Адміністратора НАСА з питань пілотованих космічних операцій Вільямом Герстенмаєром, а також із представниками Державного департаменту США.

Під час переговорів сторони підтвердили наміри щодо поглиблення співпраці та домовилися провести чергове засідання українсько-американської Робочої групи з питань співробітництва у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях у червні 2017 року у США.

Основною темою зустрічі із генеральним директором Європейського космічного агентства Йоханом-Дітріхом Вьорнером стало питання пошуку взаємовигідної форми співпраці, яка дозволить розширити кооперацію між Україною та ЄКА.

Пріоритетним завданням ДКА є активізація співробітництва з Європейським космічним агентством, що передбачено Стратегією космічної діяльності України до 2022 року. Сьогодні ми відпрацьовуємо можливості реалізації спільних проектів в інтересах України та ЄКА і зазначені питання вивчатимуться під час чергової зустріч експертів ДКА та ЄКА 30 травня ц.р. у Києві, – відзначив в.о. Голови ДКА.

Відповідно до програми Симпозіуму Юрій Радченко взяв участь у роботі панелей «Космос в Канаді» та «Космос в Австралії» та провів переговори із керівниками космічних агентств. Так, відбулася зустріч із головою Італійського космічного агентства (ASI), Мексиканського космічного агентства (MSA), Німецького космічного центру (DLR), Канадського космічного агентства (CSA), Корейського аерокосмічного дослідного інституту (KARI) та космічного агентства Великобританії (UKSA).

Також проведено зустрічі з провідними компаніями у аерокосмічній сфері, зокрема компаніями Boeing, Lockheed Martin та MDA.

Опубликовано изображение глубокой модернизации БРДМ-2 Николаевского БТРЗСообщество Український арсенал выложило изображение внешнего вида глубокой модернизации БРДМ-2 Николаевского БТРЗ. Название которого заменено на "БТР-НИК"

Согласно требованиям министерства обороны Украины и запросам ряда иностранных заказчиков, специалистами компании начата работа над созданием более защищенной версии бронемашины БРДМ-2 (БТР-НИК) с усиленной защитой и улучшенными тактико-техническими характеристиками, передает "Військовий інформатор".Предполагается, что обновленная боевая машина, созданная на базе БРДМ-2 получит новый более мощный и экономичный дизельный двигатель FTP Iveco Tector. Сборка носовой части БТР-НИК будет существенно изменена. С целью усиления бронирования лобовой части было решено полностью отказаться от люков водителя и командира. Таким образом, предусмотрена возможность установки дополнительной бронезащиты. При этом на бронеавтомобиль может быть установлена дополнительная решетка для обеспечения защиты от ручных противотанковых гранат различных видов.

Збройні Сили отримали сучасний лазне-пральний комплексУ Харкові до складу 53-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України передано мобільний лазне-пральний комплекс українського виробництва. Пральний та лазневий модулі комплексу змонтовані у двох 20-футових контейнерах на базі автомобіля КрАЗ із причепом, передає прес-служба Міністерства оборони України.Повідомяється, що загалом до частин Збройних Сил вже надійшло 8 таких комплексів. За словами представника виробника комплексу Крюківського вагонобудівного заводу Володимира Ходоренка, новий комплекс складається з мобільного прального модуля та мобільного лазневого модуля для миття особового складу в польових умовах. Він відповідає сучасним гігієнічним і санітарним нормам та дозволяє військовослужбовцям на передовій випрати, висушити, попрасувати одяг та помитися.Аналіз використання комплексу показав його універсальні можливості та надзвичайну ефективність для миття особового складу та прання речового майна в польових умовах.Його основні переваги перед іншими технічними засобами лазне-прального обслуговування — мобільність, можливість забезпечити автономне виконання завдань малочисельними підрозділами на великих відстанях, у найкоротший термін, на власних запасах води у будь-яких погодних умовах та незалежно від пори року. Комплекс обладнано дизельними генераторами загальною потужністю майже 40 кВт, пральними, сушильними машинами та баками для води, які вміщають близько 4 тонн. Це дозволяє в автономному режимі здійснювати прання із сушінням від 12 до 25 кг одягу на годину та одночасно проводити миття особового складу від 35 до 100 осіб на годину.

Відео: Військове телебачення УкраїниПродолжение: Часть 17, Часть 18, Часть 19, Часть 20, Часть 21, Часть 22, Часть 23, Часть 24, Часть 25, Часть 26, Часть 27, Часть 28, Часть 29, Часть 30

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал і Укрінформ

Ссылки на все части дайджеста "Как в Украине ничегониделаеца" можно посмотреть здесь

*****
Допомога антимосковському проукраїнському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желания и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: АПК, ОПК, заводы, зроблено в Україні, инновации, инфраструктура, модернизация, обзор, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, успехи, экономика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 39 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →